"DR. RENAUD" DRĖKINANTIS-MINKŠTINANTIS KREMAS

Alba Karolina Parašyta: 2014 gegužės 08 d.

Informacija

Privalumai:
maitina odą, saugo lipidinį odos sluoksnį, lašelis antioksidantų
Trūkumai:
šiek tiek gali kimšti poras ir erzinti veidą, norėtųsi daugiau naudingų odai ingredientų sudėties pradžioje, nesaugūs konservantai
Kitos savybės:
geriausiai tiks sausai odai, odos priežiūrai žiemos metu, brandžiai odai
Gamintojas:
Produktas:
Dr. Renaud Raspberry Soft Cream
Tipas:
drėkinantis-maitinantis kremas
Odos tipas:
Sausa oda
Brandi oda
Vidutinė kaina:
25,78
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Dr. Renaud" drėkinantį ir minkštinantį aviečių kremą. Sudėtis atskleidžia, kad tai daugiau maitinantis kremas, nes priemonės pagrindą sudaro minšktikliai ir aliejai, kurie padeda atstatyti ir saugoti lipidinį sluoksnį, o štai drėkiklių trūksta. Toks kremas turėtų tikti sausai odai bei odos priežiūrai žiemos metu. Nors kreme nemažai poras kemšančių ingredientų, jie nėra stiprūs porų kimšėjai, normaliai odai problemų nesudarys. Labai jautrią odą kremas gali erzinti. Nors priemonėje yra alkoholio, jo kiekis nedidelis ir odai jis nekenks (alkoholis yra tik po kvepalų ir konservantų). Priemonėje yra šiek tiek aviečių aliejaus ir ekstrakto, nors galėtų būti daugiau, lašelis konservantų. Pagrindiniai priemonės ingredientai yra išvardinti iki kvepalų ir konservantų. Likusių medžiagų kiekis nėra didelis.

Ingredientai

ingredientai
10
gali kimšti poras
10
gali erzinti odą
5
gali sukelti alergiją
44 / 10 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Dr. Renaud Raspberry Soft Cream atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Kvapas nuostabus, maitinimas, drėkinimas, gerai susigeria, nepalieka tarsi plėvelės, galima naudoti prieš makiažą, nesušoka į gumuliukus.
  Trūkumai:
  Per riebus naudoti visus metus, kemša poras T zonoje.

  Labai patinka maloniai švelnus uogų kvapas. Žiemos sezonu puikiai maitino odą, nes pradėjus jį naudoti dingo sausumas, visą dieną odoje nepasirodo išsausėjimo. Tačiau pastebėjau spuogus T zonoje, nes mano oda mišri.