• "DR. RENAUD" DRĖKINANTIS-MINKŠTINANTIS KREMAS

  Alba Karolina Parašyta: 2014 gegužės 08 d.

  Informacija

  Privalumai:
  maitina odą, saugo lipidinį odos sluoksnį, lašelis antioksidantų
  Trūkumai:
  šiek tiek gali kimšti poras ir erzinti veidą, norėtųsi daugiau naudingų odai ingredientų sudėties pradžioje, nesaugūs konservantai
  Kitos savybės:
  geriausiai tiks sausai odai, odos priežiūrai žiemos metu, brandžiai odai
  Gamintojas:
  Produktas:
  Dr. Renaud Raspberry Soft Cream
  Tipas:
  drėkinantis-maitinantis kremas
  Odos tipas:
  Sausa oda
  Brandi oda
  Vidutinė kaina:
  25,78
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Dr. Renaud" drėkinantį ir minkštinantį aviečių kremą. Sudėtis atskleidžia, kad tai daugiau maitinantis kremas, nes priemonės pagrindą sudaro minšktikliai ir aliejai, kurie padeda atstatyti ir saugoti lipidinį sluoksnį, o štai drėkiklių trūksta. Toks kremas turėtų tikti sausai odai bei odos priežiūrai žiemos metu. Nors kreme nemažai poras kemšančių ingredientų, jie nėra stiprūs porų kimšėjai, normaliai odai problemų nesudarys. Labai jautrią odą kremas gali erzinti. Nors priemonėje yra alkoholio, jo kiekis nedidelis ir odai jis nekenks (alkoholis yra tik po kvepalų ir konservantų). Priemonėje yra šiek tiek aviečių aliejaus ir ekstrakto, nors galėtų būti daugiau, lašelis konservantų. Pagrindiniai priemonės ingredientai yra išvardinti iki kvepalų ir konservantų. Likusių medžiagų kiekis nėra didelis.

  Ingredientai

  ingredientai
  8
  gali kimšti poras
  10
  gali erzinti odą
  5
  gali sukelti alergiją
  44 / 10 / 2
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Dr. Renaud Raspberry Soft Cream atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Kvapas nuostabus, maitinimas, drėkinimas, gerai susigeria, nepalieka tarsi plėvelės, galima naudoti prieš makiažą, nesušoka į gumuliukus.
   Trūkumai:
   Per riebus naudoti visus metus, kemša poras T zonoje.

   Labai patinka maloniai švelnus uogų kvapas. Žiemos sezonu puikiai maitino odą, nes pradėjus jį naudoti dingo sausumas, visą dieną odoje nepasirodo išsausėjimo. Tačiau pastebėjau spuogus T zonoje, nes mano oda mišri.