BLOGas

„Eyelaineris“ rules! Ypač tas, kur mėlynos spalvos...

5

Nemeluosiu, eyelaineriai, akių pieštukai, apvadėliai ar tiesiog provodkės nėra mano mėgstamiausias žvilgsnio gražinimo būdas. Aišku, ir aš kartais pasvajoju apie hipnotizuojantį žvilgsnį, milžiniškas tarsi banginio akis ir tobulai nubrėžtą kontūrą. Ech, svajonės... Realybė paprastesnė: vakarais galvoju apie tai, kaip ryte brėšiu dailias linijas, o kai nubundu, dėkoju dievams, jog yra šešėliai ir tušas.

Gal metas keisti dažymosi strategiją? Juk su šiltu oru sugrįžo ne tik džinsiniai švarkeliai, bet ir stilingosios provodkės. Mano tikslas aiškus: per septynias dienas taip išmiklinti rankas, kad ai-laineris taptų geriausiu draugu.

Žinoma, tam prireiks priemonių, todėl pirmas žingsnis – apsilankymas kosmetikos parduotuvėje. Juodos spalvos pieštukų kosmetinėje dar turiu, todėl ieškau madingesnių variantų. Kadangi visas pasaulis svaigsta dėl mėlynos ir baltos spalvų, imu jas. Sekmadienio vakarą nustatau žadintuvą 30 minučių anksčiau. Turiu nuojautą, kad papildomų minučių man prireiks.

Savaitės įvykių išklotinė:

PIRMADIENIS. Savaitės pradžia ir pajuodę paakiai nėra pats geriausias pagrindas mėlynam apvadėliui. Tad eksperimentuoju su balta spalva. 20 minučių vargo ir aš jau džiaugiuosi minimalistine balta linija. Šiek tiek sukčiavau: netobulumus išlyginau baltais šešėliais. Žvilgsnis pažvalėjo, o akys padidėjo. Vieni pliusai (išskyrus faktą, kad vėluoju į darbą...)!

ANTRADIENIS. Ar žinojote, kad eyelaineris gali jausti jūsų baimę? Mistiška tiesa. Šiandien aš kolegas pasitinku mėlynu pandos žvilgsniu. Gerai, kad kompiuteriai dar nemoka kalbėti. Pasižadu vakarą praleisti žiūrint Youtube pamokėles, o ne naujausią „Game of Thrones“ seriją.

TREČIADIENIS. Noriu miego ir noriu savo ištikimųjų šešėlių. Brėžiu liniją palei savo akies obuolį ant vadinamosios vandens linijos. Pavojinga, labai pavojinga praktika. Kokios spalvos linija? Žinoma, kad baltos! Akių obuolių plotas padidėjo. Visai gražu, jei užmerksim akis prieš raudonas akis (cha, cha, kaip čia šmaikščiai susukau!). Pamoka ateičiai – tokioms linijoms rinktis tik MINKŠTĄ akių pieštuką.

KETVIRTADIENIS. Pamenate„Youtube“ pamokėles? Super duper sexy katytės stiliaus provodkę man padėjo sukurti triukas su lipniais lapeliais. Jaučiuosi lyg būčiau laimėjusi loterijoje ar nubėgusi maratoną. Diena bus gera.

UPDATE: Po pietų dailusis eyelaineris mane išdavė ir nubėgo pasisveikinti su apatinėmis blakstienomis. Oh well...

PENKTADIENIS. Savaitgalis jau čia! Metas brėžti linijas be ribų. Ai-laineriui leidžiu vedžioti mano rankas ir jau po 15 minučių į mane iš veidrodžio žvelgia KAŽKAS. Į miestą išeiti neišdrįstu, bet selfį pasidarau. Bus ką parodyti anūkams.

ŠEŠTADIENIS. Jaučiuosi tikra provodkių braižymo veterane. Drąsiai imu baltą pieštuką ir piešiu didelę, storą a la Amy Winehouse liniją. Užtrukau tik 30 minučių, bet ne karto neapsiverkiau! Spaudžiu sau dešinę.

SEKMADIENIS. Šiandien leidžiu pailsėti savo rankoms, akims ir psichikai. Plaunu makiažo šepetėlius, smailinu pieštukus. Išvados? Kasdien užsiimti linijų menu yra sunku. Bet verta. Vien dėl to nerealaus jausmo, kai pagaliau nubrėži DU vienodus, lygius apvadėlius...

melyna

Portugalų menininkės Helenos Almeidos nuotraukos iš serijos "Inner Improvement".

app.Komentarai

  1. never ever waterline'ui nenaudoju baltu piestuku, viena kart pabandziau uzteko. nebent tavo akies obuolys baltas kaip tas puestukas, o kitu atveju ne ne ne ir dar karta ne. O siaip ačiu tau chanel uz clair spalvos piestuka, nuo to karto tam reikalui tik kuno spalvos piestukai, tobula!
  2. Kas tos provodkės?
  3. Koks eyelineris patogesnis priklauso nuo pačio žmogaus.
  4. Gera istorija. Kadangi pravedimus piešiu jau virš 20 metų (.... o siaube), galiu patvirtinti, kad pravedimai tikrai jaučia juos brėžiančiosios baimę (panašiai kaip šunys). Galiu nuraminti - pirmus dešimt metų sunku, paskui daug lengviau. Priemonės irgi ne paskutinėje vietoje - tobulai linijai būtina plunksnelė, visus "flomasterius" paliekame vaikų piešiniams ;).
  5. Labai smagus straipsnis. :) Pati asmeniškai vadinamąją „pravodkę“ galiu nusibrėžti ir važiuojančioj mašinoj, bet iš savo draugių, kolegių ir kitų pažystamų esu girdėjusi daug panašių istorijų. Linkiu visoms sėkmingos praktikos ir džiuginančiu rezultatų. :)

Labai laukiame jūsų komentarų!


Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.