BLOGas

APIE "KOSMETIKOS DNR"

73

IŠMOK MATYTI: SUPRASK, KAD VISKAS YRA SUSIJĘ TARPUSAVYJE.

Leonardas Da Vinčis

akiniai

SVEIKI, MES “KOSMETIKOS DNR” KOMANDA!

ŽMONĖS RŪPINOSI SAVO KŪNU NUO CIVILIZACIJOS IŠTAKŲ, BET NET IR ŠIANDIEN APIE ODĄ IR JOS PRIEŽIŪROS PRIEMONES ŽINOME APMAUDŽIAI MAŽAI. KOSMETIKĄ RENKAMĖS PAGAL PAKUOTĖS DIZAINĄ, REKLAMINĮ VEIDĄ AR GAMINTOJO PAŽADUS, NET NEĮTARDAMI, KAS SLEPIASI SUDĖTYJE.  VIENI PIRKĖJAI TIKI KEISČIAUSIAIS MITAIS, KITI PAREIŠKIA, KAD KOSMETIKA NEREIKALINGA ARBA KAD JĄ NAUDOTI YRA PAPRASČIAUSIA TUŠTYBĖ... IŠ TIESŲ  KOSMETIKA TIESIOG SUTEIKIA GALIMYBĘ PASIRŪPINTI ODOS SVEIKATA, RŪPINTIS BURNOS IR VISO KŪNO HIGIENA. KAŽKAM KOSMETIKA TĖRA PRIKLIJUOJAMOS BLAKSTIENOS, BET TAI TIK LABAI MAŽA IR, TIESĄ SAKANT, VISAI NESVARBI JOS DALIS.

uzrasai

PERPRASTI KOSMETIKĄ NĖRA LENGVA. ŠIANDIEN KOSMETIKOS PRODUKTAMS YRA NAUDOJAMA APIE 15 TŪKST. SKIRTINGŲ INGREDIENTŲ. KIEKVIENAS ODĄ IR SVEIKATĄ VEIKIA SKIRTINGAI. DAR KITOKĮ POVEIKĮ TURI ĮVAIRŪS INGREDIENTŲ DERINIAI. VIENOJE PARDUOTUVĖJE GALIMA RASTI KELIS ŠIMTUS GAMINTOJŲ IR KIEKVIENAS JŲ SIŪLO BENT 10 SKIRTINGŲ PRODUKTŲ KIEKVIENOJE KATEGORIJOJE. LENTYNOSE RASITE BENT 20-30 ŠAMPŪNŲ? KAIP IŠSIRINKTI TOKĮ, KURIS: PATIKTŲ, TIKTŲ IR NEKENTKŲ PLAUKAMS BEI SVEIKATAI?

lasas

MES PADEDAME SUSIGAUDYTI GAUSIOSE LENTYNOSE. 2012 METAIS “KOSMETIKOS DNR” GIMĖ, KAIP KUKLUS ASMENINIS TIKSLAS PAŽINTI KOSMETIKOS SUDĖTIS, ŠIANDIEN  ESAME DIDŽIAUSIAS TINKLARAŠTIS APIE KOSMETIKĄ LIETUVOJE. „KOSMETIKOS DNR“ YRA ŽINIŲ BURBULAS, KURĮ BET KADA GALITE PASIEKTI, KAD IR KOKĮ KLAUSIMĄ APIE KOSMETIKĄ AR ODĄ TURĖTUMĖTE.  MŪSŲ TINKLARAŠTIS NIEKO NEREKLAMUOJA IR NIEKO NEKETINA DEMASKUOTI. MES SKAITOME, DOMIMĖS IR VISKUO, KAS VERTINGA DALINAMĖS SU JUMIS, O JŪS – SU MUMIS. ČIA YRA ERDVĖ MŪSŲ ŽINIOMS IR JŪSŲ PATIRTIMS.

kolba

„KOSMETIKOS DNR“ PUSLAPĮ SUDARO:

 • APŽVALGOS (JAS RAŠO MŪSŲ KOMANDOS NARIAI, VERTINDAMI SUDĖTĮ BEI KITUS KRITERIJOS, PAVYZDŽIUI, GAMINTOJO PAŽADŲ TIKROVIŠKUMĄ, KAINĄ, PAKUOTĖS KOKYBĖ IR PAN.);
 • LENTELĖS SU IŠSAMIA KIEKVIENO KOSMETIKOS PRODUKTO SUDĖTIES ANALIZE;
 • SKAITYTOJŲ ATSILIEPIMAI (PUSLAPYJE YRA DAUGIAU NEI 10 TŪKST.  ATSILIEPIMŲ APIE KOSMETIKOS PRODUKTUS, KURIE SUTEIKS ITIN NAUDINGOS INFORMACIJOS RENKANTIS KOSMETIKĄ);
 • BLOG‘AS (KURIAME - KOSMETIKOS INDUSTRIJOS NAUJIENAS, SVEIKATOS IR GROŽIO PATARIMAI, INTERVIU BEI REPORTAŽAI, BEI NUOTAIKINGI POKALBIAI APIE VISKĄ, KAS SVARBU);
 • FORUMAS (JAME GALITE KLAUSTI IR SULAUKTI MŪSŲ BEI KITŲ SKAITYTOJŲ PATARIMŲ);
 • PAGEIDAVIMAI (ČIA GALITE PAGEIDAUTI APŽVALGŲ AR ATIDUOTI BALSĄ UŽ PRODUKTUS, KURIŲ APŽVALGŲ NORITE PIRMIAUSIAI)
 • EL. PARDUOTUVĖ (ČIA PO TRUPUTĮ AUGA „KOSMETIKOS DNR“ KOSMETIKOS LINIJA, KURIĄ KURIAME, VADOVAUDAMIESI FILOSOFIJA, KAD KOSMETIKA TURI BŪTI SAUGI IR VEIKSMINGA, NAUDODAMI SUKAUPTAS ŽINIAS, DERINDAMI NOVATORIŠKUS SPRENDIMUS SU TRADICIJOMIS, DERMATOLOGINIUS INGREDIENTUS SU NATŪRALIAIS).

buteliukas

"KOSMETIKOS DNR" KOMANDA:

alba-karolina

ALBA KAROLINA, 29 METŲ VERTĖJA IR STRAIPSNIŲ AUTORĖ, "KOSMETIKOS DNR" ĮKŪRĖJA, NUO 2014 METŲ VISĄ SAVO LAIKĄ SKIRIA TINKLARAŠČIUI IR DOMĖJIMUISI KOSMETIKA. „NIEKADA NEMANIAU, KAD „KOSMETIKOS DNR“ TAPS POPULIARIU TINKLARAŠČIU. TENORĖJAU GERIAU PASIRŪPINTI SAVO ODA IR SUŽINOTI KOSMETIKOS KŪRIMO, GAMYBOS IR VERSLO PASLAPTIS. TINKLARAŠTĮ KŪRIAU SAU LAISVALAIKIU, NORĖDAMA SUSISTEMINTI ŽINIAS IR PABĖGTI MINTIMIS NUO DARBŲ BEI MOKSLŲ. MANO NUOSTABAI, KOSMETIKOSDNR.LT IŠ MAŽOS SNIEGO GNIŪŽTĖS VIRTO SNIEGO LAVINA: ŽMONĖS RAŠĖ, PRAŠĖ APŽVALGŲ, KOMENTAVO IR DISKUTAVO. TELIKO BĖGTI PASKUI TĄ LAVINĄ, MOKYTIS, TOBULĖTI, SUBURTI KOMANDĄ IR ATIDUOTI PROJEKTUI VISAS JĖGAS",

 

bora-bora

BORA BORA, 30 METŲ GYDYTOJA IŠ KLAIPĖDOS, MANANTI, JOG KOSMETIKOS PASAULYJE, KAIP IR "RIMTOJOJE" MEDICINOJE, PIRMIAUSIA GALIOJA KLASIKINĖ TAISYKLĖ "PRIMUM NON NOCERE" ("SVARBIAUSIA - NEPAKENKTI"). SU ENTUZIAZMU PRISIJUNGUSI PRIE "KOSMETIKOS DNR" KOMANDOS, BORA BORA TIKISI, JOG KRITIŠKAS MEDIKĖS POŽIŪRIS Į KOSMETIKOS PRODUKTUS PADĖS SKAITYTOJAMS NEPASIMESTI KURIANT INDIVIDUALŲ BEI HARMONINGĄ SAVO GROŽIO PRIEMONIŲ KREPŠELĮ.

 

zivile-ku

ŽIVILĖ, 27 METŲ SVEIKATOS PSICHOLOGĖ, TINKLARAŠČIO "KOSMETIKOS UŽRAŠAI" AUTORĖ TIKINTI, JOG KAIP IR KITOSE GYVENIMO SRITYSE, RENKANTIS KOSMETIKĄ BŪTINAS KRITIŠKAS POŽIŪRIS IR ATSAKOMYBĖ. GAMINTOJŲ, KURIE SIŪLO PRODUKTĄ IR VARTOTOJO, TURINČIO ĮVERTINTI KAS SLEPIASI UŽ DAILIOS PAKUOTĖS. NORS TAIP NORISI RASTI TĄ TOBULĄ PRIEMONĘ AR STEBUKLINGĄ INGREDIENTĄ, TENKA PRISIMINTI, JOG "SUPERMENŲ" VAIKYMASIS ŠIAME FRONTE NEATNEŠA DAUG NAUDOS IR NORINT PASIEKTI TIKRĄ REZULTATĄ SVARBU ĮVERTINTI VISĄ VAIZDĄ, KRUOPŠČIAI RINKTIS KONKREČIAI, SAVO SITUACIJAI TINKANČIAS PRIEMONES. TAI NELENGVAS UŽDAVINYS, KURĮ ŠIEK TIEK LENGVESNIU GALI PAVERSTI "KOSMETIKOS DNR".

aleksandra-ask

ALEKSANDRA ASK, 29 METŲ TEKSTŲ KŪRĖJA IR KOSMETIKOS MANIAKĖ. „PASIŪLYMĄ RAŠYTI TEKSTUS APIE ODĄ, KOSMETIKĄ IR KITUS LINKSMUS DALYKUS PRIĖMIAU KAIP DOVANĄ. PAGALIAU TŪKSTANČIAI ŽMONIŲ PRIVALĖS SKAITYTI MANO GALVOJE BESIRAIZGANČIAIS MINTIS (UŽUOJAUTA JUMS...)! NES ARTIMIAUSIOS DRAUGĖS, VYRAS IR ANT PALANGĖS TUPINTIS SVETIMAS KATINAS PAVARGO NUO PASAKOJIMŲ APIE NAUJUS KREMUS, GYVENIMĄ GRIAUNANČIUS LOSJONUS KŪNUI, MIESTO LEGENDĄ – NETRUPANTĮ TUŠĄ AKIMS, PRIKLIJUOJAMŲ BLAKSTIENŲ SIAUBUS IR ŠIRDIES PRIEPUOLIUS, IŠTINKANČIUS, KAI ATEINA METAS KIRPTIS. ŽINOMA, AŠ NEBŪČIAU AŠ, JEI ŠIŲ ISTORIJŲ NEPAPILDYČIAU IRONIJA BEI SARKAZMU. ŠTAI ŠIUO GĖRIU NORIU PASIDALINTI IR SU JUMIS! TAD SUSITIKSIME TEKSTUOSE!"

milda-kosmetikos-dnr

MILDA Hash2O, 20 METŲ MIKROBIOLOGIJOS IR BIOTECHNOLOGIJOS STUDENTĖ, SU MALONUMU SAVO LAISVALAIKĮ PASKIRIANTI KOSMETIKOS GAMINIŲ SUDĖČIŲ ANALIZAVIMUI. „ATSITIKTINAI SUŽINOJUSI, KIEK DAUG KOSMETIKOS GAMYBOS IR MARKETINGO SRITYJE YRA NETIKSLUMŲ BEI „MAKARONŲ KABINIMŲ“, SUPRATAU, KAD NORIU, JOG TIKROJI INFORMACIJA APIE KOSMETIKOS GAMINIUS BŪTŲ PASIEKIAMA IR SUPRANTAMA EILINIAM ŽMOGUI. KOSMETIKOS DNR TAM PUIKI VIETA. SVARBU SUPRASTI, KAD KOSMETIKOS GAMINTOJAI - NE DIEVAI, O GRAŽI PAKUOTĖ - DAR NE VISKAS.“

 

 studija

APLANKYKITE MUS:

"KOSMETIKOS DNR" 

A. JUOZAPAVIČIAUS 3-68, VILNIUS

TELEFONAS: 860667292

elpastas

PARAŠYKITE MUMS:

klausimai@kosmetikosdnr.com

kosmetikosdnr@gmail.com

ARBA UŽDUOKITE KLAUSIMĄ: FORUME

apzvalga

PAGEIDAUKITE APŽVALGOS:

PAGEIDAVIMAI

apie-mus-raso

APIE MUS RAŠO IR KALBA:

15min.lt

delfi.lt

kauno.diena.lt

LRT radijas I ir II

bznstart.lt

 

 

MŪSŲ DRAUGAI:

Slogan_lit  BEF_logo_new       ggi_400x400  

app.Komentarai

 1. Sveiki, Mane labai domintu Jūsų nuomonė apie GMT Beauty kosmetiką. Ačiū
 2. Labai įdomu, kokiais šaltiniais remiatės vertindamos gaminių sudėtį? Kaip nusprendžiate ar gaminys saugus?
 3. Visų pirma - tinklapis puikus ir labai padedantis! Ačiū! Pastebėjau vieną klaidelę, kuri kiek apsunkina paiešką - reitinguojant pagal žvaigždutes pasirinktą produktų tipą, jeigu pateikia kelis puslapius, pereinant į sekantį puslapį reitingavimas dingsta..
 4. Patartume kreiptis į reagentų pardavėjus ;)
 5. Laba diena, ar turėtumete ricinų (be priemaišų) aliejaus - Castor Oil Industrial Type 1, tokiu pavadinimu?
 6. Sveikinu! Džiaugiuosi jus atradusi, aš seniai ieškojau internetinėse erdvėse kažko tokio, labai jusu truko! :)
 7. Micelės yra riebiosios rūgštys, kurios sudėtyje yra šie ingredientai: PEG-7 Glyceryl Cocoate, Caprylyl Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil.
 8. o micelinu vandenu sudetyje miceles kaip nors ivardijamos? nes pvz ir jusu sukurtame miceliniame vandenyje matau tik drekikliai, o valiklio nera?
 9. Sveiki, labai dziaugiuosi atradusi jusu puslapi. Radau daug naudingos informacijos.
 10. Sveiki! Tikrai naudingas puslapis!
 11. Laba diena, man labai patinka jūsų puslapiukas, neseniai atradau, bet jau nemažai visko perskaičiau ir manau bus naudinga :)
 12. Sveiki, neseniai atradau jusu tinklarasti, labai idomu pasiskaitineti! Sekmes jums!
 13. Pirma ką padarykite, tai paskaitykite naudojamo kremo sudėtį :)
 14. Norėjau pasakyti kad labai džiaugiuosi atradusi jūsų puslapį :) Peržvelgusi savo naudojamų priemonių sudėtis paaiškėjo kad naudoju ne tai kas tinka mano odai, nors iš gamintųjų aprašymų atrodo idealiai tinkantys,net pikta. Didelis ačiū uz jūsų įdėtą darbą:)
 15. Aciu jums labai uz si informatyvu puslapi, kuri sukurete!!!
 16. Labai ačiū už išsamų atsakymą! :) Bandysiu tuomet keisti kremą :)
 17. Sveiki, Jei pasitepus odą drėkinamuoju kremu ji blizga ir riebaluojasi, priemonė jūsų odai yra per riebi. Apskritai mišriai ir riebiai odai yra skirtos gelinės formos kremai, o labai riebiai - fluidai. Kremo tekstūrai išgauti yra reikalingi "sunkesni" ir "riebesni" ingredientai, kurie labiau tinka sausai - normaliai odai.
 18. Sveiki, atradau šį puslapį šiandien ir labai džiaugiuosi, galbūt pagaliau pavyks išspręsti savo odos bėdas :) Turiu klausimėlį - gal patartumėt, ką daryti, kad pasitepus drėkinamuoju kremu oda neblizgėtų ir taip nesiriebaluotų? Jei nesitepu visai - labai išsausėja, įsitempia.. Naudoju Nivea drėkinantį kremą jautriai odai, Neutrogenos prausiklį ir paprastą Manhatan birią pudrą tam riebalavimuisi užmaskuoti..
 19. AHA rūgštys, kitaip Alpha Hydroxy Acids, yra grupė rūgščių, kuriai priklauso glikolio, pieno, vaisių rūgštys. Jos pasižymi keratolitiniu poveikiu, t.y. nuvalo negyvas odos ląsteles, atidengia naują odą, padeda nuo pigmentinių dėmių, greitina randelių išnykimą. Jos yra dedamos į prausiklius, kremus, kaukes, kosmetologijos kabinetuose yra atliekama radikalesnė šveitimo su AHA rūgštimis procedūra. Kaip minėjau, ne visų žmonių oda, toleruoja šias rūgštis, todėl pirmą kartą naudojant reikia atlikti testą ir patepus nedidelę zoną stebėti 25 valandas. Geriausia naudoti prieš naktį, nes nušveista oda jautresnė saulei arba naudoti UV apsaugą. Priklausomai nuo produkto, gamintojas nurodo kaip jį naudoti. AHA galima naudoti visam veidui, tik saugokite nuo akių. Labai svarbu, kad iš pradžių naudotumėte rečiau, nei nurodo gamintojas ir pripratintumėte odą. Vėliau nudokite pagal savo odos poreikius. Jei į paieškos langelį puslapyje įvesite "AHA", rasite priemones, kurias jau esu apžvelgusi. Neblogos priemonės su AHA, kurių nėra dar puslapyje: Derma E, Overnight Peel with Alpha Hydroxy Acids (reikia siųstis), Olay Regenerist Night Resurfacing Elixir, Bioderma Global.
 20. Būtinai išbandysiu :)o kaip reikėtų taisyklingai naudot šia rūgštį? ar kasdien, ryte ar vakare geriau? bei ar ant viso veido, ar tik tam tikrose vietose? O panaudojus kiek reiktų palaukti prieš dedant pvz. makiažą? Ieškojau šios informacijos bet niekaip neradau. :)
 21. Manau, sprendimas naudoti paprastą, švelnų šampūną ir priemonę nuo plaukų slinkimo yra pats geriausias. Šampūnai nuo plaukų slinkimo ne tik sausina plaukus, bet ir būna per trumpai ant skalpo, kad galėtų būti veiksmingi. Tikriausiai girdėjote apie tikrai veiksmingą priemonę - svogūnų sultis. Pati niekada jų nebandžiau dėl kvapo, bet naudoju kitą priemonę, kuri, deja, geru kvapu taip pat nepasižymi. Parduotuvėse galima įsigyti dilgėlių ekstrakto. Prieš plovimą jį reikia palaikyti įtrintą į skalpą 5-10 min ir išplauti. Plaukų slinkimas sumažėja per savaitę. Minusas - ekstrakto kvapas nėra malonus ir jaučiamas, kol plaukai drėgni. Tai geriausia ir universaliausia iš iki šiol bandytų paprastų priemonių. Labai svarbu žinoti priežastį, kodėl plaukai slenka. Pavyzdžiui, plaukai gali slinkti dėl skydliaukės sutrikimų, nevisavertės mitybos, geležies trūkumo ir pan., tad gali reikėti papildomų ir rimtesnių priemonių.
 22. Labai smagu girdėti, kad patarimai buvo naudingi:) Dėl likusių dėmelių ir randų - geriausias sprendimas yra laukimas. Jei tiksliau, po spuogų likusios dėmės ir nedideli randai išnyksta per 6-12 mėnesių. Procesą šiek tiek gali pagreitinti AHA rūgštys, bet tik negiliems randams. Nusprendus naudoti priemones su AHA, reiktų pradėti nuo mažų koncentracijų ir išsirinkti kuo mažiau odą erzinančią priemonę. Ne visų oda toleruoja AHA, bet tai geras būdas nuvalyti susidariusį negyvų ląstelių sluoksnį (aktualu vidutiniame ir vyresniame amžiuje). Gilesniems ir negyjantiems randams veiksmingiausios yra procedūros lazeriu.
 23. O gal vietoje sito galetumete rekomenduoti kokia nors geresne alternatyva? Turiu problema, slenka plaukau. Taciau sampunai nuo slinkimo sausina plaukus, be to nebetikiu ju veiksmingumu. Manau, kad naudoti svelnu sampuna ir kazkokia tai priemone papildomai nuo slinkimo bus tikslingiau, ka manote? Buciau labai dekinga jei ka nors pasiulytumete ir nuo slinkimo.
 24. Gal galetumete aprasyti Omnia Botanica svelnu kasdienio naudojimo sumpuna? http://www.juara.lt/images/img_prod_515.jpg Sudetis: Aqua (Water), Lauramidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Water, Glyceryl Caprylate, Mel (Honey), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Wheat Protein, Parfum (Fragrance), Lactic Acid, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Phytate.
 25. Labai džiaugiuosi, kad atradau jus, nes jūsų patarimai dėl problematiškos odos, man padėjo atsikratyti spuogų, kurie kamavo jau kokius 5 metus. Gydytojai vis sakė, kad jau per vėlu kažką daryti, kad nebe ta stadija jau, gali padėti tik hormonai. Siūlė kremus ir kitas priemones, sakė turi padėti- tačiau net nebesuskaičiuoju kiek pinigų išmečiau į balą. Mane kamavo įvairiausi- pūlingi, paprasti spuogai, patys įvairiausi, bet neaišku kodėl. O padariau taip- galiausiai nebenaudojau jokių priemonių- tik prausiklį ir šaltą vandenį, o iki tol naudojau šiltą arba karštą vandenį ir įvairias priemones. O nuo to laiko, kai nieko nebenaudoju- jų nei kvapo. Net keistą kad taip paprastai jie išnyko. Tačiau dar liko kita problema- ant veido yra nemažai raudonų dėmelių, kurios susidarė nuo spuogų bei nemažai randų. Kiek teko domėtis pačiai, tai gana sunku išnaikinti. O gal jūs galėtumėte kažką patarti šiuo klausimu?
 26. Žiemai tinka bet koks kremas, kuris "patinka" jūsų odai, sudaro apsauginį sluoksnį bei sudėtyje turi odą maitinančių ingredientų. Klaidingai manoma, kad žiemai būtina naudoti atskirą kremą, bet dažnai tinka ir įprastas kremas. Jei oras itin šaltas, įprastą kremą galima sumaišyti su lašeliu aliejaus: argano, kanapių, lazdyno riešutų. Keli kremų, tinkančių žiemai, pavyzdžiai (normaliai odai/jautriai/alergiškai odai): Physiogel AI, BioDerma AR Sensibio, Salcura Zeoderm Skin Repair Moisturiser (http://www.kosmetikosdnr.lt/?p=821). Riebiai tiks: Bioderma Sebium MAT (http://www.kosmetikosdnr.lt/?p=2309), labai sausai: Mary Kay Extra Emollient Night Cream (http://www.kosmetikosdnr.lt/?p=1973).
 27. Labuka.Visai netyčia aptikau Jus,buvau sužavėta ;-)
 28. Galite pasiskaityti apie "Mary Kay" pudrą: http://www.kosmetikosdnr.lt/?p=2374 ir "Biodermos" kremą: http://www.kosmetikosdnr.lt/?p=2309 :)
 29. Žinoma:) Tik reikės palaukti dėl pageidavimų gausos.
 30. Žinoma:) Tik reikės palaukti dėl pageidavimų gausos.
 31. Tai tik įkvėpimas, paskatinęs parodyti, kad nežinodami, kokie yra ingredientai, ne sprendžiame, o sukuriame odos problemas. Dažniausiai kenčia problematiškos, jautrios ir alergiškos odos savininkės, tad ir pavyzdys su problematiška oda:) Šiuo metu išskiriu tokias ingredientų kategorijas: kemšantys poras, erzinantys odą, galintys sukelti alergiją, ir saugūs, vidutiniškai saugūs bei pavojingi, pavojingų kategorijoje - kancerogeniški ir toksiški. Taip pat pažymiu, jei veikia hormonų pusiausvyrą. Ewg.org yra vienas iš mano nuolatos naudojamų šaltinių:)Rekomenduoju jį visiems, nes jame yra nuorodos į tyrimus, Europos komisijos teisės aktus ir kt.naudingą informaciją.
 32. sveiki,aciu uz nuostabu blog'a, perdaviau visiems savo draugams ir pazystamiems aptikus sita gera naujiena..dekui Jums ir sekmes, kantrybes ir ilgo gyvavimo!as suzaveta!!!!!!!!!!!!
 33. Būtinai apžvelgsiu, tik reikės palaukti, nes susidarė laukiančiųjų eilė;)
 34. Būtinai apžvelgsiu, tik reikės palaukti, nes susidarė laukiančiųjų eilė;)
 35. Sveiki, labai džiaugiuosi atradusi Jūsų blogą,jis išties nepamainomas patarėjas renkantis kosmetiką. Su nekantrumu laukiu naujų vertinimų,bei prašau Jūsų nuomones apie šį šampūną http://www.assorti.lt/syoss-silicone-free-colorvolume-sampunas-dazytiems-ir-sruogelemis-paryskintiems-plaukams-500ml Gamintojai rašo kad jis be silikono, parabenų ir parafinų, noretusi sužinoti ar tikrai jis toks neblogas. Ačiū
 36. Labai dėkui už atsakymą:)
 37. Sveiki, ateityje pasistengsiu parašyti daugiau, bet jei trumpai, nimbamedžių aliejus pasižymi maitinančiomis, antibakterinėmis savybėmis, todėl jis naudojamas priemonėse, skirtose problematiškai odai. Tačiau taip pat jis gali erzinti odą ir net būti toksiškas, netinka nėščioms moterims, tad geriau rinktis saugesnį sveikatai aliejų.
 38. Sveiki, Gal galėtumėte savo bloge parašti, ka monote apie Nimbamedžių aliejų? Ar jį naudinga maudoti viena, kaip krema?
 39. http://www.loreal-paris.lt/content/aliejus-visu-tipu-plaukams/elvital-extraordinary-oil
 40. Taip, soda tinka:) Ją tiesiog galima įmaišyti į šampūną arba pasidaryti sodos ir vandens tirpalo.
 41. Maloniai nustebinote dėl tokio greito atsakymo. Kaip tik šie du silikonai ir kėlė nerimą, kadangi kurį laiką nebenaudoju šampūnų su SLS, kurie gali pašalinti šias medžiagas. Kaip manote, ar geriamos sodos ir vandens tirpalas yra pajėgus nuplauti silikono plėvelę nuo plaukų?
 42. Sveiki, sudėtį turiu, laukite apžavalgos (tiesa, gali tekti palaukti). Tačiau labai trumpai - du pagrindiniai ingredientai yra silikonai, kiti - naudingi plaukams ingredientai. Dekoratyviniam+gydamajam poveikiui priemonė yra gera, ji nekenkia plaukams, bet norint nuvalyti besikaupiantį silikoną, kartais reiks naudoti šampūną, su aštrokais plovikliais, kad gerai juos nuvalytų ir plaukas neapsunktų bei galėtų pasisavinti naudingas medžiagas.
 43. Sveiki, ačiū už iformatyvų ir labai aktualų puslapį. Būčiau jums labai dėkinga, jei pakomentuotumėte šiuo metu gan populiaraus plaukų aliejaus- serumo sudėtį: giovanni frizz be gone. Gamintojas deklaruoja natūralumą, tačiau ar taip yra iš tiesų? Jeigu reikėtų galėčiau atsiųsti sudėtį. Ačiū.
 44. Sveiki Aušra, žinoma, kad Google! Kaip ir rašiau, esu paprasta kosmetikos naudotoja, kuri savo atradimais nusprendė pasidalinti tinklaraštyje. Čia pateikiu savo nuomonę, bet jos tikslas yra paskatinti moteris tiesiog domėtis ir analizuoti kosmetiką, kurią perka. Ateityje norėčiau užsakyti ir tyrimą laboratorijoje, būtų įdomus eksperimentas. O šiaip nenuvertinkite interneto, savo svetaines turi ir informaciją viešina Europos Komisija, FDA, universitetai, kur atliekami eksperimentai laboratorijose. Siūlyčiau apsilankyti svetainėje: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24192565, čia rasite pavyzdį šaltinių, naudojamų puslapyje. Galbūt dar bus įdomu žinoti, kad pačius aprašymus sudarau pati ir turiu "Exelį", kuriame jau daugiau nei tūkstantis skirtingų ingredientų.
 45. Sveiki, būtų puiku, jei nurašytumėte arba nufotografuotumėte ir atsiųstumėte sudėtį: kosmetikosdnr@gmail.com :)
 46. sveiki ar galėtumėte ištirti šią mary kay pudrą http://marykay.lt/makiazas/pudros/timewise-matin-atspalv-suteikiantis-skystas-makiazo-pagrinda/ ir šį biodermos kremuką su atspalviu http://www.bioderma.com/lt/nc/produktai/kas-naujo/product/action/1373.html dėkui :)
 47. Sveiki, Turiu slenkančius plaukus,nusprendžiau kažką daryt, be papildų, nusipirkau priemones plaukams REGENE (Italija), šampūną,losjoną. Įdomu būtų sužinoti,ar tas losjonas iš tiesų turi kažką 'gero".Pavadinimas Regene intensyvus losjonas nuo plaukų slinkimo LOZIONE GEL ANTICADUTA PLUS.Pirkau eurovaistinėje,plačiau apie produktus rašo green-line.lt (http://www.green-line.lt/lt?com=products&id=33). Ačiū
 48. Žinoma:) Siųskite sudėtis: kosmetikosdnr@gmail.com
 49. Aciu :) Siuo metu naudoju Orogold firmos kosmetika: 24K Vitamin C Facial Cleanser,24K Multi Vitamin Day Moisturizer ir 24K Multi Vitamin Day Peeling. Si kosmetika tirkrai brangi ir butu idomu jos sudeti panagrineti. Gal galeciau nufotografuoti dezutes, ant kuriu yra parasyta sudetis ir apie ja kazka parasytumet? :)
 50. Į visus produktus žiūriu vienodai - ką apie juos sako sudėtis:)Nors dekoratyvinės savybės kosmetikoje yra svarbios, šio puslapio tikslas yra daugiau koncentruotis į poveikį odai ir sveikatai. "Anna Lotan" šveitiklyje yra ingredientų, kurie kemša poras ir erzina odą, geriausi ingredientai, gaila, rikiuojasi sudėties pabaigoje. Tokia priemonė netiks pažeistai ir problematiškai odai. Riebios odos šveitiklis - gali netikti jautriai ir alergiškai odai taip pat pažeistai, nes apelsinų ekstraktas aštrus. Sudėtis paprasta, bet nebloga. Žolelių losjonas: daug alkoholio, jis pažeidžia apsauginį odos barjerą, sausina, erzina ir ardo kolageną, taip pat gausu kvapiklių, dirgiklių, kurie problematiškos odos būklę gali tik pabloginti. Mineralinė pudra: pačios pudros ingredientai paprasti ir saugūs, bet naudojami sveikatai pavojingi konservantai. Kremas su atspalviu: vienas iš UV filtrų - oksibenzonas, fotoalergenas, Japonijoje ribojamas, EU komisija skelbia, kad pavojingas endokrininei sistemai. Kreme yra odai naudingų ingredientų, bet dauguma rikiuojasi sudėties pabaigoje. Lūpų balzamas: sudėtis įdomi, turtinga. Tokie būtų trumpi pastebėjimai:) Jei įdomu, galiu išsamiai kokią nors priemonę patyrinėti;)
 51. supratau :) o ka manot apie siuos profesionalius produktus, kuriuos siulo kosmetologai? Anna Lotan ananasinis sveitiklis http://www.annalotan.com/big_pic/096.html Anna Lotan salvitalis http://www.annalotan.com/big_pic/086.html Anna Lotan sausinamasis zoleliu losjonas http://www.annalotan.com/big_pic/010.html Anna Lotan mineraline pudra http://www.annalotan.com/big_pic/200.html Anna Lotan greens linijos kremas su spf ir atspalviu http://www.annalotan.com/big_pic/425.html Anna Lotan putlinamasis lubu balzamas http://www.annalotan.com/big_pic/074.html
 52. Sveiki Ilona, aš esu kosmetikos naudotoja, kuri domisi kosmetikos industrija ir chemija bei jos poveikiu žmogaus grožiui ir sveikatai:)
 53. Sveiki, tikrai naudinga informacija ir idomu szinoti - Jus tik megeja ar sios srities specialiste? Aciu.
 54. Jau galite pasiskaityti: http://www.kosmetikosdnr.lt/?p=1499 ir http://www.kosmetikosdnr.lt/?p=1522
 55. Sveiki! Gal galite pasakyti savo nuomone apie biodermos prausikli? http://www.bioderma.com/lt/nc/produktai/kas-naujo/product/characteristics/1368.html Labai dekoju.
 56. Sveiki, atradau šį puslapį, likau sužavėta. Norėjau paklausti Jūsų nuomonės apie Luvos molio kreminės pudros sudėtį, bei Manhattan Perfect Adapt Make UP. Dėkoju. http://www.sveikiproduktai.lt/katalogas/luvos-molio-kremine-pudra-su-abrikosu-kauliuku-aliejumi-sviesi-50-ml http://vengeancecosmetics.blogspot.com/2012/08/review-manhattan-perfect-adapt-makeup.html
 57. as ysigijau kaune mugeje ,,rinkis preke lietuviska''
 58. Jau galite pasiskaityti;) Būtų labai smagu, jei parašytumėte, kur tokią priemonę galima įsigyti, nes aš neradau.
 59. Šaunuolė, puiki šio blogo idėja. Palinkėsiu, neišblėstančio įkvėpimo ir stipraus kitų palaikymo ;)
 60. Laba diena, Gal galetumet isanalizuoti krema ,,AntiOffice Apsauginis kremas normaliai ir mišriai odai'' ? http://www.antioffice.eu/moisturizer-for-mixed-skin/ Taip pat cia raso jog letina odos senejima. Kokio amziaus tiktu vartoti sy krema?
 61. sveiki! Mane labai domintu Jūsų nuomonė apie Nutriganics™ odą lyginantį dieninį kremuka. http://www.thebodyshop.lt/lt/produktai/veido-prieziura/pirmiesiems-odos-senejimo-zenklams/89254 Bučiau labai dėkinga.
 62. Toks sąrašas jau greitai bus, kaip ir skyrelis skirtas atskirai dekoratyvinei kosmetikai. Dėkui už dirbti skatinančius žodžius:)
 63. Sveiki:) "Clarins Skin Illusion" kreminės pudros privalumai: lengva, suteikia natūralų, šiek tiek švytintį efektą, tinka kiekvienai dienai, sudėtyje yra šiek tiek drėkiklių, augalinių ekstraktų. Pudra maskuos labai lengvai, todėl odos trūkumų nepaslėps. Labiau tinka normaliai ir mišriai odai. Trūkumai: nemažai alkoholio, kuris gali erzinti odą ir sausinti, daug kvepalų, augaliniai ekstraktai sudėties pabaigoje - tad jų poveikis minimalus. Gali šiek tiek kimšti poras.
 64. sveiki,ka galetumet gero pasakyti apie" clarins skin ilusion "pudra.aciu
 65. Puiki svetaine. Aciu Jums uz Jusu darba ir pastangas. Mums moterims kosmetika juk neatskiriama gyvenimo dalis! Ar galetumete surasyti geros kokybes sveikiausiu dekoratyvines kosmetikos priemoniu sarasa su kokiomis Jums teko susiduri ir nenusivilti. Didelis Aciu!
 66. labai ačiū, dar domintų porą kremukų: http://www.eko-jums.lt/product.php?id_product=1041 http://www.eko-jums.lt/product.php?id_product=359
 67. Jau galite rasti pagrindiniame puslapyje:)
 68. Gal galit išanalizuot šį kremuką: Kremas nuo spuogų Aknea Natūralus kremas nuo spuogų - odai su akne prižiūrėti, 15% kanapių aliejaus. 75 g. Gamintojas: CANNADERM Prekinis ženklas: Cannaderm Kilmės šalis: Čekija
 69. Dėkui:) Žinoma, parodykit. Jei priemonės sudėtį lengva rasti internete, pakaks tikslaus pavadinimo;)
 70. Geras blogas:) Ar galima jums parodyti sudėtį, gal padėtumėt išanalizuoti?

Labai laukiame jūsų komentarų!


Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.