BLOGas

PRIVATUMO POLITIKA

2

privatumo-politika

ŽEMIAU PATEIKIAMA INTERNETO TINKLAPIO KOSMETIKOSDNR.LT PRIVATUMO POLITIKA

 • KOSMETIKOSDNR.LT NAUDOJAMI „GOOGLE ADSENSE“ SLAPUKAI. SLAPUKŲ PAGALBA „GOOGLE“ MŪSŲ SKAITYTOJAMS UŽTIKRINĄ TIKSLINGIAUSIĄ IR KOKYBIŠKIAUSIĄ REKLAMĄ. SLAPUKUS BET KADA GALITE PAŠALINTI SAVARANKIŠKAI SAVO INTERNETO NARŠYKLĖS NUSTATYMUOSE.
 • VISI SURINKTI DUOMENYS APIE INTERNETO TINKLALAPIO KOSMETIKOSDNR.LT LANKYTOJUS  YRA KONFIDENCIALŪS IR SAUGOMI NUO NELEISTINO NAUDOJIMO.  ASMENINĖ IR IDENTIFIKUOJAMA INFORMACIJA APIE KIEKVIENĄ NARĮ  NIEKADA NEBUS PERDUOTA JOKIAI TREČIAJAI ŠALIAI PRIEŠ TAI NEGAVUS NARIŲ SUTIKIMO.
 • REGISTRUODAMASIS TINKLAPYJE KOSMETIKOSDNR.LT NARYS SUTINKA LAIKYTIS TINKLALAPIO TAISYKLIŲ, BŪTI GERANORIŠKU, NESKLEISTI DEZINFORMACIJOS APIE PRODUKTUS BEI SUTINKA, JOG PAŽEIDUS TAISYKLES JIS GALI BŪTI BLOKUOJAMAS.
 • KOSMETIKOSDNR.LT ADMINISTRACIJA NARIŲ PATEIKTĄ INFORMACIJĄ GALI NAUDOTI SAVO NUOŽIŪRA, LAIKANTIS LIETUVOS RESPUBLIKOS IR ES BENDROJO DUOMENŲ APSAUGOS REGLAMENTO REIKALAVIMŲ.
 • KOSMETIKOSDNR.LT ADMINISTRACIJA NARIŲ PATEIKTUS VARDUS IR ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESUS GALI NAUDOTI NAUJIENLAIŠKIŲ PRENUMERATAI, BET TIK GAVUS JŲ SUTIKIMĄ.
 • INFORMACIJA, KURI YRA SURENKAMA NARIUI ATLIEKANT REGISTRACIJĄ IR (AR) PRISIJUNGUS PRIE SVETAINĖS, YRA SKIRSTOMA Į ANONIMINĘ IR ASMENINĘ.
 • KOSMETIKOSDNR.LT ADMINISTRACIJA ĮGYJA INTELEKTINES TEISES Į TINKLALAPYJE PATALPINTAS NUOMONES, KOSMETIKOS PRIEMONIŲ ĮVERTINIMUS AR KITĄ RAŠYTINĘ INFORMACIJĄ.
 • KOSMETIKOSDNR.LT ADMINISTRACIJA NEATSAKO UŽ TINKLAPIO NARIŲ PARAŠYTŲ KOMENTARŲ IR PRIEMONIŲ ĮVERTINIMŲ TURINĮ.
 • INFORMACIJA APIE PRIEŠTARINGĄ INFORMACIJĄ PASKELBUSĮ ASMENĮ GALI BŪTI SUTEIKTA TRETIESIEMS ASMENIMS TIK LIETUVOS RESPUBLIKOS ĮSTATYMŲ NUSTATYTA TVARKA.
 • JEIGU PAGEIDAUJATE, KAD JŪSŲ DUOMENYS BŪTŲ PAŠALINTI, GALITE SUSISIEKTI SU MUMIS EL.PAŠTO ADRESU: KLAUSIMAI@KOSMETIKOSDNR.LT
 • IŠSIREGISTRAVUSIO NARIO DUOMENYS 3 MĖNESIUS LAIKOMI INTERNETO TINKLAPIO KOSMETIKOSDNR.LT DUOMENŲ BAZĖJE.
 • BE IŠANKSTINIO KOSMETIKOSDNR.LT ADMINISTRACIJOS RAŠYTINIO SUTIKIMO DRAUDŽIAMA ATGAMINTI VISĄ TINKLAPĮ AR JO DALĮ BET KOKIA FORMA AR BŪDU, VERSTI JĮ Į KITAS KALBAS, ADAPTUOTI, PERDIRBTI AR KITAIP ATLIKTI BET KOKIUS KITUS VEIKSMUS, KURIAIS GALI BŪTI PAŽEISTOS KOSMETIKOSDNR.LT ĮKŪRĖJŲ TEISĖS Į ŠĮ INTERNETO TINKLAPĮ. IŠIMTINĖS TEISĖS Į ŠĮ PREKĖS ŽENKLĄ YRA SAUGOMOS LIETUVOS RESPUBLIKOJE GALIOJANČIŲ ĮSTATYMŲ BEI KITŲ TEISĖS AKTŲ.

 

app.Komentarai

 1. Laba diena, norėčiau sužinoti ne vien apie moteriška kosmetika, bet kodėl gi nepašnekėjus apie vyrišką? Jos yra irgi įvairios, o apsilankytų ne tik merginos/moterys, bet ir vaikinai/vyrai. Taip pat moterims būtų lengviau saugesnę dovaną išrinkti savo draugui :) Būtų tikrai įdomu paskaityt apie tokias priemones, nes kai kurie vyrai, draugai nelabai gaudosi,kas yra gerai,o kas blogai :)
 2. Surasiu sudėtis ir atsakysiu jums tiesiai į elektroninį paštą:) Geriausia, ką galite padaryti, tai kuriam laikui nutraukti visų priemonių naudojimą ir vėliau po vieną įtraukti į odos priežiūros rutiną, taip pamatysite, kurios priemonės sukelia dilgelinę.

Labai laukiame jūsų komentarų!


Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.