"LEFERY" KREMAS NUO RAUKŠLIŲ: Active Cell Regeneration

Alba Karolina Parašyta: 2015 balandžio 18 d.

Informacija

Privalumai:
maitina odą, saugo nuo UV, sudėtyje yra puikių drėkiklių, antioksidantų, vitaminų, ilgainiui gali šviesinti odą
Trūkumai:
kemša poras, gali dirginti, nesaugūs UV filtrai (netinka saulei jautriai odai) ir kiti ingredientai, nanodalelės, nepadės panaikinti raukšlių, kaina
Kitos savybės:
atsargiai naudoti problematiškai, jautriai ir alergiškai odai
Gamintojas:
Produktas:
Lefery Active Cell Regeneration (dieninis)
Tipas:
kremas nuo raukšlių
Odos tipas:
Brandi oda
Vidutinė kaina:
68,00
Kur įsigyti:

Aprašymas

Kelių skaitytojų pageidavimu apžvelgiame priemonę, susilaukiančią daug dėmesio Klausimuose-atsakymuose, "Lefery" kremą nuo raukšlių - "Active Cell Regeneration". Ši priemonė galėtų būti tikrų tikriausias stebuklas, sprendžiant iš pardavėjų pažadų: įveikia raukšles per 4 savaites, stabdo odos senėjimo procesą DNA lygyje (o be viso to, "puikiai veikia Holivude" ir "pagerina veido kontūrą"...) Priemonės aprašyme netrūksta smagių klaidų, pavyzdžiui, "neįtikėtininas kremas raukšlėms", "hialorono rūgšties mūsų organizme mažėja", "palaikančias Azoto Oksido gamybą". Žinoma, su sveiku protu prasilenkiantys pažadai nepaprastai veiksmingai veikia vaizduotę, o stilistikos ir gramatikos klaidų padarome ir mes, tad ne mums teisti, tačiau ką galime padaryti, tai pažvelgti, kad slepiasi "Lefery" dieninio kremo indelyje. Sudėtis gausi, bet joje nėra nieko stebinančio, jokių stebuklų - vien tik gerai pažįstami ingredientai, naudojami dažname kreme. Negalėčiau pasakyti, kad priemonės sudėtis nėra apgalvota: maitinančios medžiagos padeda minkštinti odą ir stiprinti apsauginį barjerą, pašalina smulkias raukšleles, susidariusias nuo odos išsausėjimo; UV filtrai saugo nuo fotosenėjimo; antioksidantai, vitaminai ir drėkikliai padeda puoselėti ir saugoti odą; tarp ingredientų yra ir odą šviesinančių bei atsinaujinimą skatinančių medžiagų (jų galėtų būti daugiau). Priemonė nėra prasta, bet iš esmės nesiskiria nuo kitų kremų, skirtų brandžiai odai. Vienas iš neįprastesnių ingredientų - koloidinis nano-auksas. Jis skatina medžiagų patekimą į odą, o tai svarbi funkcija, nes dalis kremų ingredientų taip ir nepatenka į gilesnius odos sluoksnius. Tačiau nano dalelės vis dar kelia rimtų klausimų dėl saugumo sveikatai. Neramina, kad sudėtyje yra nemažai ingredientų, kurie gali sudaryti problemų: kimšti poras, dirginti ar alergizuoti, netrūksta nesaugių medžiagų - nuo UV filtrų iki konservantų. Įdomu, kad tas pats gamintojas siūlo kremo versiją su parabenais ir be jų. Kokią gamintojo poziciją parabenų atžvilgiu demonstruoja toks žingsnis? Būtų puiku, jei kiekvienas gamintojas į savo produktus dėtų tik tuos ingredientus, kurių saugumu yra užtikrintas, užuot pataikavęs pirkėjams. Svarbiausias klausimas: ar kremas panaikins raukšles? Tikrai ne. Ar kremas saugos nuo raukšlių susidarymo? Šiek tiek, o šią funkciją atliktų dar geriau, jei sudėtyje būtų kuo mažiau dirginančių, nesaugių ingredientų ir kvepalų. Mano patarimas tik vienas: kai kitą kartą išgirsite apie "stebuklą" kosmetikos industrijoje, jei jis nėra rimtas mokslinis straipsnis (mokslinių straipsnių ir faktų interpretacijos netinka), būkite skeptiški - patikėkite, jei kas nors išrastų kremą, kuris panaikintų raukšles per 4 savaites, tai būtų pasaulinė sensacija.

Ingredientai

ingredientai
5
gali kimšti poras
6
gali erzinti odą
13
gali sukelti alergiją
33 / 16 / 4
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Lefery Active Cell Regeneration (dieninis) atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Neišsausina ir nesuriebina odos, puikiai isigeria į odą, ją atgaivina.
  Trūkumai:
  Didoka kaina

  Mano oda tikrai labai problematiška, sunkiai sirgau akne, tad kad ir kokius kremus naudodavau ryte pabusdavau su riebalų sluoksiu ant nosies, kaktos, žandų... Tačiau šis kremas buvo atradimas. Jis puikiai pamaitina odą, ją atgaivina, nesuriebina ir puikiai įsigeria. Visom draugėm rekomenduoju!