• "OLAPLEX" KAUKĖ PLAUKAMS: Hair Perfector No.3

  Alba Karolina Parašyta: 2018 sausio 10 d.

  Informacija

  Privalumai:
  pagerina plauko struktūrą, padeda sumažinti neigiamą poveikį, kurį plaukai patiria dėl dažymo, karštų įrankių naudojimo ir pan.
  Trūkumai:
  kaina, keli nesaugūs ingredientai
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  Olaplex Hair Perfector No.3
  Plaukų tipas :
  Silpni plaukai
  Pažeisti plaukai
  Sausi plaukų galiukai
  Dažyti plaukai
  Vidutinė kaina:
  31,00
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Olaplex" priemonę plaukams - "Hair Perfector No.3". Pavadinau ją "plaukų kauke", nes manau, kad tai yra geriausiai šios priemonės funkciją apibūdinantis terminas lietuvių kalba. Tiesą sakant, jau seniai norėjau parašyti šio produkto apžvalgą, bet jis labai lėtai rinko balsus PAGEIDAVIMUOSE, o norėjau todėl, kad pats produktas, jo kūrimas ir poveikis nėra įprasti. Galite įsivaizduoti, kad parašius šimtus apžvalgų ir sudėtims vis kartojantis, labai norisi pamatyti kažką naujo ir veiksmingo. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad plaukų kosmetikoje naujienų netrūksta, "gydymą" keratinu, keitė "gydymas" šilku, o šį irgi tikriausiai jau seniai kas nors pakeitė, bet tiesa ta, kad visos šios priemonės kenkė plaukams ir negalėjo pagerinti pažeistos plauko struktūros. Iki "Olaplexo". Ir tai ne šiaip tušti paistalai, o chemija. "Olaplex" sukūrė chemikai: Dr. Eric Pressly and Dr. Craig Hawker, gavę užduotį sukurti aktyvaus ingrediento formulę, kuri galėtų paveikti plauką. Šiandien tokie kosmetikos ir mokslo pasaulio bendradarbiavimo atvejai yra labai reti, bet jie dažnai duoda labai gerų rezultatų. Taigi, trumpai papasakosiu kaip veikia "Olpalex", o kartu ir mūsų plaukai:)

  Sveiką plaukų struktūrą palaiko keratino baltymai, kurių sudėtyje yra amino rūgšties cisteino. Cisteino sudėtyje yra sieros atomas. Tokiam atomui jungiantis su kitu sieros atomu yra sukuriamos jungtys tarp baltymų. Sveikas, žvilgantis, elastingas plaukas yra geriausias pavyzdys, kad šios jungtys yra tvirtos. Tačiau plaukas praradęs spindesį, lūžinėjantis, skilinėjantis, sausėjantis, praneša, kad šios jungtys yra pažeistos arba nutrūkusios. Pati dažniausia to priežastis yra plaukų šviesinimas, bet taip pat šią problemą gali sukelti ir kitos priežastys: nuo plaukų priežiūros iki sveikatos problemų. 

  "Olaplex" aktyvusis ingredientas, bis-aminopropilo diglikolio dimaleatas, padeda atkurti jungtis tarp sieros atomų ir taip sugeba iš tiesų atstatyti plauko struktūrą. Tyrimų dar trūksta, bet bandžiusieji priemonę pastebi, kad ji tikrai veikia. Tiesa, nereikia tikėtis stebuklo - nualintų plaukų, kad ir atkurta struktūra, jau nebėra ir niekada nebus tokia, kokia buvo iki pažeidimo.

  Be jokios abejonės šis produktas rinkoje yra išskirtinis dėl vienos paprastos priežasties - jis veikia. Jis taip pat brangus ir jo poveikis nėra stebuklingas. Silpni, šviesinami, nuolat karštais įrankiais formuojami plaukai vis tiek netaps sveikais, tiesiog pagerės jų būklė ir išvaizda. Visą "Olaplex" seriją sudaro dvi priemonės, skirtos profesionaliam naudojimui, ir šis nr. 3 produktas, prieinamas visiems naudojimui namuose. Tiesa, jis yra pats silpniausas, nes jo sudėtyje aktyvaus ingrediento yra mažiausiai. Produkto sudėtis yra saugi naudojimui, tiesa, kūrėjai ne kartą yra pabrėžę, kad skysčiausio nr. 1 jokiu būdu negalima purkšti, o tai leidžia spėti, kad aktyvusis ingredientas gali dirginti kvėpavimo takus. 

  Ingredientai

  ingredientai
  4
  gali kimšti poras
  4
  gali erzinti odą
  5
  gali sukelti alergiją
  21 / 5 / 2
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Olaplex Hair Perfector No.3 atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   veiksminga priemone
   Trūkumai:
   kaina, laikinas efektas

   Priemonė tikrai veikia. Geriausią efektą pastebėjau po 3-4 kartų naudojimo. Sausiems, pažeistiems plaukams labai rekomenduoju. Minusas, kaina. Brangu. 1 buteliuko man asmeniškai uzteko 6 kartams (taupiai naudojant, labai ilgiems plaukams). Tiesa, efektas laikinas. Kol naudoji produktą, tol efektas tikrai yra. Tik nustojus naudoti, jau per kelis plovimus 'atsiplauna' ir plaukai tampa kokie ir buvę prieš tai.


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Labai gera sudėtis, plaukai švelnūs, nesivelia
   Trūkumai:
   Kaina

   Geriausias poveikis matomas, kai yra atlikra olaplex procedūra, kadangi ši kaukė PALAIKO procedūros efektą. Ji tam ir yra sukurta, ir skirta namų naudojimui.


  3. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Drėkina , sutvarkė mano plaukus
   Trūkumai:
   Nėra

   Ilgainiui naudojant efektas yra iškart pastebimas , plaukai mažiau veliasi, atrodo gyvesni , super .


  4. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Švelnina, minkština plaukus, suteikia kosmetinį efektą, plaukai gražiai krenta
   Trūkumai:
   Kaina

  5. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Uzpildo plauka, plaukai tampa svelnesni, blizgantys
   Trūkumai:
   nera

   Iskart po pirmo naudojimo plaukai atsigauna, pasidaro labai svelnus, blizgantys, nesivelia( o mano labai mego veltis), netgi po miegojimo palaidais plaukais visa nakti plaukai nesusivelia. Minusas tik vienas jog ilgaplaukem daug produkto issinaudoja, buteliuko uztenka vos 3 kartams. Bet produktas vertas pinigu


  6. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Po naudojimo plaukai labai atsigavo.
   Trūkumai:
   Deja trumpalaikis efektas, reikia naudot kaskart,kad islaikyt ta grazu efekta.

  7. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Plaukas atsigauna, tampa švelnus, žvilga, lengviau iššukuojamas
   Trūkumai:
   Poveikis gana trumpalaikis

   Panaudoju šią kaukę kai matau kad plaukams reikia, kol naudoji viskas gerai, tačiau nustojus naudoti plaukai vėl susilpnėja. Kaukė padeda tam kartui


  8. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Po naudojimo plaukų būklė tikrai pagerėja. Plaukai lengvai šukuojasi, lengvai krenta, na tikrai atrodo labai gerai, bet tai tik laikinas efektas.
   Trūkumai:
   Laikinas efektas

   Pirkčiau šią priemonę dar kart tik tada, jei žinočiau, kad laukia kažkoks svarbus pasirodymas viešumoje :D nes priemonė tikrai daro tik trumpalaikį efektą, naudojau beveik 2 mėnesius + kirpykloje dariausi olaplex procedūras (berods 3 kartus) ir plaukai buvo gražūs tik tuo laikotarpiu. Nustojus naudot, ar nenaudojant kurį laiką plaukai vėl grįžta į savo pirminę padėtį, taigi mano nuomone, neverta investuoti į tai, kas suteikia laikiną efektą. Nors, žinoma, kažin ar yra laabai jau super veiksmingų priemonių, kurios visiškai pagydys plauką...


  9. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Tikrai efektyviai atgaivina plauką, matosi jau pirmo naudojimo
   Trūkumai:
   neradau dar

   Labai šauni piremonė, jau po pirmo panaudojimo plaukas atrodo pilnesnis ir atsigavęs. Naudoju jau 4 sav. ir plaukų būklė tik gerėja!