“OLAPLEX” PLAUKŲ KONDICIONIERIUS: No 5 Bond Maintenance Conditioner

Kotty Parašyta: 2019 balandžio 27 d.

Informacija

Privalumai:
palaiko sveiką plaukų būklę, suteikia blizgesio, minkština, atstato pažeistą struktūrą, intensyviai drėkina, padeda išsaugoti plaukų spalvą, saugo nuo pažeidimų
Trūkumai:
ilgainiui gali sausinti plaukus, kaina
Kitos savybės:
jautrią galvos odą turintiems ant šaknų geriau netepti
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
"OLAPLEX" No 5 Bond Maintenance Conditioner
Tipas:
plaukų kondicionierius
Plaukų tipas :
Silpni plaukai
Sausi plaukai
Pažeisti plaukai
Nepaklusnūs plaukai
Sausi plaukų galiukai
Normalūs plaukai
Dažyti plaukai
Vidutinė kaina:
26,63
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimais apžvelgiame "OLAPLEX" plaukų kondicionerių. Gamintojo teigimu, ši priemonė turėtų atkurti pažeistus plaukus, atstatyti sveiką jų blizgesį ir elastingumą, juos sustiprinti, saugoti nuo pažeidimų ir ilgiau išsaugoti dažytų plaukų spalvą. OLAPLEX tiek šampūne, tiek kondicionieriuje naudoja netgi savo užpatentuotus "Pseudozyma epicola" ingredientus, kurie būtent ir atkuria plaukus iš vidaus, grąžina sveiką jų būklę. Iš tikrųjų sudėtis tikrai ne prasta, turime trigliceridų bei fosfolipidų, kurie intensyviai drėkina plaukus bei atstato pažeista jų struktūrą. Granatų, indinės morindos ekstraktai veikia kaip antioksidantai, saugo plaukų spalvą nuo išblukimo. Augaliniai aliejai maitina plaukus, juos švelnina. Tai išties puiki priemonė sausiems, pažeistiems, dažytiems plaukams norint juos atstatyti, sušvelninti, taip pat sutramdyti nuo putimosi ir šiaušimosi ar lūžinėjimo. Nors gamintojas teigia, kad priemonę galima tepti ant šaknų - tą išties galima daryti, tačiau jautresnę galvos odą gali dirginti kvepalai. Gaila, tačiau sudėtyje neišvengta silikonų - nors jų ir nėra labai daug, tačiau ilgainiui (ypač kartojant priemonę) sausinantis pojūtis gali pasijausti, bet kadangi tai nuplaunama priemonė tas gali ir nepasireikšti (ypač jeigu kaskartą praplausite plaukus giliai valančiu šampūnu).

Ingredientai

ingredientai
4
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
4
gali sukelti alergiją
36 / 8 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

"OLAPLEX" No 5 Bond Maintenance Conditioner atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Švelnina plaukus , ilgainiui plaukai atsigauna
  Trūkumai:
  Nėra

  Džiaugiuosi išbandžius šią linija , balzamas mano plaukams labai tiko, drėkina, sušvelnina , laikui einant pastebimas plauku pasikeitimas , nesivelia taip plaukai . Perkuosi jau trečia pakuote.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Pradzioje graziai sukrisdavo garbanos
  Trūkumai:
  Mano plaukai sausi banguoti, panaudojusi kokius 5 kartus olaplex sampuna su kondicionieriumu plaukai tapo vos issukuojama sieno kupeta, labai isdziovino plaukus.

 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Atstato plauko būklę, minkština, storina patį plauką ir t.t.
  Trūkumai:
  Nėra

  Naudoju jau antrą buteliuką, geresnių priemonių (įskaitant ir šampūną) nesu turėjus, iš esmės atstatė plauką, visiškai jį pakeitė, šiuo metu plaukai minkština, itin švelnūs, sveiki, pati plauko struktūra stora pasidarė, pokytį ir privalumus galima vardinti ir vardinti