• "OLAPLEX" PLAUKŲ ALIEJUS: No.7 Bonding Oil

  Ineta Farfara Parašyta: 2020 kovo 01 d.

  Informacija

  Privalumai:
  švelnina plaukus, suteikia žvilgesio, saugo nuo karščio; yra ingredientas, kuris gerina plauko struktūrą
  Trūkumai:
  silikonai ilgainiui kaupiasi ant plaukų, juos silpnina, trukdo plaukams įsisavinti naudingas medžiagas, nesaugūs, alergizuojantys ingredientai, kaina
  Gamintojas:
  Produktas:
  Olaplex No.7 Bonding Oil
  Tipas:
  plaukų aliejus
  Plaukų tipas :
  Sausi plaukai
  Pažeisti plaukai
  Sausi plaukų galiukai
  Normalūs plaukai
  Vidutinė kaina:
  38,99
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Apžvelgiame „Olaplex“ plaukų aliejų „No.7 Bonding Oil“. Priemonės pagrindą sudaro silikonai, kurie plauką padengs plėvele, kurios dėka plaukai bus saugomi nuo karščio daromos žalos, atrodys žvilgantys, sveikesni ir bus lengviau iššukuojami. Deja, bet plaukų silikonai negydys, o priešingai - kaupsis ant plaukų, ilgainiui jie ims sausėti, lūžinėti ir praras natūralų blizgesį. Sudėtyje yra kukurūzų, saulėgražų, moringų, granatų sėklų aliejų, kurie turėtų šiek tiek pamaitinti plauką. Šiame aliejaus mišinyje puikuojasi ir bis-aminopropilo diglikolio dimaleatas, kol kas žinomas kaip pirmasis ingredientas, galintis išties pagerinti plauko struktūrą. Išties gaila, kad šis ingredientas yra sumaišytas su silkonais, nes jie neleidžia plaukams įsisavinti visų naudingų medžiagų. Svarbu paminėti, jog silikonų plėvelę gerai nuplauna tik aštrūs plovikliai (pvz.: natrio laurilsulfatas). Ši „Olaplex“ priemonė yra išties brangi, manau, jog sudėties atžvilgiu, ji nėra verta tokios kainos, kadangi ingredientų sąraše taip pat yra daug nesaugių, alergizuojančių ingredientų bei kvapiklių.

  Ingredientai

  ingredientai
  6
  gali kimšti poras
  6
  gali erzinti odą
  7
  gali sukelti alergiją
  17 / 7 / 1
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Olaplex No.7 Bonding Oil atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   kvapas , daugiau tikrai nepajutau nieko
   Trūkumai:
   Efektas labai mažas , riebaluoja plona plauką

   Olaplex labai myliu, bet šis aliejukas man neprilipo , efekto aš beveik nemačiau nors naudoju pora mėnesiu, ploną plauką čiut per daug uždėjus riebalina , nevertas savo kainos . Yra geresnių, dėja neatliko savo lūkesčių.