"WHEN" NAKTINĖ VEIDO KAUKĖ: Berry Dual Gel & Cream Anti-Aging Sleeping Mask

Alba Karolina Parašyta: 2023 birželio 16 d.

Informacija

Privalumai:
sudėtyje gausu antioksidantų, kartu su niacinamidu padeda mažinti senėjimo požymius
Trūkumai:
gali kimšti poras, dirginti
Kitos savybės:
jautriai ir linkusiai į spuogelius nerekomenduočiau
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
When Berry Dual Gel & Cream Anti-Aging Sleeping Mask
Vidutinė kaina:
19,99
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos Jūratės pageidavimu apžvelgiame "When" naktinę veido kaukę "Berry Dual Gel & Cream Anti-Aging Sleeping Mask". Šios priemonės aprašyme teigiama, kad produktas skirtas senėjimo požymiams mažinti. Pažiūrėkime į naudojamas sudėtines dalis, ar tikrai ši naktinė kaukė gali būti naudinga? Oficialioje gamintojo svetainėje teigiama, kad priemonės veikimas pagrįstas klinikiniais tyrimais, tačiau pats tyrimas ar nuoroda į jį, nepateikiami. Pagrindiniai priemonės ingredientai yra drėkikliai. Gana aukštai sudėtyje yra niacinamidas. Mano labai mėgstamas ingredientas, kuris pasižymi daugiafunkcinėmis savybėmis, tarp jų - padeda mažinti senėjimo požymius: skaistina, gerina odos tekstūrą, stiprina apsaugines funkcijas, kovoja su pigmentinėmis dėmėmis ir net su raukšlelėmis. Gaila, nežinome naudojamos koncentracijos. Aprašytoms funkcijoms būtų reikalinga bent 4 proc. koncentracija. Toliau sudėtyje sutinkame izopropilo myristatą. Šis minkštiklis yra gana stiprus porų kimšėjas. Jei turite problemų su spuogeliais ir užsikimšusiomis poromis, tai vienas tų ingredientų, kurių siūlyčiau vengti. Po minkštiklio matome alkoholį. Kadangi sudėtyje daugiau drėkiklių ir minkštiklių nei paties alkoholio, galima tikėtis, kad sausinančio poveikio pavyks išvengti. Tčiau tai vis tiek dirginantis ingredientas, kurio siūlau vengti, kai tai įmanoma, o žala gali persverti naudą. Pagrindiniai formulės ingredientai yra iki konservanto fenoksietanolio. Jo leidžiama maksimali koncentracija yra 1 proc., tad ingredientai, kurie surašyti žemiau jo, naudojami itin mažais kiekiais. Čia rasime odai identiškų ingredientų, augalinių ekstraktų, kurie tikrai puikūs ir pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, bet, vargu, ar jie bus labai veiksmingi, kadangi koncentracijos nedidelės. Taip pat ir aprašyme reklamuojamo alpinės liūtapėdės kamieninių ląstelių ekstrakto kiekis mažesnis nei norėčiau matyti. Čia galite susipažinti su tyrimu, kuris analizavo pastarojo ingrediento veiksmingumą, optimali koncentracija geriausiam efektui - 1 proc. Apibendrinus, man patiko šio produkto idėja, o vien naudojamas niacinamidas gali tikrai teigiamai paveikti odą. Tiesa, tikėjausi didesnių koncentracijų, bent kai kurių aprašyme reklamuojų ingredientų. Produktas gali kimšti poras ir dirginti jautrią odą. Dėl šių trūkumų, manau, kad priemonė verta dėmesio, bet galima rasti ir geresnių. 

Ingredientai

ingredientai
4
gali kimšti poras
14
gali erzinti odą
8
gali sukelti alergiją
54 / 11 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

When Berry Dual Gel & Cream Anti-Aging Sleeping Mask atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Puikiai drėkina odą, oda švyti
  Trūkumai:
  nėra

  Mėgstamiausia naktinė veido kaukė, maloni konsistencija. Naudoju kartais ir dienos metu kai norisi primaitintos ir skaisčios odos.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Dėkina odą
  Trūkumai:
  nepastebėjau

  Kaukė nustebino, gerai susigėrė ir nepaliko riebumo jausmo, oda liko šviesesnė, naudoju kasdien vakare ant sauso veido.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Drėkina ir stangrina
  Trūkumai:
  nebuvo

  Labai patiko šita kaukė, po nakties veido oda jaučiasi prisotinta ir stangresne. Poveikis malonus, pirkčiau antrą kartą.


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Gerai drekina, stangrina, jauciasi efektas
  Trūkumai:
  Jokiu

  Mano oda sausa, tai si kauke tiesiog asmeninis atradimas. Naudojant oda jauciasi pridrekinta, pamaitinta, geriausias poveikis buvo juntamas paakiu zonoje, nes del sausumo ten turiu mazu rauksleliu - tai atrodo kad siek tiek palygino jas. Ir bendrai veido bukle pagerejo. Kadangi konsistencija skalsi, tai man kaukes uzteko visam menesiui - naudojau vakarais vietoj naktinio kremo.