"WHEN" VEIDO KAUKĖ: CITRON

Alba Karolina Parašyta: 2023 rugpjūčio 28 d.

Informacija

Privalumai:
drėkina, skaistina, kovoja su pigmentinėmis dėmėmis, skatina odos atsinaujinimą
Trūkumai:
gali dirginti, netikti citrusiniams vaisiams alergiškiems žmonėms, vengti naudojimo vasarą
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
When Citron Brightening & Tone Up Face Mask
Vidutinė kaina:
2,80
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos Jūratės pageidavimu apžvelgiame "When" veido kaukę "Citron Brightening & Tone Up Face Mask". Aprašyme teigiama, kad tai skaistinanti ir drėkinanti kaukė, prisotinta vitaminu C. Ji atgaivina, suteikia švytėjimo, mažina pigimentines dėmes. Pažiūrėkime į sudėtį, ką ji gali pasakyti mums apie šios veido kaukės poveikį. Sudėtyje gausu drėkiklių. Naudojamas niacinamidas. Jis nėra minimas aprašyme, nors jis pasižymi puikiu skaistinančiu poveikiu bei kovoja su pigmentinėmis dėmėmis. Tiesa, jo poveikiui reikia šiek tiek daugiau laiko, lyginant su vitaminu C, kuris, priklausomai nuo formos ir koncentracijos, gali paskaistinti odą iš karto po naudojimo. Kaukėje naudojamas vitaminas C, randamas natūraliuose ingredientuose. Citrusinių ekstraktų kilmė aprašyta labai vaizdžiai: "Skaistinanti ir drėkinanti lakštinė veido kaukė sudaryta iš unikalių ingredientų išgautų iš vulkaninės Jeju salos, įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą." Ką tai reiškia vartotojo odai? Teoriškai tai gali reikšti, kad ingredientai aukštos kokybės, bet apie tai trūksta informacijos. Praktiškai, kokybiški ingredientai, odą veiks vienodai, iš kur jie bebūtų kilę. Tačiau nereikia pamiršti, kad kosmetika atlieka ir emocinę funkciją - rūpinimasis oda teikia vidinį pasitenkinimą, kurį gali sustiprinti vaizduotė, stimuliuojama vaizdų, kaip ingredientai auga išskirtinėje pasaulyje Jeju saloje. Citrusiniai vaisiai skaistina odą, tačiau vitaminas C natūraliuose vaisiuose sudėtingiau suvaldomas - kiekvienos partijos vitamino C koncentracijos gali šiek tiek skirtis. Tai pat ekstraktuose yra ne tik vitamino C, bet ir fotoksinių medžiagų, dėl kurių oda gali tapti jautri saulei. Kita vertus, natūraliuose ekstraktuose yra bioflovanoidų, enzimų, fitonutrientų, kurie juos paverčia vertingais. Apibendrinus, kaukė atliks savo funkciją, bet ją rekomenduočiau naudoti gana retai ir vengti vasarą. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį, jei alergizuoja citrusiniai vaisiai, ši kaukė taip pat gali netikti.

Ingredientai

ingredientai
1
gali kimšti poras
5
gali erzinti odą
4
gali sukelti alergiją
16 / 3
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

When Citron Brightening & Tone Up Face Mask atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Švelni ir efektyvi, suteikia švytėjimo
  Trūkumai:
  nėra

  Po naudojimo pastebėjau, kad kaukė padėjo sumažinti odos riebumą ir pagerinti jos tekstūrą. Taip pat pastebėjau, kad oda atrodė mažiau pavargusi ir išblyškusi.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Malonus lakštas, gerai drėkina
  Trūkumai:
  -

  Po šios kaukės mano oda atrodo atgaivinta ir tolygesnė. Patiko tai, kad kaukė labai gerai prisitaiko prie mano veido formos, Labai gera kaina už tokią kokybę!


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Drėkina, skaistina, malonus lakštas
  Trūkumai:
  neradau

  Kaip už tokią kainą tai labai gera.