• "FILORGA" BB KREMAS: BB-Perfect SPF 15 Anti-Ageing

  Alba Karolina Parašyta: 2014 gegužės 19 d.

  Informacija

  Privalumai:
  suteikia UV apsaugą, šiek tiek drėkina, suvienodina odos spalvą, siūlo didelį įvairių medžiagų kokteilį, kuriame yra drėkiklių ir vitaminų
  Trūkumai:
  kemša poras, gali erzinti odą, didelė kaina
  Kitos savybės:
  netinka jautriai, į spuogelius ir inkštirus linkusiai mišriai ir riebiai odai, atsargiai naudoti alergiškai (dėl ingredientų gausos)
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  Filorga BB-Perfect SPF 15 Anti-Ageing Cream
  Tipas:
  BB kremas
  Odos tipas:
  Normali oda
  Brandi oda
  Vidutinė kaina:
  38,51

  Aprašymas

  Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Filorga" BB kremą "BB-Perfect SPF 15 Anti-Ageing". Praėjusioje "Filorga" apžvalgoje nepaminėjau, kad šis prancūzų gamintojas visiems savo produktams naudoja chronosferas, kurios padeda medžiagoms lengviau patekti į odą, nes suteikia atsparumą drėgmei ir temperatūrai. Technologija gali būti naudojama įvairioms cheminėms medžiagoms, pavyzdžiui, hialurono rūgščiai. Nepaisant daug žadančio aprašymo, apie chronosferas informacijos labai mažai, o jokių nepriklausomų tyrimų, kurie patvirtintų akivaizdų kosmetinių priemonių pranašumą su chronosferomis nėra. Daugiausiai informacijos yra iš "Filorgos" stovyklos, bet  "kiekvienai pelėdai savi pelėdžiukai gražiausi". Jei chronosferos tikrai vertos dėmesio, apie jas jau būtume girdėję arba išgirsime artimiausioje ateityje, bet kol kas nieko daug žadančio tvirtinti neįmanoma. "Filorgos" BB kremas - pagal ingredientų skaičių rekordininkas puslapyje. Pagrindiniai ingredientai paprasti: gerai pažįstami minkštikliai, glicerinas, sintetinis vaškas, lašelis hialurono. Antras ingredientas sudėtyje smarkiai kemša poras. Naudojami nesaugūs konservantai. Priemonės gale išsirikiavę odą erzinantys ingredientai gali dirginti jautrią odą. Pačioje pabaigoje - įvairių ingredientų kokteilis. Sunku pasakyti, kiek jis naudingas odai, bet ir tarp jo ingredientų yra nesaugių medžiagų arba tokių, apie kuriuos informacijos trūksta.

  Ingredientai

  ingredientai
  8
  gali kimšti poras
  12
  gali erzinti odą
  9
  gali sukelti alergiją
  94 / 12 / 2
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Filorga BB-Perfect SPF 15 Anti-Ageing Cream atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Gerai pasiskirsto, jauciasi drekinimas, neblogai maskuoja, suvienodina odos spalva, patogi pakuote, reikalingas nedidelis priemones kiekis
   Trūkumai:
   kaina

  2. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Nėra
   Trūkumai:
   Visiškai nesisklaido ant odos.

  3. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:

   Trūkumai:
   Neatlieka paskirties,kaip bb kremai,kemša poras,labai didelė kaina tokiam kremui.

   Visiškai nepatiko ir netiko mano mišriai,tačiau išsausėjusiai odai.Sunkiai sklaidosi ant odos,jaučiamas tempimo diskomfortas,nesuvienodina odos atspalvio,kemša poras.


  4. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   švelnus, lengvas, natūrali spalva, neutralizuoja raudonį
   Trūkumai:
   dėmes maskuoja vidutiniškai