"PAULA CHOICE" BHA PRIEMONĖ: Resist Weekly 4% BHA

Alba Karolina Parašyta: 2014 spalio 14 d.

Informacija

Privalumai:
veiksmingai gydo spuogelius, valo inkštirus ir odos paviršių, šviesina odą, sudėtyje gausu antioksidantų, ramianančių ingredientų
Trūkumai:
brangu siųstis, priemonė yra stipri
Kitos savybės:
tinka tik nejautriai, nealergiškai riebiai ir inkšitruotai odai, kuriai mažesnės BHA koncentracijos yra neveiksmingos
Gamintojas:
Produktas:
Paula Choice Resist Weekly Retexturizing Foaming Treatment 4% BHA
Tipas:
gydomoji priemonė su saliciliu
Odos tipas:
Riebi oda
Problematiška oda
Brandi oda
Vidutinė kaina:
24,63
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Paula Choice" priemonę su salicilo rūgštimi - "Resist Weekly 4% BHA". Ką Paula Begoun ir jos komanda tikrai išmano, tai priemones su rūgštimis ir ši priemonė nėra išimtis. Didelės koncentracijos BHA priemonė tinka labai riebiai, brandžiai, į spuogelius ir užsispyrusius inkštirus linkusiai odai. Priemonės formulė - kiek įmanoma priemonei su rūgštimis švelni, joje gausu antioksidantų ir raminančių ingredientų. Tačiau, labai svarbu, ši priemonė yra skirta tikrai ne visiems. Ją verta išbandyti tik tada, jei odai nėra jautri, alergiška ir jos neveikia 2-3 proc. salicilo rūgšties priemonės. Odos pratinimas turėtų būti lėtas ir atsargus procesas, nes sprendžiant iš atsiliepimų, apie 20 proc. išbandžiusių šią priemonę susidūrė su jautrumo reakcijomis. Šią priemonę siūloma naudoti tik kartą per savaitę. Ją naudojant svarbi UV apsauga.

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
3
gali sukelti alergiją
25 / 4 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Paula Choice Resist Weekly Retexturizing Foaming Treatment 4% BHA atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Labai taupiai naudojasi, kazkiek pasviesina inkstirus, gydo spuogus
  Trūkumai:
  Lipnumas, galima parsiusti tik is us tinklapio

  Neisskirciau sio produkto, kaip labai stipraus, mano oda reagavo normaliai, nesusiduriau su jokiu papildomu jautrumu. Naudoju pora kartu i savaite, nakciai. Kazkokio wau efekto nepastebejau. Galiu pasakyti, kad tikejausi is sio produkto daugiau, kad labiau isvalys inkstirus. Minusas, kad uztepus ant veido po to lieka sioks toks lipnumas, na bet taip su daugeliu paulos produktu, kurie su rugstims. Taip pat eu tinklapyje jo nenusipirksi, tenka naudotis tarpininkemis. Labai didelis pliusas, kad priemone labai taupi, uzteks tikrai laaaaabai ilgai (1-2m). Naudoju su daug kitu paulos priemoniu, tad sunkoka isskirti tik sios priemones veiksminguma.