• "PAULA CHOICE" BHA PRIEMONĖ: Resist Weekly 4% BHA

  Alba Karolina Parašyta: 2014 spalio 14 d.

  Informacija

  Privalumai:
  veiksmingai gydo spuogelius, valo inkštirus ir odos paviršių, šviesina odą, sudėtyje gausu antioksidantų, ramianančių ingredientų
  Trūkumai:
  brangu siųstis, priemonė yra stipri
  Kitos savybės:
  tinka tik nejautriai, nealergiškai riebiai ir inkšitruotai odai, kuriai mažesnės BHA koncentracijos yra neveiksmingos
  Gamintojas:
  Produktas:
  Paula Choice Resist Weekly Retexturizing Foaming Treatment 4% BHA
  Tipas:
  gydomoji priemonė su saliciliu
  Odos tipas:
  Riebi oda
  Problematiška oda
  Brandi oda
  Vidutinė kaina:
  24,63
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Paula Choice" priemonę su salicilo rūgštimi - "Resist Weekly 4% BHA". Ką Paula Begoun ir jos komanda tikrai išmano, tai priemones su rūgštimis ir ši priemonė nėra išimtis. Didelės koncentracijos BHA priemonė tinka labai riebiai, brandžiai, į spuogelius ir užsispyrusius inkštirus linkusiai odai. Priemonės formulė - kiek įmanoma priemonei su rūgštimis švelni, joje gausu antioksidantų ir raminančių ingredientų. Tačiau, labai svarbu, ši priemonė yra skirta tikrai ne visiems. Ją verta išbandyti tik tada, jei odai nėra jautri, alergiška ir jos neveikia 2-3 proc. salicilo rūgšties priemonės. Odos pratinimas turėtų būti lėtas ir atsargus procesas, nes sprendžiant iš atsiliepimų, apie 20 proc. išbandžiusių šią priemonę susidūrė su jautrumo reakcijomis. Šią priemonę siūloma naudoti tik kartą per savaitę. Ją naudojant svarbi UV apsauga.

  Ingredientai

  ingredientai
  3
  gali kimšti poras
  4
  gali erzinti odą
  3
  gali sukelti alergiją
  25 / 4 / 1
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Paula Choice Resist Weekly Retexturizing Foaming Treatment 4% BHA atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Labai taupiai naudojasi, kazkiek pasviesina inkstirus, gydo spuogus
   Trūkumai:
   Lipnumas, galima parsiusti tik is us tinklapio

   Neisskirciau sio produkto, kaip labai stipraus, mano oda reagavo normaliai, nesusiduriau su jokiu papildomu jautrumu. Naudoju pora kartu i savaite, nakciai. Kazkokio wau efekto nepastebejau. Galiu pasakyti, kad tikejausi is sio produkto daugiau, kad labiau isvalys inkstirus. Minusas, kad uztepus ant veido po to lieka sioks toks lipnumas, na bet taip su daugeliu paulos produktu, kurie su rugstims. Taip pat eu tinklapyje jo nenusipirksi, tenka naudotis tarpininkemis. Labai didelis pliusas, kad priemone labai taupi, uzteks tikrai laaaaabai ilgai (1-2m). Naudoju su daug kitu paulos priemoniu, tad sunkoka isskirti tik sios priemones veiksminguma.