• "ORIFLAME" KREMAS NUO RAUKŠLIŲ: Diamond Cellular

  Parašyta: 2016 sausio 10 d.

  Informacija

  Privalumai:
  keli drėkikliai, lašelis antioksidantų
  Trūkumai:
  nepagrįsti pažadai, mažai naudingų, odą puoselėjančių ingredientų, nėra vitaminų, nesandari ir nehigieniška pakuotė, poveikis bus labiau dekoratyvinis, pavojingi konservantai, gali dirginti odą, kimšti poras
  Gamintojas:
  Produktas:
  Oriflame Diamond Cellular
  Tipas:
  kremas nuo raukšlių
  Odos tipas:
  Brandi oda
  Vidutinė kaina:
  29,99
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame „Oriflame“ kremą nuo raukšlių – „Diamond Cellular“. Sunku paneigti, jog "Oriflame" aprašymas yra originalus, jame skelbiama, jog deimantų dalelės skaistins odą, o baltųjų triufelių ekstraktas švelnins raukšles. Itin mažas kiekis iš anglies pagamintų "deimantų" miltelių bei triufelių/trumų ekstrakto iš tiesų yra, tačiau tenka nuvilti, - kad ir kaip prabangiai tai skambėtų, nėra pagrindo manyti, jog tokie komponentai skaistins, švelnins raukšles, ar kitaip pagerins odos išvaizdą. Tai tik nepagrįsti pažadai, kuriais stengiamasi padidinti pirkėjų susidomėjimą ir perkamąją galią.

  Likusi sudėtis labai gausi, bet nėra verta dėmesio. Nemažas kiekis silikonų suteiks švelnios odos pojūtį ir užpildys smulkias raukšleles, tačiau toks gražesnės bei lygesnės odos įspūdis bus tik tol, kol kremas užteptas ant veido. Priemonėje yra keli drėkikliai, lašelis antioksidantų, nėra vitaminų. Iš tiesų veiksmingų komponentų, tokių kaip peptidas Matriksilas 3000, kiekis minimalus, tad tikėtina neturės poveikio. Gausu nesaugių ingredientų, naudojami pavojingi konservantai. Kremas gali kimšti poras ir dirginti. Galiausiai, kremo pakuotė ne tik nehigieniška, bet ir nesandari, todėl šviesai ir orui jautrūs ingredientai praras naudingas savybes.

  Ingredientai

  ingredientai
  5
  gali kimšti poras
  8
  gali erzinti odą
  5
  gali sukelti alergiją
  45 / 9 / 3
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus