• "BABOR" KREMAS: Collagen Booster Cream

  Parašyta: 2016 vasario 16 d.

  Informacija

  Privalumai:
  odai naudingi ingredientai, drėkinantis, maitinantis, minkštinantis poveikis, antioksidantai, peptidai
  Trūkumai:
  didelė kaina, nesaugi sudėtis, gali dirginti, pavojingi konservantai, aštrūs kvapikliai, potencialūs alergenai, alkoholis
  Gamintojas:
  Produktas:
  Babor Derma Cellular Collagen Booster Cream
  Tipas:
  veido kremas
  Odos tipas:
  Brandi oda
  Vidutinė kaina:
  136,72
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Babor" kremą - "Collagen Booster Cream". Kiekvieną kartą pamačius išskirtinai brangų kremą, norisi rasti išskirtinai gerą sudėtį. Iš tiesų kremo pagrindas saugus ir naudingas odai -  glicerinas, makadamijos riešutų aliejus, skvalanas, avokadų aliejus - odą drėkins, maitins, minkštins. Kremo sudėtyje gausu ir kitų puikių, puoselėjančių ingredientų, nors daugumos jų (haliurono rūgšties, kolageno, pantenolio ir kt.) yra mažiau nei konservantų ar kvapiklių.

  Žinoma, perkant ~136 eurus kainuojantį kremą rūpi ne odos drėkinimas, o pažadai sumažinti raukšlių  matomumą. Deja, kreme esantis kolagenas tepamas išoriškai pasižymi tik drėkinamosiomis savybėmis, nedidina kolageno kiekio odoje, nemažina raukšlių. Bet teoriškai, prie pažadų išpildymo gali prisidėti kreme esantys peptidai (Palmitoyl tripeptide-3, Trifluoroacetyl tripeptide-2), kurie tyrimų duomenimis skatina kolageno atsinaujinimą. Deja, nežinant koncentracijų, sunku spręsti ar naudojami kiekiai užtektini.

  Viskas būtų neblogai, tačiau keli problematiški ir tokiame kreme tikrai nepageidautini ingredientai vaizdą gadina, tai alkoholis, konservantai parabenai, aštrūs kvapikliai. Jei kremo kaina būtų ženkliai mažesnė, o sudėtyje nebūtų nesaugių komponentų sakyčiau, jog produktas vertas dėmesio. Tačiau dabar tenka apibendrinti, jog rinkoje yra dėmesio labiau vertų pasirinkimų.

  Ingredientai

  ingredientai
  6
  gali kimšti poras
  8
  gali erzinti odą
  12
  gali sukelti alergiją
  27 / 10 / 4
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus