"VITA LIBERATA" SAVAIMINIO ĮDEGIO KREMAS: Body Blur

Kotty Parašyta: 2019 liepos 26 d.

Informacija

Privalumai:
maskuoja netobulumus, drėkina, suteikia natūralų įdegį, saugo nuo laisvųjų radikalų, skalsiai naudojasi, tinka tiek veidui tiek kūnui
Trūkumai:
kaina
Kitos savybės:
atsargiai bandyti jautriai, pažeistai odai
Gamintojas:
Produktas:
"VITA LIBERATA' Body Blur Instant Skin Finish
Tipas:
savaiminio įdegio priemonė
Odos tipas:
Visų tipų oda
Vidutinė kaina:
39,95

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "VITA LIBERATA" Body Blur. Tai kremas, tinkantis tiek veidui, tiek kūnui ir suteikiantis natūralaus bronzinio įdegio efektą. Priemonė maskuoja netobulumus, mėlynės ant kūno, todėl puikiai tinka prieš vestuves ar kitą svarbų renginį, taip pat kuomet norisi savaiminio įdegio nekenkiant odai. Priemonė tiršta, skalsi, vanduo sudėtyje yra pakeistas alavijų vandeniu, kuris drėkina ir ramina odą. Glicerinas bei riebieji alkoholiai minkština, švelnina odą, mažina šerpetojimus. Pantenolis ramina ir drėkina, taukmedžio sviestas saugo nuo išsausėjimo. Sudėtis nebloga kaip tokiai priemonei, nes pripažinkim, panašaus principo produktai tikrai turi nekokią sudėtį. Galima rinktis iš trijų spalvų. Tinka visiems odos tipams, tiesa, kai kurios medžiagos gali šiek tiek dirginti jautrią ar pažeistą odą, tačiau visdėlto tai nėra kremas, skirtas kiekvienai dienai, todėl naudojant retkarčiais problemų neturėtų sukelti.

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
2
gali sukelti alergiją
18 / 1 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

"VITA LIBERATA' Body Blur Instant Skin Finish atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Gražiai padengia odą, šiek tiek pamaskuoja, oda atrodo lygi,įdegusi.
  Trūkumai:
  Tepa drabužius

 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Suvienodina odos atspalvi, suteikia subitlilia, naturalia spalva ir blizgesi
  Trūkumai:
  -

  Vienas is geriausiu atradimu! Tai kaip makiazas kunui, uzmaskuojantis trukumus, kuris tapo geriausiu issigelbejimu vasarai, kai norisi vaikscioti “nuogom kojom” nesirupinant kad mano strijos ar melynes svies is tolo. Blizgancios daleles, kurios ir suteikia lygesnes odos efekta, neatrdo per daug dirbtinai ir matosi tik sauleje. Jis taip pat priduoda naturaliai atrodanty atspalvi, tad puikiai tink paryskinti naturalu arba dirbtini idegi. Rekomenduoju 100%!