"FREEMAN" KREMAS NUO RANDŲ: Vita-K Acne Scars

Alba Karolina Parašyta: 2014 lapkričio 11 d.

Informacija

Privalumai:
maitina, drėkina, šiek tiek šviesina odą, skatina jos atsnaujinimą, padės sugydyti žaizdeles, tinka išsiplėtusių kapiliarų gydymui
Trūkumai:
mažai veiksmingas nuo randų, kemša poras, gali dirginti jautrią odą, nesaugūs ingredientai
Kitos savybės:
atsargiai naudoti jautriai odai ir problematiškai
Gamintojas:
Produktas:
Freeman Vita-K Professional Acne Scars
Tipas:
kremas nuo randų
Odos tipas:
Problematiška oda
Vidutinė kaina:
43,00

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Freeman" kremą nuo randų - "Vita-K Professional Acne Scars". Kalbant apie randų šviesinimą, reiktų pirmiausia suprasti, kad veiksmingiausios priemonės šiai dienai yra lazerio procedūros arba receptiniai dermatologų skiriami tepalai, todėl kosmetikos priemonės niekada nebus labai veiksmingos, o rezultatai greiti. Greičiausią rezultatą padės pamatyti priemonės su rūgštimis, bet jų šviesinamosios savybės ribotos. Šiai priemonei yra naudojamas odą šviesinantis vitaminas K. Jo poveikį stiprina dar keli šviesinantys ingredientai ir odos atsinaujinimą skatinantys palmitoilo oligopeptidai. Tačiau įsisenėjusiems randams vitaminas K nėra itin veiksmingas. Jis skatina pažeistos odos gijimą, padeda gydyti išsiplėtusias ir trūkusias kraujagysles, nedidelius odos sumušimus ir pažeidimus. Būtent tokiems atvejams šis kremas gali būti kur kas veiksmingesnis, nei randamas, o juo labiau, jei randai yra pusės metų ir senesni. Labai svarbu, jei priemonę naudojate veidui, - ji stipriai kemša poras. Jautriai odai taip pat gali netikti dėl dirginančių ingredientų.

Ingredientai

ingredientai
6
gali kimšti poras
6
gali erzinti odą
6
gali sukelti alergiją
25 / 9
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Freeman Vita-K Professional Acne Scars atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Pakuotė, lengva tekstūra
  Trūkumai:
  Efektas, kaina.

  Man asmeniškai šis kremas nepatiko, nes jokio efekto nepastebėjau. Tikrai kemša poras, nes naudojant man atsirado daugiau smulkių spuogelių. Taip pat kaina didoka.