"THE ORDINARY" EMULSIJA: Granactive Retinoid 2% Emulsion

Kotty Parašyta: 2019 vasario 22 d.

Informacija

Privalumai:
gerina odos būklę, išvaizdą, lygina raukšleles, skatina regeneraciją, lygina odos mikroreljefą, spalvą, mažina pigmentaciją, kaina
Trūkumai:
gali kimšti poras
Kitos savybės:
naudojant retinoidus/retinolius būtina naudoti apsaugą nuo saules
Gamintojas:
Produktas:
"THE ORDINARY" Granactive Retinoid 2% Emulsion
Tipas:
emulsija veidui
Odos tipas:
Visų tipų oda
Riebi oda
Problematiška oda
Brandi oda
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "THE ORDINARY" Granactive Retinoid 2% emulsiją. Priemonės formulė sudaryta iš dviejų rūšių aktyviųjų retinoidų: 2% retinoinės rūgšties esterio ir gryno retinolio. Retinoinės rūgšties esteris (kitaip Hydroxypinacolane Retinoate (HPR)) yra geriausiai odos įsisavinama, švelniai, bet labai efektyviai veikianti naujai išgauta retinoido forma. Šių ingredientų sinergija leidžia pasiekti geriausią rezultatą odos priežiūroje išvengiant odos dirginimo. Tai puikus produktas retinolio naujokams, kurių oda nėra pratusi prie retinoido, tiesa, iš pradžių (ypač turint jautrią odą), reiktų ją pratinti palaipsniui, naudojant kas keletą dienų. Emulsija intensyviai skatina odos regeneraciją, drėkina, gerina odos senėjimo požymius, šviesina pigmentuotą odą, lygina odos mikroreljefą, toną, spalvą, taip pat yra puikus išsigelbėjimas riebioms, storoms, problematiškoms odoms, kadangi veikia priešuždegimiškai ir mažina porų dydį. Priemonė greitai įsigeria ir taupiai naudojasi. Ypač jautrioms, "užsiplieskančioms', alergiškoms odoms geriau vengti. Priemonė gali kimšti poras, bet dėl eksfolijuojančio retinoidų poveikio tas gali ir nepasireikšti.

Ingredientai

ingredientai
4
gali kimšti poras
7
gali erzinti odą
4
gali sukelti alergiją
22 / 8 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

"THE ORDINARY" Granactive Retinoid 2% Emulsion atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Padeda kontroliuoti aknę, lygina odą
  Trūkumai:
  Nepastebėjau

  Labai patinka, naudoju antrą buteliuką. Toms, kurios prie retinolio nepratę, greičiausiai reikėtų pradėti nuo mažesnių koncentracijų. Aš pati naudoju šį serumą kiekvieną vakarą, pilnai spuogai neišnyko, tačiau jų tikrai sumažėjo. Bandžiau ir Retinol 1% in Squalane, taip pat iš The Ordinary, bet Granactive emulsija patiko labiau, man buvo efektyvesnis.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  -
  Trūkumai:
  Išsausino veidą, išmetė veidą raudonais plėmais

  Labai išsausino veido odą, veidas ties žandais ir t zona išmestas raudonais išsausintais plėmais