"THE ORDINARY" SERUMAS: Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2%

Alba Karolina Parašyta: 2017 lapkričio 17 d.

Informacija

Privalumai:
skaistina odą, suvienodina toną, stiprina, kaina
Trūkumai:
gali dirginti, kimšti poras, nemaloni tekstūra, neįsigeria
Kitos savybės:
naudojant šią priemonę dienomis būtinas UV filtras
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2%
Odos tipas:
Brandi oda
Vidutinė kaina:
5,80

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame kanadiečių  "The Ordinary" produktą - "Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2%". Jaunas, drąsus ir ambicingas gamintojas turi daugiau nei 12 skirtingų ženklų, tarp jų ir prieinamą, veiksmingą ir įdomią liniją "The Ordinary". Nors "Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2%" įpakuotas kaip kremas, neapsirikite - tai nėra veido drėkiklis. Pats gamintojas jį vadina suspensija, mes pasirinkome serumo pavadinimą, bet iš esmės, tai yra vitamino C šveitiklis odai. 23 proc. vitamino C kiekis - skaistins odą, suvienodins toną, skatins jos atsinaujinimą bei stiprins. Problema, kurią turi šis ženklas - tekstūros. Ši suspensija sudaro sunkiai įsigeriančią riebią, netolygią plėvelę, tad pojūtis yra nemalonus. Priemonę reiktų naudoti prieš naktį, bet nenustebkite, jei ir ryte oda bus rieboka. Galbūt tai patiktų brandžiai ir labai sausai odai. Nors vitaminas C padeda gydyti aknę, šios priemonės tikrai nerekomenduočiau, nes jos sudėtyje yra poras kemšančių ingredientų. Taip pat nerekomenduočiau odai, kuri nėra pratusi prie vitamino C. Čia naudojama koncentracija yra didelė, tad ir paraudimo bei sudirgimo rizika yra tikrai didelė. Gamintojas ir jo linija "The Ordinary" tikrai verti dėmesio, bet būtent šį produktą, mano nuomone, dar reikėtų patobulinti.

Ingredientai

ingredientai
4
gali kimšti poras
0
gali erzinti odą
0
gali sukelti alergiją
14 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2% atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Padeda greičiau užgyti randeliams nuo spuogų
  Trūkumai:
  sunku gauti

  Draugė rekomendavo, nes skaistina ir lygina odą, bet naudodamą atradau, jog priemonė taip pat puikiai naikiną spuogų randelius, padeda greičiau gyti šašiukams. Labai skaniai kvepia vitaminu C :)


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Išlygino odos toną, priemonės reikia nedaug, kaina
  Trūkumai:
  erzina pažeistas odos vietas

  Geriausias šios priemonės aspektas yra kaina, nes paprastai tokios kainuoja brangiai. Priemonė gali dirginti odą todėl po šveitimų jos geriau netepti, o turint tokių odos pažeidimų kaip spuogai geriau maišyti su savo mėgstamais serumais ir kremais santykiu 1:2 ar 1:3.


 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Šiek tiek sviesina pigmentines demes
  Trūkumai:
  Griaužia odą, nemaloni tekstura lyg su soda, lipni.

 4. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Gera kaina.
  Trūkumai:
  Labai nemaloni tekstūra, nesusigeria, lipnus, dirngina

  Pritariu išsakytoms mintims. Serumas nesusigeria, riebina. Taip pat dirgina, nors mano veidas jau pripratęs prie panašių produktų.