"JORGOBE" BALTOSIOS ARBATOS KREMAS

Alba Karolina Parašyta: 2015 balandžio 11 d.

Informacija

Privalumai:
maitina, atstato ir stiprina apsauginį barjerą, sudėtyje yra antioksidantų, naudingų augalinių aliejų ir ekstraktų
Trūkumai:
kemša poras, netinka problematiškai odai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
JorgObé White Tea Balancing Cream
Tipas:
maitinamasis kremas
Odos tipas:
Normali oda
Problematiška oda
Vidutinė kaina:
27,00
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Jorgobe" balansuojantį baltosios arbatos kremą - "White Tea Balancing Cream". Priemonė yra skirta visų tipų odai, bet taip pat reklamuojama, kaip tinkama priemonė problematiškai ir riebiai odai. Su pirmuoju teiginiu iš dalies galima sutikti - maitinanti sudėtis yra švelni, sudėtyje mažai potencialių alergenų, gausu naudingų augalinių aliejų ir ekstraktų, tad kremas puikiai tiks sausai, normaliai ir jautriai odai. Tačiau priemonė netiks problematiškai, nes gana aukštai sudėtyje esantis cetilo alkoholis kimš poras, o ir augaliniai aliejai nėra reikalingi  odai, kuri ir taip yra riebi. Gamintojo aprašyme teigiama, kad kremo sudėtyje yra palmių vaisių ekstrakto, komerciniu pavadinimu - Reu ®-Seb, kuris padeda reguliuoti sebumo gamybą. Tai iš tiesų puikus ingredientas, bet toks daug žadantis apibūdinimas gali suteikti neteisingų lūkesčių. Serenojinių palmių vaisių ekstraktas pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, bet tai nereiškia, kad jis išspręs visas odos problemas, o kreme esantys aliejai ir cetilo alkoholis nekimš porų.  Taip pat priemonė turėtų šviesinti odą, bet šviesinančių ingredientų yra per mažai, kad būtų matomas poveikis. Šis kremas verta dėmesio sausai odai, bet problematiškos odos savininkių lūkesčių nepateisins.

Ingredientai

ingredientai
7
gali kimšti poras
5
gali erzinti odą
5
gali sukelti alergiją
23 / 5 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

JorgObé White Tea Balancing Cream atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Maloni konsistencija
  Trūkumai:
  Tikrai kemša poras

  Turiu mišrią odą - skruostai sausi, o kakta, nosies sritis ir smakras rieboki. Iš pradžių šis kremas tiko, bet tuo metu naudojau per daug stiprų, riebiai odai skirtą prausiklį. Pakeitus prausiklį į švelnesnį (tokį kurį panaudojus nepradeda iškart tempti skruostų), prasidėjo spuogai , įtariu, nuo kremo, nes mano oda nebėra tokia išsausinta. Spuogai dabar kyla net tokiose vietose, kur niekad anksčiau nekildavo, pvz, virš skruostikaulio, kas su sausais skruostais yra keista.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Lengvos tekstūros, greit įsigeria, nekemša porų, tinka prieš make up, tinka ir jautriai odai
  Trūkumai:
  Nepastebėjau

  Vienas mėgstamiausių kremų, lengvos tekstūros, tik geriausi atsiliepimai, keista, kad rašo jog kemša poras, turiu mišria odą, bet išsausėjusią odą, šis kremas puikiai tinka!


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Turiu problematiska oda, tai vienas geriausiu kremu
  Trūkumai:
  -

  Turiu problematiska oda, tai vien tik geri atsiliepimai apie ji. Oda pamaitinta, svelni. Bei tvarkosi pacios odos situacija :) rekomenduoju