• "MÁDARA" DRĖKINANTIS FLUIDAS VEIDUI

  Živilė Ku Parašyta: 2016 sausio 25 d.

  Informacija

  Privalumai:
  natūrali sudėtis, drėkinančiai, raminančiai, stangrinančiai veikiantys komponentai, antioksidantai, vitaminai
  Trūkumai:
  gali dirginti jautrią odą, šiek tiek kimšti poras, kvapikliai
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  Madara Deep Moisture Fluid
  Tipas:
  drėkinantis fluidas
  Vidutinė kaina:
  28,50
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Madàra" drėkinantį fluidą veidui, sertifikuotą Ecocert. Fluidas turi lengvą, greitai susigeriančią, neapsunkinančią formulę, kuri palieka gaivumo ir komforto pojūtį. Sudėtyje iš tiesų daug vertingų, dėmesio vertų aliejų, ekstraktų; įdėta antioksidantų ir vitaminų. Priemonė drėkins, ramins, stiprins odą, šiek tiek stangrins. Turėtų patikti turinčioms mišrią odą. Tinka naudojimui prieš dengiant makiažo pagrindą. Visgi sudėtyje yra trūkumų. Nors nėra sintetinių kvapiklių, naudojami eteriniai aliejai, turintys nesaugių, odą dirginančių komponentų, kurie gali erzinti jautrią odą. O konservantas benzilo alkoholis ilgainiui sausina bei ardo kolageną. Tiesa, pastarojo ingrediento mažai, tad pakenkti neturėtų, nebent turite daugiau, nuolatos naudojamų priemonių veidui, kuriuose taip pat yra alkoholio.

  Turiu įspėti, jog "Madàra" patobulino šio fluido sudėtį ir atstovų teigimu dalis senos produkcijos vis dar parduotuvėse. Senoji sudėtis - kur kas prastesnė, tad būkite atidūs.

  Ingredientai

  ingredientai
  9
  gali kimšti poras
  9
  gali erzinti odą
  5
  gali sukelti alergiją
  35 / 4 / 2
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Madara Deep Moisture Fluid atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Pakankamai paprasta ir natūrali sudėtis (nors yra keli neaugaliniai komponentai). Lengvas, bet ne per skystas, iš karto susigeria, nepalieka lipnumo, gerai drėkina, patogus dozatorius, ilgai užtenka.
   Trūkumai:
   Sudėtyje yra kvapiklių (aroma) - ekologiškoje priemonėje man jų nesinorėtų

   Trečias iš 3 geriausių (t.y. lengviausių) kada nors atrastų drėkiklių (kiti du puikiausi - Bioderma Hydrabio (Mano nr. 1) ir Dermaviduals Base Cream (Nr. 2)). Mano riebiai/mišriai odai šis Madara fluidas yra puikus drėkiklis. Ypač nakčiai, nors ant pakuotės parašyta "day" ir šis žodis net pabrauktas. Dienai renkuosi "sausesnį" variantą (Smashbox primer oil-free), nes Madara fluidas kartu su makiažo pagrindu (Clinique anti-blemish solutions) visgi yra vos vos per sunkus mixas mano odai.


  2. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Skaniai kvepia
   Trūkumai:
   Nepajutau drėkinančio poveikio, nemalonus lipnumo jausmas pasitepus, neadekvati kaina

   Drėkiklį turėjau 2016 m. pradžioje, greičiausiai jis buvo senosios formulės. Nepajutau jokio poveikio - mažai drėkino, veidas likdavo kažkoks lipnus, visiškai savo kainos nevertas produktas.