"MÁDARA" DRĖKINANTIS FLUIDAS VEIDUI

Živilė Ku Parašyta: 2016 sausio 25 d.

Informacija

Privalumai:
natūrali sudėtis, drėkinančiai, raminančiai, stangrinančiai veikiantys komponentai, antioksidantai, vitaminai
Trūkumai:
gali dirginti jautrią odą, šiek tiek kimšti poras, kvapikliai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Madara Deep Moisture Fluid
Tipas:
drėkinantis fluidas
Vidutinė kaina:
28,50
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Madàra" drėkinantį fluidą veidui, sertifikuotą Ecocert. Fluidas turi lengvą, greitai susigeriančią, neapsunkinančią formulę, kuri palieka gaivumo ir komforto pojūtį. Sudėtyje iš tiesų daug vertingų, dėmesio vertų aliejų, ekstraktų; įdėta antioksidantų ir vitaminų. Priemonė drėkins, ramins, stiprins odą, šiek tiek stangrins. Turėtų patikti turinčioms mišrią odą. Tinka naudojimui prieš dengiant makiažo pagrindą. Visgi sudėtyje yra trūkumų. Nors nėra sintetinių kvapiklių, naudojami eteriniai aliejai, turintys nesaugių, odą dirginančių komponentų, kurie gali erzinti jautrią odą. O konservantas benzilo alkoholis ilgainiui sausina bei ardo kolageną. Tiesa, pastarojo ingrediento mažai, tad pakenkti neturėtų, nebent turite daugiau, nuolatos naudojamų priemonių veidui, kuriuose taip pat yra alkoholio.

Turiu įspėti, jog "Madàra" patobulino šio fluido sudėtį ir atstovų teigimu dalis senos produkcijos vis dar parduotuvėse. Senoji sudėtis - kur kas prastesnė, tad būkite atidūs.

Ingredientai

ingredientai
9
gali kimšti poras
9
gali erzinti odą
5
gali sukelti alergiją
35 / 4 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Madara Deep Moisture Fluid atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Puikus drėkinimas, žaliuojanti, ekologiška sudėtis
  Trūkumai:
  Kemša poras

  Esu išbandžiusi daug Madaros produktų - iš esmės man jų ingridientai ir filosofija patinka, bet praktikoje viskas yra šiek tiek kitaip. Šis kremas padėjo atstatyti dehidratuotos odos būklę, bet stipriai kimšo poras. Sunaudojau praktiškai visą buteliuką, bet supratau, jog ši priemonė, deja, ne man. Nors pati dirbau ekologiškų prekių parduotuvėje ir tikrai išsamiai studijavausi ingridientus prieš pirkdama, susidarė įspūdis, kad nepaisant drėkinimo kremas pablogino odos būklę būtent spuogelių atžvilgiu. Jautresnei odai nerekomenduočiau.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Pakankamai paprasta ir natūrali sudėtis (nors yra keli neaugaliniai komponentai). Lengvas, bet ne per skystas, iš karto susigeria, nepalieka lipnumo, gerai drėkina, patogus dozatorius, ilgai užtenka.
  Trūkumai:
  Sudėtyje yra kvapiklių (aroma) - ekologiškoje priemonėje man jų nesinorėtų

  Trečias iš 3 geriausių (t.y. lengviausių) kada nors atrastų drėkiklių (kiti du puikiausi - Bioderma Hydrabio (Mano nr. 1) ir Dermaviduals Base Cream (Nr. 2)). Mano riebiai/mišriai odai šis Madara fluidas yra puikus drėkiklis. Ypač nakčiai, nors ant pakuotės parašyta "day" ir šis žodis net pabrauktas. Dienai renkuosi "sausesnį" variantą (Smashbox primer oil-free), nes Madara fluidas kartu su makiažo pagrindu (Clinique anti-blemish solutions) visgi yra vos vos per sunkus mixas mano odai.


 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Skaniai kvepia
  Trūkumai:
  Nepajutau drėkinančio poveikio, nemalonus lipnumo jausmas pasitepus, neadekvati kaina

  Drėkiklį turėjau 2016 m. pradžioje, greičiausiai jis buvo senosios formulės. Nepajutau jokio poveikio - mažai drėkino, veidas likdavo kažkoks lipnus, visiškai savo kainos nevertas produktas.