"LA MAV" EKOLOGIŠKAS BB KREMAS

Alba Karolina Parašyta: 2014 rugpjūčio 21 d.

Informacija

Privalumai:
maitina odą, lengvai drėkina, minimali UV apsauga, yra antioksidantų, odą šviesinančių ingredientų, suvienodina odos spalvą, be pavojingų ingredientų
Trūkumai:
šiek tiek kemša poras, trūksta drėkiklių ir odą šviesinančių ingredientų
Kitos savybės:
geriausiai tinka sausai odai
Gamintojas:
Produktas:
La Mav Organic BB Cream
Tipas:
BB kremas
Odos tipas:
Problematiška oda
Brandi oda
Vidutinė kaina:
37,00
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "La Mav" BB kremą - "Organic BB Cream". Tai BB kremas, kurio pagrindą sudaro įvairūs aliejai, tad geriausiai ši priemonė tinka sausai odai. Gaila, bet gali šiek tiek kimšti poras, jei oda linkusi į spuogelius ir inkštirus. Sudėtis gausi, bet įdomi, čia yra ir vitaminų ir antioksidantų, lašelis odą šviesinančių ingredientų (pastarųjų galėtų būti daugiau, nes priemonė skirta pigmentuotai odai). Sudėtis pakankamai švelni, nors yra alkoholio, bet jo nėra daug, odos sausinti neturėtų. Priemonėje nemažai pigmentų, tad ji turėtų neblogai maskuoti ir suvienodinti odos spalvą. Kremas pasižymi apsauga nuo saulės, nors nepastebėjau ant pakuotės ar aprašyme pažymėto SPF dydžio. Būtų puiku sudėtyje matyti daugiau drėkiklių, o alkoholį pakeista kitu ingredientu - tai būtų puikus BB kremas brandžiai ir sausai odai. Daugiau atsiliepimų apie priemonę skaitykite grožio tinklaraščiuose: Grožio altorius

Ingredientai

ingredientai
7
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
2
gali sukelti alergiją
29 / 3
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

La Mav Organic BB Cream atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Super turtinga ekologiška ir natūrali sudėtis, prabangūs augaliniai komponentai pastebimai lepina odą, tobulai tinkanti spalva.
  Trūkumai:
  Dienos bėgyje išlenda odos blizgesys

  Man šis BB kremas vienas didesnių atradimų. Naudoju lengvam spalvos suteikimui bei odos palepinimui, nes ne tik spalvą duoda ši priemonė, bet ir drėkina odą. Man puikiai tiko spalva, dengiasi lengvai.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  nebloga sudėtis, tuo pačiu ir drėkina kaip kremas
  Trūkumai:
  didelė kaina

  nors spalva turi tikti bet kokio šviesumo/tamsumo odai, tačiau tik labai pasistengus pavyko užtepti taip, kad nesiskirtų nuo kaklo (bent jau man). Geriausia tepti su drėgna kempinėle.