"GIVENCHY" KREMINĖ PUDRA: Eclat Matissime SPF 20

Vaida La Parašyta: 2015 birželio 05 d.

Informacija

Privalumai:
gerai matizuos, vidutiniškai maskuos, gana ilgai išliks, lengva tekstūra
Trūkumai:
yra alkoholio, nesaugi sudėtis, maža UV apsauga, netiks jautriai, sausai ir problematiškai odai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Givenchy Eclat Matissime Fluid Foundation Airy-Light Mat Radiance SPF 20
Tipas:
kreminė pudra
Odos tipas:
Normali oda
Vidutinė kaina:
46,80
Kur įsigyti:

Aprašymas

Apžvelgiame "Givenchy" kreminę pudrą "Fluid Foundation Airy-Light Mat Radiance SPF 20". Priemonė yra ne per tirštos ir ne per skystos tekstūros, todėl tai leis lygiai ir lengvai ją padengti ant veido. Priemonė išliks gana ilgai, gerai matizuos riebią odą, tačiau maskuos vidutiniškai, todėl norint paslėpti didesnius odos trūkumus (pvz, pigmentines dėmes ar spuogelius), to bus negana. Nesu tikra, ar priemonė tikrai suteiks net SPF 20 apsaugą nuo UV spindulių, nes vienintelis UV filtras joje yra titano dioksidas ir jo labai nedaug. Labai gaila, kad priemonėje yra ir odą pažeidžiančio alkoholio, kurio poveikio nekompensuos net ir tokie drėkikliai kaip hialurono rūgštis ar kolagenas, kurie ir taip yra sudėties gale. Nors labiausiai kemšantis poras ingredientas (druska) rikiuojasi link sudėties galo, tačiau problemiškai odai vis tiek gali paskatinti spuogų atsiradimą. Priemonė dėl nesaugios sudėties nėra tinkama ir jautriai odai.

Ingredientai

ingredientai
4
gali kimšti poras
7
gali erzinti odą
4
gali sukelti alergiją
25 / 7 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Givenchy Eclat Matissime Fluid Foundation Airy-Light Mat Radiance SPF 20 atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Oda labai problematiška, linkusi į spuogus, tačiau niekada ši pudra nėra užkimšusi porų, priešingai - spuogelius sumažina. Gražiai dengiasi, oda vietomis sausoka, bet ši pudra jos nesausina, o priešingai, padrėkina.
  Trūkumai:
  Galėtų labiau maskuoti

  Man išsirinkti gerą kreminę pudrą yra iššūkis. tačiau ši labai nebloga. Problemų jokių nesukelia, tik šiek tiek trūksta maskavimo.