"CLINIQUE" SAVAIMINIO ĮDEGIO KREMAS: Self Sun

Alba Karolina Parašyta: 2014 balandžio 24 d.

Informacija

Privalumai:
švelni, drėkinanti sudėtis, tinka veidui ir kūnui, visiems odos tipams
Trūkumai:
galėtų būti dar mažiau nesaugių ingredientų
Kitos savybės:
tinka visiems odos tipams, veidui ir kūnui
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Clinique Self Sun Body Lotion, Light-Medium
Tipas:
savaiminio įdegio kremas
Odos tipas:
Jautri oda
Normali oda

Aprašymas

Šios savaitės atradimas vasariškas - savaiminio įdegio kremas "Clinique Self Sun Body Lotion". Dar žiemą vienai skaitytojai pagal sudėtį ieškojau geriausių savaiminio įdegio kremų ir šis "Clinique" produktas neturėjo konkurentų. Švelni ir drėkinanti sudėtis tinka veidui bei kūnui, be aštrių kvapiklių. Šis kremas tinka visiems odos tipams ir leis mėgautis įdegiu be pavojingo ir raukšlelių atsiradimą skatinančio deginimosi. Trumpai papasakosiu apie savaiminio įdegio kremus. Beveik visose priemonėse naudojamas tas pats ingredientas dihidroksiacetonas (DHA), kurio sukelta reakcija su odos paviršiuje esančiais baltymais nudažo odą. Ingredientas yra saugus, nepaisant nemalonaus kvapo, kuris būdingas visiems savaimio įdegio kremams su DHA. Gamintojai dažnai bando jį maskuoti stipriais kvepalais, bet šie tik sukelia odos sudirgimą ar "tempimo" pojūtį. Savaiminio įdegio efektas priklauso nuo DHA kiekio, priemonės sudėties, bet taip pat ir odos paruošimo. Veidą ir kūną prieš naudojant savaiminio įdegio kremą reikia eksfolijuoti, pašalinti kojų plaukelius, atsargiai tepti vietas per sulenkimus ir prie plaukų bei antakių linijos. Nelygų savaiminį įdegį galima koreguoti su makiažo valikliu, drėkinančiu kremu, jei reikia - odos šveitikliu, muilu ar citrinos rūgštimi. Jei savaiminį įdegį norite išlaikyti ilgiau, venkite kūno ir veido prausiklių su SLS.

Ingredientai

ingredientai
2
gali kimšti poras
3
gali erzinti odą
2
gali sukelti alergiją
23 / 3 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Clinique Self Sun Body Lotion, Light-Medium atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Tokių negaliu išskirti
  Trūkumai:
  Pirmą kartą matau, kad įdegio kremas taip smirdėtų

  Kremas turi geležies kvapą (ką erzina kokoso kvapas, kuris įprastas įdegio kremams, šis kremas jo neturi :) ), spalva įdegio - GELTONA, visiškai prastai atrodanti, nieko bendro su įdegiu neturinti. Nežinau, kur dėti šitą produktą, nes gal kaip drėkiklis ir geras (skaitant įvertinimą viršuje), bet kvapas ir ypač spalva - katstrofa. O ir kaina....pinigai išmesti į šiukšlių dėžę :(


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Nėra specifinio kvapo, kremas rusvas ir tirštas
  Trūkumai:
  Visiškai nesilaiko spalva,kaina

  Po dušo praktiškai nusiplauna visas atspalvis, nesilaiko įdegis


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  budingo savaiminio idegio kvapo nera, pirkau uzsienyje, super kremukas.. Rudos spalvos ir lengvos konsistencijos, matai kur tepi ir kiek , iskart rudesne kai pasitepi;) grazi spalva. Is visu bandytu savaiminio idegio kremu sis yra tikrai vertas demesio. P.S atradau kosmetikos DNR deka.;)
  Trūkumai:
  kaina, nes labai trumpalaikis efektas, kada nusiprausi tai idegis pasvieseja per pus gal daugiau ;)