• "NIMFĖ" KANAPIŲ KREMAS SU KANAPIŲ ALIEJUMI IR SVIESTMEDŽIU

  Živilė Ku Parašyta: 2015 gruodžio 29 d.

  Informacija

  Privalumai:
  odą drėkins, šiek tiek ramins
  Trūkumai:
  gali dirginti pažeistą odą, gausu potencialių alergenų, aštrūs kvapikliai, nesaugūs ingredientai, trūksta odą gydančių sudedamųjų dalių, prasta pakuotė
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  Nimfė kanapių kremas
  Tipas:
  rankų kremas
  Odos tipas:
  Sausa oda
  Vidutinė kaina:
  4,50
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Nimfė" rankų kremą - "Kanapių kremas su kanapių aliejumi ir sviestmedžiu skirtas sausai, pažeistai rankų odai". Tai tirštos, sviestinės, bet gana greitai susigeriančios konsistencijos produktas. Sudėtyje esantis rugiagėlių žiedų vanduo, kanapių sėklių aliejus, taukmedžių sviestas, glicerinas, alijošiaus lapų ekstraktas tinka išsausėjusios odos priežiūrai, ją drėkins. Kremas būtų neblogas, tačiau trūksta gydančiai ir raminančiai veikiančių ingredientų, kurie svarbūs, jei oda pažeista, sutrūkinėjusi. Kiti minusai -  dirginantis ir sausinantis benzilo alkoholis, aštrūs kvapikliai, didelis kiekis potencialių alergenų, yra komponentas, kuris netinka pažeistai odai, nehigieniška pakuotė. Produktą rekomenduočiau naudoti pagal paskirtį, tepti tik ant rankų ir tol, kol produktas nesusigėrė neliesti veido, mat jame gausu odą smarkiai kemšančių sudėtinių dalių.

  Ingredientai

  ingredientai
  5
  gali kimšti poras
  7
  gali erzinti odą
  6
  gali sukelti alergiją
  14 / 5 / 3
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Nimfė kanapių kremas atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Gerai drėkina, maloni tiršta konsistencija
   Trūkumai:
   Kvapas, nepatogi pakuotė, nesusigeria

   Kvapas kaip daugumos produktų su kanapėmis, specifinis. Pasitepus palieka riebalinę plėvelę, tad ką paliesite po to susiriebaluos. Bet, tai tuo pačiu suteikia ir gerai padrėkintų rankų pojūtį.