• BLOGas

  MOKYMAI IR KONSULTACIJOS

  7

  akiniai

  KAIP SAVARANKIŠKAI IŠSIRINKTI KOSMETIKĄ?

  SKAITYTOJŲ PRAŠYMU NUO ŠIO RUDENS PRADEDAME MOKYMUS-PAMOKĖLES, KAIP SAVARANKIŠKAI IŠSIRINKTI SAUGIUS IR TINKANČIUS KOSMETIKOS PRODUKTUS SAU IR SAVO ŠEIMAI.

  TRUKMĖ: 45 MIN.

  MAKSIMALI GRUPĖ: 5 ŽMONĖS

  KAINA: 15 EUR/ŽMOGUI

  GALIMI PIETŪS RESTORANE "GASPAR'S"

  REGISTRACIJA: klausimai@kosmetikosdnr.lt

   

  uzrasai

  KOSMETINĖ PAGAL ODOS TIPĄ IR BŪKLĘ

  INDIVIDUALI KONSULTACIJA, KOSMETINĖS REVIZIJA IR PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI KOSMETIKOS PRODUKTUS PAGAL ODOS TIPĄ IR BŪKLĘ.

  TRUKMĖ: 45 min.

  KAINA: 20 EUR

  REGISTRACIJA: klausimai@kosmetikosdnr.lt

   

  app.Komentarai

  1. Visoms skaitytojoms, kurios turi asmeniškų klausimų, labai prašau rašyti el. paštu: kosmetikosdnr@gmail.com
  2. Aiste, online galima individualią konsultaciją padaryti ;)
  3. Sveiki, ar rengete online kursus, tiems kas gyvena ne Lietuvoje ?
  4. Sveiki, šiuo metu naudoju šią kreminę pudrą - https://www.kosmetikosdnr.lt/makiazas/kremines-pudros/clinique-kremine-pudra-stay-matte-oil-free-makeup -, tačiau nesu visiškai ja patenkinta ir ieškau geresnės atlernatyvos. Galbūt galėtumėte patarti, kurią iš šių kreminių pudrų rinktis, jeigu mano oda yra mišri, tikrai linkusi gana gausiai riebaluotis: 1) https://www.kosmetikosdnr.lt/makiazas/kremines-pudros/clinique-kremine-pudra-superbalanced-makeup ; 2) https://www.kosmetikosdnr.lt/makiazas/kremines-pudros/clinique-kremine-pudra-anti-blemish-solutions ; 3) https://www.kosmetikosdnr.lt/makiazas/kremines-pudros/too-faced-makiazo-pagrindas-born-this-way . O galbūt turėtumėte ir kitų pasiūlymų? Pagrindiniai kriterijai: kaip įmanoma mažiau skatintų odos riebalavimąsi, būtų lengvesnės tekstūros
  5. Sveiki, man labai slenka plaukai,labai išsausėjusi oda. Patarkit ką daryti-kokia būtų greitoji pagalba kad sustabdyti plaukų slinkimą.
  6. Sveiki. Esu 30m. Oda sausa, dar yra inkstiru, gal patarsite kokiu priemoniu
  7. Sveiki. Labai prašau Jūsų pagalbos. Mano 4 m. dukros labai sausa,šiurkšti veido oda,rankos. Būkite geri,patarkite,kokį kremą naudoti,kad pagerinti odelės būklę. AČIŪ

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.