BLOGas

AR BŪTINAS PAAKIŲ KREMAS?

10

Kodėl taip sunku išsirinkti gerą paakių kremą? Atrodytų pasiūla tikrai didelė, bet išbandžius pasirodo, kad nė vienas nepateisina lūkesčių.

 

Viena vertus paakių oda skiriasi nuo likusios veido odos. Paakių zonoje ji yra pati ploniausia, todėl oda greičiau sudirgsta, čia dažniau pasireiškia alergijos, pasirodo pirmosios raukšlės. Kita vertus,  paakių odai reikalinga tokia pati priežiūra kaip ir veido odai: drėkinimas, minkštinimas, apsauga, regeneracijos skatinimas. Labai dažnai paakių kremais norime spręsti tokias problemas, kurios kosmetikai “neįkandamos” -  joks kremas negali panaikinti patamsėjusių ar patinusių paakių. Kosmetikos gamintojai jums sakys kitaip, bet kaip kremas gali pakeisti paakių sandarą, kuri lemia, kad kraujagyslių tinklas yra arti odos ir tai suteikia paakiams tamsią, melsvą spalvą?  Niekaip. Joks kremas negali kompensuoti miego trūkumo, dėl kurio paakių oda gali patamsėti ar išgydyti ligų, dėl kurių taip pat gali atsirasti tamsūs ratilai po akimis.

 

Daugelis kosmetikos pirkėjų galvoja, kad paakių kremai yra specialiai suformuluoti odai aplink akis. Tiesa ta, kad beveik visų paakių kremų sudėtis niekuo nesiskiria nuo kremų, skirtų veido odai. Nerašytos taisyklės, kad paakių kremuose neturėtų būti kvepalų laikosi retas kosmetikos gamintojas. Ironiška, visų kremų aprašymuose minima, kad paakių oda yra pati jautriausia ir jai reikalinga speciali priežiūra vis dėlto formulės retai tai atspindi. Kitas pavyzdys, paakių kremuose retai sutiksime filtrus nuo saulės, nors paakių oda yra jautriausia saulės spinduliams.  Kyla klausimas: ar tikrai paakiams būtinas atskiras kremas? Atsakymas: ne.

 

Kosmetikos gamintojai sako: naudokite paakių kremą,  nes paakių oda yra pati jautriausia. Tačiau visa veido oda yra jautri. Piktnaudžiaujant dirginančiomis priemonėmis labai greitai net ir sveika oda sujautrėja. Tad  ne tik paakių odai, bet ir visai veido odai nereiktų naudoti dirginančių kremų. Jei jūsų veido kremas netinka paakiams, vadinasi, jis netinka ir veido odai. Geras kremas turi tikti visam veidui.

 

Vienintelė išimtis kada paakių kremas tikrai reikalingas, kai  paakių odos būklė skiriasi nuo likusios veido odos, pavyzdžiui, jūsų veido oda yra riebi, o paakiai išsausėję. Tokiu atveju veido odai reikalingas lengvas, porų nekemšantis drėkiklis, o paakiams rinkitės gerai suformuluotą, be kvepalų ir be dirginančių ingredientų maitinamąjį kremą.

 

app.Komentarai

  1. Na nzn, viena karta pabandziau ir as tepti veido kremu paakius, kazkur pasiskaicius. Tikrai pajauciau skirtuma ir dideli. Gal jauna oda to nepajustu, mano brandziai odai tai buvo didelis skirtumas. Naudoju Filorga.
  2. As tiesa pasakius taip pat nustojau kuri laika naudoti spec paakiams skirta krema ir tepiau juos veido kremu, skirtumo reiksmingo nemaciau, tad kam dar atskiras paakiu kremas?
  3. Koki paakiu krema nuo maiseliu patartumet ,jei misri veido oda?
  4. Paakių kremai yra sukurti lengvatikems, kurios beturi kur dėt pinigu. Seniai girdėjau nuomone, kad jus bereikalingas. Užtenka veido kremu us vaistinių, jei norisi saugesnių, negu mass brendai
  5. Tai taip ir sako, nereikalingas, jei yra geras veido kremas. Jusu paakiams netiko, reiskia ne itin tiks ir veidui :)
  6. O man paakių kremas - būtinas . Vieną gražią dieną jis baigėsi ir aš ( pasiskaičiusi jūsų info) galvoju nereik jo ,pasitepsiu tą patį veido kremą . Oi,kaip aš klydau .. Pravargau kokią savaitę( paakių oda buvo nelabai sudrėkinta gal net ir raukšlelės išryškėjo nežinau) bet nevykęs eksperimentas. Išsiaiškinau,kad dieninis kremas mano yra kitokios molekulinės masės nei paakių. Bent jau mano naudojamoje serijoje tikrai skiriasi konsistencija ,paakių kremas drėkina ,raukšleles sušvelnina. Žodžiu ,paakių kremas svarbus kaip ir baltos kavos puodelis ryte.
  7. Dalinai sutinku su straipsniu, tačiau turiu kelis papildymus "o, bet, tačiau" apmastymui (bet tai tik mano nuomone): 1. sutinku, kad nebus kremo, kuris iš esmės pakeis mūsų paakių odos būklę, tačiau yra šviesinančių paakius kremų, tačiau jie nesprendžia problemos, o ją maskuoja, nes tiesiog turi sudėtyje šviesą atspindičių dalelių, tai čia kaip kai kam ior suveikia ta momentinis šviesinimas paakių zonoje, ypač jie tik jis pageidautinas lokaliai o ne po visą veidą. 2. Tikrai nemanau, kad visi kremai tinkami naudoti paakiams, ypač jei turi specifinių savybių, tarkim su rūgštimis arba jei yra su sintetiniais saulės filtrais, nes šie tikrai gali dirginti paakius, o nedirginti veido odos. 3. Aišku yra viskių tų įpakavimų kremų, tiek veidui, tiek paakiams, tiek dar kažkam, bet jei veidui naudoju kremą su nehigieniška pakuote tai tikrai tokio kremo jau paakiams nenaudočiau. 4. norėčiau tikėti, kad paakių kremai turi šiek tiek stipresnį veikimą prieš raukšles, nes kadangi čia oda plona, tai ją norėtųs to didesnio lygumo, kokio galbūt nereikia likusiai veido odai.
  8. O ką patartumėte naudoti, jei po akimis "maišeliai" formuojasi jau? Ar manote, kad kremai galėtų padėti (gal galėtumėte kažkurį ir rekomenduoti) ar padėtų jau tik operacija? Svarstau, ar dar laukti, nes esu išbandžiusi daug priemonių, tačiau jos rezultatų neduoda.
  9. O jei veidui naudoju kremą su AHA, BHA, ar paakiams ne per stiprus?
  10. Aš irgi pasidariau sau tokias išvadas, kad naujo paakių kremo nepirksiu, kai baigsis dabartinis : ) Lygiai tą pačią nuomonę girdėjau ir iš vienos dermatologės - jog paakiai yra veido odos dalis, ir jiems užtenka tiesiog naudoti tą patį veido drėkiklį (kuris turėtų būti bekvapis). Kaiptik įsigijau du bekvapius drėkiklius, na tai išbandysiu : )

Labai laukiame jūsų komentarų!


Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.