"GIOVANNI" ŠAMPŪNAS: Avocado & Olive Oil

Alba Karolina Parašyta: 2015 balandžio 21 d.

Informacija

Privalumai:
švelniai plauna plaukus, nesausina, suteikia spindesio, švelnumo
Trūkumai:
sudėtyje mažai natūralių ingredientų, kurie reklamuojami ant pakuotė, bet nemažai silikono, priemonė gali apsunkinti plaukus, skatinti jų riebalavimąsi
Kitos savybės:
geriausiai tinka normaliems, šiek tiek į sausumą linkusiems plaukams
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Giovanni Ultra-Moist Shampoo Avocado & Olive Oil
Tipas:
šampūnas
Plaukų tipas :
Sausi plaukai
Pažeisti plaukai
Vidutinė kaina:
8,09
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Giovanni" šampūną sausiems ir pažeistiems plaukams - "Ultra-Moist Shampoo Avocado & Olive Oil". Šis šampūnas švelniai plauna plaukus, nesausina, o sudėtis nuplaunamai priemonei pakankamai saugi. Priemonė netiks į riebumą linkusiems plaukams, nes gali apsunkinti, skatinti plaukų riebalavimąsi. Itin sausiems plaukams šampūnas gali būti nepakankamai minkštinantis, lyginant su anksčiau apžvelgtu Brazilian Keratin & Argan Oil Shampoo. Gamintojas skelbia, kad priemonės veiksmingumas paremtas avokadų ir alyvuogių aliejų poveikiu, bet šie ingredientai yra labai žemai sudėtyje - kartu su kitais augaliniais ekstraktais ir aliejais jau po kvepalų ir konservantų. Vietoje jų sudėtyje gana aukštai yra silikonas. Nors pats silikonas nėra kenksmingas plaukams, bet besaikis jo naudojimas gali alinti ir sausinti. Taip nutinka būtent tada, kai to nežinodami, silikonus naudojame su šampūnu, kondicionieriumi, plaukų kauke ir dar apsauga nuo karščio ar formavimo priemone. Kadangi "Giovanni" skelbia esantis natūralių priemonių gamintojas, šampūne naudoti silikoną, kai reklamuoja avokadų ir alyvuogių aliejus, nėra sąžininga.

Ingredientai

ingredientai
4
gali kimšti poras
1
gali erzinti odą
1
gali sukelti alergiją
21 / 3 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Giovanni Ultra-Moist Shampoo Avocado & Olive Oil atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Be parabenų, sulfatų..
  Trūkumai:
  Apsunkina plaukus

  Plaunant mažai putoja, bet plaukai ne tokie purūs, greičiau riebaluojasi, kažkokie kaip sulipę atrodo, nors išpaunu gerai.. Nepirkčiau antrą kartą.