• "CERAVE" PRAUSIKLIS: Hydrating Cleanser

  Alba Karolina Parašyta: 2020 vasario 01 d.

  Informacija

  Privalumai:
  prausia švelniai, ne tik nesausina, bet ir drėkina odą, be kvepalų, sudėtyje gausu odai naudingų ingredientų
  Trūkumai:
  gali šiek tiek kimšti veido poras, keletas potencialiai nesaugių ingredientų
  Gamintojas:
  Produktas:
  Cerave Hydrating Cleanser
  Tipas:
  veido ir kūno prausiklis
  Odos tipas:
  Jautri oda
  Normali oda
  Sausa oda
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Cerave" prausiklį - "Hydrating Cleanser". Ši priemonė skirta sausai ir normaliai veido bei kūno odai. Tai išskirtinis produktas, kurį drąsiai galima vadinti prausiamuoju kremu. Sudėtyje nėra jokių detergentų, sudėties pradžioje rikiuojasi odos drėkikliai ir minkštikliai, o vienintelė paviršiaus aktyvioji medžiaga yra itin švelni odai. Ši priemonė puikiai tiks sausos odos priežiūrai, ją taip pat įvertins ir normalios odos savininkės. Sudėtyje nėra kvepalų ar kitų stiprių odos dirgiklių, tad jautriai odai šis prausiklis taip pat tinkamas. Kokie trūkumai? Kadangi priemonė skirta ne tik kūnui, bet ir veidui, reiktų atkreipti dėmesį, kad problematiškai odai gali šiek tiek kimšti poras. Kadangi priemonė nuplaunama, rizika yra minimali, bet ji yra. Kelis kartus skaitytojams kilo klausimas dėl fenosietanolio vietos sudėtyje. Kituose šaltiniuose jis ketvirtoje sudėties vietoje. Mes patikrinome ant pakuočių, kurias parduodame, ir bent šiai dienai mūsų parduodami prausikliai atitinka apžvalgos sudėtį. Kad ir kurioje vietoje fenosietanolis būtų, jo galima naudoti kosmetikoje ne daugiau nei 1 proc. Kadangi priemonė nuplaunama, dėl šio ingrediento jaudintis nereikėtų.

  Ingredientai

  ingredientai
  4
  gali kimšti poras
  6
  gali erzinti odą
  2
  gali sukelti alergiją
  20 / 3 / 1
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Cerave Hydrating Cleanser atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Lengvas, švelnus, drėkinantis.
   Trūkumai:
   Neputoja

   Šis prausiklis nuostabiai tiks, jeigu turite sausą odą. Iš pradžių buvo sunku priprasti prie konsistencijos - jis visiškai neputoja, atrodo, kad teptum kremą. Nusiplovus prausiklį nesijaučia jokio sausumo, tempimo jausmo. Geriausiai tinka sausai ir labai sausai odai, riebesniai odai nepatarčiau.


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Lengvai nusiplauna, švelniai prausia, neerzinantis kvapas
   Trūkumai:
   Keista tekstūra, lyg losjonas

  3. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Švelni priemonė, nedžiovina.
   Trūkumai:
   Kemša poras

   Įsigijau, nes labai išgirtas. Pradžioj net patiko, paprastas švelnus prausiklis.Bet po kurio laiko pradėjau stebėti, kad oda vis baisiau atrodo ir labai užsikimšusios poros. Daugiau iš priežiūros priemonių nieko nekeičiau. Atidžiau paieškojus, užsienio tinklapiuose radau daug neigiamų atsiliepimų.. Išmečiau. Oda dabar susitvarkė.


  4. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Labai svelniai prausia, gera sudetis, nera kvapikliu
   Trūkumai:
   Nesijaucia svarumo pojucio nusiprausus

   Tikrai gera priemone jautrios odos savininkems. Makijazui valyti netiks arba reiketu maisyti su papildomu valikliu.


  5. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   labai švelnus, drėkinantis prausiklis
   Trūkumai:
   -

   Tai mano mėgstamiausias rytinis veido prausiklis. Vakariniam prausimui naudoju šiek tiek putojančius, makiažą efektyviau nuplaunančius prausiklius. Tačiau šis idealus ryte, kai nereikia prausti nešvarumų ar kosmetikos - jis neputoja, yra labai švelnus, drėkinantis, malonios gelinės konsistencijos, bekvapis. Naudoju antrą buteliuką.