"EXUVIANCE" MOLIO KAUKĖ: Purifying Clay Masque

Vaida La Parašyta: 2015 balandžio 07 d.

Informacija

Privalumai:
sugers odos riebalų perteklių, šiek tiek valys poras bei negyvas odos ląsteles, minimaliai drėkins odą, nemažai odai naudingų ingredientų
Trūkumai:
yra nemažai poras kemšančių medžiagų bei dirgiklių, kaina
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Exuviance Purifying Clay Masque
Tipas:
veido kaukė
Odos tipas:
Riebi oda
Problematiška oda
Vidutinė kaina:
37,21
Kur įsigyti:

Aprašymas

Apžvelgiame "Exuviance" molio kaukę "Purifying Clay Masque". Kadangi priemonė skirta riebiai odai, joje nepagailėta sebumo pertekliaus absorbentų: kaolino, bentonito molio bei talko, kurie taip pat veiks kaip mechaniniai šveitikliai. Sudėtyje yra ir augalinio ekstrakto, gliukonolaktono bei laktobioninės rūgšties, kurie pasižymi negyvas odos ląsteles šalinančiu, odą šiek tiek šviesinančiu bei poras valančiu poveikiu. Tai ypač naudinga problematiškai odai. Deja, dažnai priemonės sudėtis prieštarauja jos poveikiui. Taip yra ir šiuo atveju - poras valyti turinčioje priemonėje yra nemažai jas kimšti galinčių medžiagų. Tačiau priemonė ant odos išbūna neilgą laiką, todėl porų kimšimo, kaip ir jų valymo poveikis gali būti nežymus. Kitos savybės, kurių minimaliai galima tikėtis iš kaukės yra odos drėkinimas bei minkštinimas. Smagu, kad sudėtyje napagailėta tokiu poveikiu pasižyminčių ingredientų bei vitaminų, tačiau pagrindinė tokio pobūdžio priemonių funkcija visgi išlieka odos valymas. Kad ir kiek naudingų ingredientų būtų, jų poveikis, kaip minėjau, nebus labai didelis, nes priemonė ant odos išbūna gana trumpą laiką. Priemonės nepatartina naudoti jautriai odai, nes sudėtyje nemažai dirgikių, tarp kurių ir natrio hidroksidas.

Ingredientai

ingredientai
5
gali kimšti poras
9
gali erzinti odą
5
gali sukelti alergiją
27 / 11 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Exuviance Purifying Clay Masque atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Minkšta, gyvybinga oda, visinamas efektas
  Trūkumai:
  Neatrodo, kad valo giliai. Didelė kaina, mažas kiekis

  Mano sesės oda gana jautri ir riebi, problematiška. Neturi gilių porų, tai jai labai tiko. Nuramino ir paskaistino odą, sumažėjo spuogų.