"ARTISTRY" SERUMAS: Youth Xtend Serum

Alba Karolina Parašyta: 2014 gegužės 06 d.

Informacija

Privalumai:
drėkina, gausu antioksidantų, gali šiek tiek šviesinti odą
Trūkumai:
gali kimšti poras, erzinti odą, nemažai nesaugių ingredientų (ypač sudėties pradžioje), gerokai per didelė tokiai sudėčiai kaina
Kitos savybės:
problematiškai ir jautriai odai gali netikti, dėl augalinių ekstraktų ir aliejų gausos rizikinga naudoti alergiškai odai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Amway Artistry Youth Xtend Serum Concentrate
Tipas:
serumas
Odos tipas:
Brandi oda
Vidutinė kaina:
69,39
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Artistry" serumą "Youth Xtend Serum Concentrate". Sudėtį radau oficialiame puslapyje, bet ji buvo ne visa, tad nežinau, ar trūksta tik vieno ingrediento, ar daugiau. Šiaip ar taip pateikiamoje sudėtyje yra didžioje dalis ingredientų, kurie daug gali papasakoti apie šį serumą. Galima pastebėti dvi brangios kosmetikos tendencijas: naudojamas vienas ar keli gerai išreklamuoti ir retesni ingredientai arba siūlomas didelis kokteilis įvairių ingredientų. Šiame serume pritaikytas antrasis variantas, bet reikia nepamiršti, kad priemonės pagrindą sudaro vanduo, o sudėties pradžioje išvardintų medžiagų yra daugiausia, tad įvairių augalinių ekstraktų ir aliejų sudėtyje tik po lašelį (o gal ir dar mažiau). Ar serumas padės išlyginti odą ir saugos nuo raukšlių, kaip žada gamintojai? Atsakymas paprastas - tikrai ne. Serumas drėkins, suteiks antioksidantų, silikonai ir plevėdariai vizualiai sumažins raukšlelių gylį, priemonė šiek tiek gali šviesinti odą. Šias funkcijas ne prasčiau atlieka ir pigesnės priemonės. Serumas gali kimšti poras ir erzinti odą.

Ingredientai

ingredientai
7
gali kimšti poras
7
gali erzinti odą
6
gali sukelti alergiją
49 / 11
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Amway Artistry Youth Xtend Serum Concentrate atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Oda atrodo lygesnė ir minkšta
  Trūkumai:
  Neradau trūkumų

 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  naudojimo pasekmė: švari, skaisti, lygi oda
  Trūkumai:
  kaina didoka, bet serumas to vertas

  Nuostabus serumas mano odai, tik reikia naudoti kartu su losjonu ir kremais YOUTH XTEND. Be jokių ypatingų priemonių turiu odą, kuri mane jaunina dešimčia metų. Kokybė super!


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Atstoja kai kurias brangias, odą atjauninančias procedūras salone
  Trūkumai:
  Ne visada greitai veikia.Reikia tikslaus, odos būklę atitinkančio derinio.

  NORIU PATIKSLINTI, yuoth xtend enriching lotion odos tikrai neminkština ir nedrėkina.Jis skirtas riebiai, mišriai ir jautriai odai.Priemonės naudojimas skatina kalogeno ir baltymų gamybą, kurie naturaliu būdu atstato pažeistą odos ląstelę. Šis losjonas yra atstatanti, atjauninanti veido odos ląsteles priemonė, kurią tinka naudot esant pirmiems matomiems senėjimo požymiams.Statistiškai nuo 28 ar 33 metų.Esant problemai jaunesniame amžiuje.Šis losjonas nėra priemonė nuo raukšlių ir raukšlių tiesiogiai neveikia, tačiau jį naudojant pagerėjus odos ląstelės būklei raukšlių gali sumažėti savaime.Losjonas nėra odą drėkinanti priemonė.Bazinę drėgmę odai suteikia yuoth xtend cream dienai.Losjonas tikrai nekemša odos, tačiau, kad išvengti bėrimo ar kitų nepageidaujamų rekcijų, naudojant šias kosmetines priemones būtinai nors kartą per savaitę esant reikalui ir dažniau, naudoti peelingą, atitaikyti prausimosi priemones ir suteikti odai reikalingą kiekį drėgmės.Gerai nuvalyti makiažą.Priemonės skirtos profesionaliam naudojimui, tačiau nereikalauja ypatingų laikymų sąlygų yra pakankamai saugios naudoti(net jei naudojat neteisingai parinktas priemones, odai nepakenksit, tačiau galit justi nepageidaujamas rekcijas) todėl jas galima turėti namie ir naudoti kasdieninėse odos priežiūros procedūrai.Priemonė verta kainos, tačiau ją reikia naudoti teisingai.


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  nekemša porų, puikiai drėkina!
  Trūkumai:
  nepastebėta

  Vienintelis serumas kuris man "sutvarkė" odą!