• "SCHAEBENS" VEIDO KAUKĖ: Aplink akis ir lūpas

  Kotty Parašyta: 2019 liepos 31 d.

  Informacija

  Privalumai:
  ilgam užtenka, drėkina, mažina sausumo pojūtį ir raukšleles, skatina regeneraciją, saugo nuo išsausėjimo, gydo šerpetojimus, kaina
  Trūkumai:
  didelis kiekis dirginančių medžiagų, gali kimšti poras
  Kitos savybės:
  geriausiam efektui pasiekti reiktų naudoti reguliariai, nenaudoti turint jautrias akis ir jeigu poros linkusios kimštis
  Gamintojas:
  Produktas:
  "SCHAEBENS" Eyes & Lip Mask Lifting Complex
  Tipas:
  akių ir lūpų kaukė
  Odos tipas:
  Sausa oda
  Brandi oda
  Vidutinė kaina:
  1,99

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "SCHAEBENS" lūpų ir akių kaukę. Gamintojo teigimu ši kaukė ilgainiui akivaizdžiai sumažina raukšles, saugo nuo išsausėjimo ir pagerina lūpų ir paakių išvaizdą. Kaukėje daug trigliceridų ir jojobos aliejaus, kurie maitina odą, sumažina sausumo raukšleles, mažina šerpetojimus ir suteikia komforto jausmą. Vaškas saugo nuo dehidratacijos. Magnio ir cinko mineralai stiprina NDF funkciją, gerina odos būklę. Vitaminas C skaistina, skatina kolageno sintezę, vitaminas A ir kofermentas q10 aktyviai kovoja su raukšlelėmis, skatina regeneraciją. Kaukė malonios konsistencijos, šiek tiek riebi, todėl gali kimšti poras. Nors priemonė ganėtinai aktyvi, norimam efektui pasiekti reiktų naudoti reguliariai. Gaila, kad neišvengta potencialių alergenų ir dirgiklių, ypač priemonei kuri naudojama aplink akis. Alkoholis, didelis kiekis kvepalų, citrusų eterinis aliejus dirgins, erzins odą, o ypač gali pridaryti problemų jautriai, alergiškai odai ir akims. Turint jautrias akis geriau kaukės nenaudoti akių sričiai, o tepti ant lūpų. Kaukė prieinamos kainos ir  veiksminga, daug naudingų ingredientų, ypač turint sausą ir brandžią odą, tačiau nėra tobula ir reiktų naudoti atsargiai.

  Ingredientai

  ingredientai
  7
  gali kimšti poras
  11
  gali erzinti odą
  7
  gali sukelti alergiją
  16 / 9 / 1
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  "SCHAEBENS" Eyes & Lip Mask Lifting Complex atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Nedirgina odos
   Trūkumai:
   Jokio efekto

   Tokia priemonė, kad ar naudoji, ar nenaudoji, odos būklė nesikeičia, tas pats kas nieko, tai tikrai neverta jai mėtyti pinigų.