• "THE BODY SHOP" JŪROS DUMBLIŲ DIENINIS KREMAS

  Alba Karolina Parašyta: 2014 gegužės 22 d.

  Informacija

  Privalumai:
  absorbentai matizuos odą, lengvai drėkins, veiks antibakteriškai
  Trūkumai:
  kemša poras, erzina odą, gali alergizuoti, gausu nesaugių ingredientų, aštrūs kvapikliai, trūksta odai naudingų ingredientų, didelė kaina
  Kitos savybės:
  netinka į spuogelius linkusiai, jautriai ir alergiškai odai
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  The Body Shop Seaweed Mattifying Day Cream
  Tipas:
  matizuojantis dieninis kremas
  Odos tipas:
  Mišri oda
  Riebi oda
  Vidutinė kaina:
  21,20
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "The Body Shop" jūros dumblių dieninį kremą. Šis kremas skirtas riebiai ir mišriai odai, bet toks pasirinkimas keistas, žinant, kad Hydrolyzed Algin ir Algae Extract  kemša poras. Šių ingredientų nėra daug, bet į spuogelius linkusiai odai jie gali sukelti problemų. Priemonei labai trūksta odai naudingų ingredientų - veiksmingų drėkiklių, vitaminų ir antioksidantų. Verti dėmesio riebios odos priežiūrai yra antibakterinėmis ir gydančiomis savybėmis pasižymintys cinko gliukonatas ir cinko sulfatas, bet tai kontraversiški ingredientai dėl galimų toksinių savybių. Sudėtyje gausu nesaugių ingredientų, odos dirgiklių, potencialių alergenų.

  Ingredientai

  ingredientai
  6
  gali kimšti poras
  11
  gali erzinti odą
  14
  gali sukelti alergiją
  17 / 15 / 7
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  The Body Shop Seaweed Mattifying Day Cream atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   labai lengvai įsigeria, nepalieka riebumo jausmo
   Trūkumai:
   -

   Tai mano mėgstamiausias dieninis veido kremas šiltuoju metų laiku (žiemą norisi riebesnio ir labiau maitinančio). Labai greitai ir gerai įsigeria, saikingai (bet pakankamai) drėkina odą. Nepastebėjau, kad kimštų poras ar erzintų odą, o naudoju jau keletą metų.


  2. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Lengva tekstūra, malonus kvapas, gana skalsus.
   Trūkumai:
   Kaina! Mažas drėkinimas.

   Ryžausi išbandyti brangesnį kremą ir nepasakyčiau, kad kol kas būčiau juo sužavėta - pirmas įspūdis, kad jis tiesiog mažai drėkina (galbūt labiau tiktų naudoti vasarą), nors mano oda nėra sausa. Pradžioje tikrai buvo tokia mini alerginė reakcija - odą šiek tiek perštėjo, gal kažkiek parausdavo vietomis, bet dabar lyg ir nieko. Šiaip tepasi tikrai maloniai ir nedaug užtenka vienam kartui, bet tikrai antrą kartą tokiu pinigų už tokį poveikį neišleisčiau.