"EUCERIN" NAKTINIS KREMAS BRANDŽIAI ODAI: Volume Filler

Parašyta: 2013 rugsėjo 26 d.

Informacija

Privalumai:
drėkina odą, maloni tekstūra, yra tik viena medžiaga, potencialiai pavojinga sveikatai (paprastai priemonėse jų būna žymiai daugiau)
Trūkumai:
šiek tiek erzins odą, kemša poras, trūksta brandžiai odai naudingų medžiagų, indelis neleis išlaikyti ingredientų veiksmingumo, kaina
Kitos savybės:
labai stiprus kvapas
Gamintojas:
Produktas:
Eucerin Volume Filler Night
Tipas:
kremas nuo raukšlių (naktinis)
Odos tipas:
Sausa oda
Brandi oda
Vidutinė kaina:
28,67
Kur įsigyti:

Aprašymas

"Eucerin" naktinis kremas "Volume Filler" yra dalis naujos kosmetikos linijos, skirtos brandžiai odai. Maloni tekstūra, gavinantis pojūtis, įsigeria lėtai, bet kai įsigeria, oda atrodo minkštesnė, švelnesnė ir drėgnesnė. Sudėtyje yra glicerino, pantenolio,  hidrinto kokoso aliejaus, gausu sintetinių minkštiklių. Tačiau "Eucerin" kremo aprašyme reklamuojamų  ingredientų mažoka: hialuronas, argininas, magnolijų ekstraktas tik sudėties pabaigoje. Kremas panašesnis į paprastą drėkinamąjį kremą, nei į kremą nuo raukšlių. Sudėtyje galėtų nebūti silikono, nes jis suteikia tik dekoratyvinį efektą ir šiek tiek apgauna pirkėją, kad kremas veiksmingesnis, nei yra iš tiesų. Kadangi kremas naktinis, dekoratyvinio efekto tikrai nereikia. Beje, kremo sudėtyje nėra nieko, kas neleistų šio kremo naudoti ir dieną.

Ingredientai

ingredientai
4
gali kimšti poras
6
gali erzinti odą
2
gali sukelti alergiją
23 / 1 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus