• "EUCERIN" NAKTINIS KREMAS BRANDŽIAI ODAI: Volume Filler

  Parašyta: 2013 rugsėjo 26 d.

  Informacija

  Privalumai:
  drėkina odą, maloni tekstūra, yra tik viena medžiaga, potencialiai pavojinga sveikatai (paprastai priemonėse jų būna žymiai daugiau)
  Trūkumai:
  šiek tiek erzins odą, kemša poras, trūksta brandžiai odai naudingų medžiagų, indelis neleis išlaikyti ingredientų veiksmingumo, kaina
  Kitos savybės:
  labai stiprus kvapas
  Gamintojas:
  Produktas:
  Eucerin Volume Filler Night
  Tipas:
  kremas nuo raukšlių (naktinis)
  Odos tipas:
  Sausa oda
  Brandi oda
  Vidutinė kaina:
  28,67

  Aprašymas

  "Eucerin" naktinis kremas "Volume Filler" yra dalis naujos kosmetikos linijos, skirtos brandžiai odai. Maloni tekstūra, gavinantis pojūtis, įsigeria lėtai, bet kai įsigeria, oda atrodo minkštesnė, švelnesnė ir drėgnesnė. Sudėtyje yra glicerino, pantenolio,  hidrinto kokoso aliejaus, gausu sintetinių minkštiklių. Tačiau "Eucerin" kremo aprašyme reklamuojamų  ingredientų mažoka: hialuronas, argininas, magnolijų ekstraktas tik sudėties pabaigoje. Kremas panašesnis į paprastą drėkinamąjį kremą, nei į kremą nuo raukšlių. Sudėtyje galėtų nebūti silikono, nes jis suteikia tik dekoratyvinį efektą ir šiek tiek apgauna pirkėją, kad kremas veiksmingesnis, nei yra iš tiesų. Kadangi kremas naktinis, dekoratyvinio efekto tikrai nereikia. Beje, kremo sudėtyje nėra nieko, kas neleistų šio kremo naudoti ir dieną.

  Ingredientai

  ingredientai
  5
  gali kimšti poras
  7
  gali erzinti odą
  2
  gali sukelti alergiją
  23 / 1 / 1
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus