"EUCERIN" PRAUSIAMASIS LOSJONAS: pH5

Alba Karolina Parašyta: 2013 spalio 12 d.

Informacija

Privalumai:
švelnūs prausikliai, yra drėkiklių, minkštiklių, saugūs konservantai
Trūkumai:
aštrūs kvapikliai
Kitos savybės:
jautriai odai, ypač veido, gali netikti dėl aštrių kvapiklių
Gamintojas:
Produktas:
Eucerin Washlotion pH5
Tipas:
prausiklis veidui ir kūnui
Odos tipas:
Normali oda
Sausa oda
Vidutinė kaina:
7,28
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu, tyrinėjame "Eucerin" prausiklį jautriai veido ir kūno odai "Ph5". Sudėtyje naudojami prausikliai yra švelnūs, bet veiksmingi. Jie neturėtų pažeisti apsauginio odos sluoksnio, todėl oda nesausės. Sudėtyje yra glicerino ir minkštiklių, kad oda po prausimosi liktų švelni. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad sudėtyje nėra daug odai naudingų ingredientų, bet jų ir nereikia, nes nuplaunama priemonė negali suteikti pastebimos naudos. Vienintelis prausiklio trūkumas - aštrūs kvapikliai, kurie tikrai netinka jautriai odai. Naudojami populiarūs, dažnai kosmetikoje sutinkami kvapikliai ir tai sudaro pagrindinę problemą, nes su jais susiduriame nuolatos, todėl ilgainiui gali atsirasti alergija, odos jautrumas. "Eucerin" puslapyje rašoma, kad galima įsigyti šio prausiklio be kvapiklių, būtent jį siūlyčiau ir rinktis. Nepamirškime, kad nors kvapai kelia švaros asociaciją, iš tiesų su švara jie neturi nieko bendro.

Ingredientai

ingredientai
1
gali kimšti poras
3
gali erzinti odą
6
gali sukelti alergiją
12 / 5 / 3
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Eucerin Washlotion pH5 atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Nealergizuoja, gerai nuplauna odą, bekvapis
  Trūkumai:
  Kaina

  Naudoju jau antrą buteliuką ir esu labai patenkinta. Nesijaučia stiprus erzinantis kvapas, neerzina odos.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Prausia, turbūt
  Trūkumai:
  Kvapas, tempia odą

  Dar vienas produktas, kuris reklamuojasi, kad tinka sausai, jautriai odai, bet realiai tinka tik normaliai. Jokio drėkinimo nepastebėjau, nusiprausus kaip tik tempia odą. Kvapas nenupasakojamai keistas - kvepia ligoninės palata. Putoja labai nedaug, reikia nemažai produkto norint normaliai nusiprausti.


 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  panaudojus ilgiau, dingo privalumai, tad juos į trukumus perkelsiu
  Trūkumai:
  Pradejo erzint kvapas, išsausina odą.

 4. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Švariai nuplauna odą
  Trūkumai:
  Labai išsausina veido odą (kūno ne taip, bet irgi), nuplovus odą tempia, peršti, kad to nesijaustų teko tepti kremą iš kart, ant šlapios odos

  Bandžiau versiją su kvapu, kuris tikrai labai intensyvus. Nors mano oda riebi, bet dehidravusi ir ją erzina


 5. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Bekvapis,puikiai nuprausia nesvarumus,makiaza
  Trūkumai:
  Neradau

 6. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Gerai nuprausia, suteikia svaros bei gaivumo pojuti
  Trūkumai:
  Kvapas

 7. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Skalsus, ilgam užtenka
  Trūkumai:
  Labai intensyvus kvapas. Ir nesu tikra, ar nealergizuoja...

 8. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Nesausina odos, neutralus kvapas, ilgam uztenka
  Trūkumai:
  kaina

 9. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Mažina odos riebumą, padeda sutraukti išsiplėtusias poras, nusiprausus netempia ir negriaužia odos. Be to, džiugina kaskart vaistinėje dažnai šiam produktui būna akcijos.
  Trūkumai:
  Kaip ir bet kuri želinės strūktūros produktas sunkokai nuo veido nusiplauna ''muiliukas". Ne visose vaistinėse randamas pirkti vietoje.

  Yra kur tobulėti :) Mano oda riebi ir jautri, bet šis produktas atitinka mano odos poreikius. Neerzina kvapas, švelniai valo odą, tik minusas, jog prausiantis sunkokai nusiplauna. Aš suprantu, gal tai irgi stiprina natūralią odos apsauginę funkciją, bet čia jau toks želinių losjonų minusas. Rašo, jog be šarminio muilo ir, kad tinka naudoti jautriai odai. Neišsausina odos, net ir dažniau prausiantis. Palaiko drėgmės ir riebalų pusiausvyrą. Aš jau ne vienerius metus naudoju šį produktą veido odai ir esu patenkinta. Idealiai tinka riebiai, jautriai odai. Aišku, atidžiau pažiūrėjus ingredientus matosi pabaisos cheminiai dariniai, bet rašo, jog ''klinikinės studijos patvirtino, kad losjonas puikiai toleruojamas ir efektyvus net ant sudirgusios odos". Tiesa, būtų įdomu sužinoti, kaip atrodo šis produktas, kur chemijos mažiau, kur rašėte? Beje, trūkumas dar vienas šio produkto, jog daugelyje vaistinių jo net nebūna pirkti, aišku, paprašai, tai užsako, bet būtų patogiau matyti vietoje. Eucerin kosmetikos priemonių pasirinkimas vaistinėse platus, bet būtent šio prausiklio kai kur tai tikrai deficitas.