• "BIODERMA" KREMAS PAŽEISTAI ODAI: Cicabio Creme

  Alba Karolina Parašyta: 2015 sausio 29 d.

  Informacija

  Privalumai:
  drėkina, maitina, saugo odą, skatina atsinaujinimą, priimtina kaina
  Trūkumai:
  nesaugūs ingredientai
  Kitos savybės:
  naudoti pažeistai odai, netinka atviroms žaizdoms
  Gamintojas:
  Produktas:
  Bioderma Cicabio Creme
  Tipas:
  kūno kremas
  Odos tipas:
  Jautri oda
  Sausa oda
  Pažeista oda
  Vidutinė kaina:
  9,38

  Aprašymas

  Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Bioderma" raminantį ir odos regeneraciją skatinantį kūno kremą - "Bioderma Cicabio Creme". Priemonė drėkina, maitina, saugo odą ir iš tiesų skatina jos atsinaujinimą. Kremas skirtas pažeistai odai: išsausėjusiai, sudirgusiai, paraudusiai, taip pat nubrozdinimams, žaizdoms, padeda sergant atopiniu dermatitu. Priemonė švelni ir tinka net jautriai odai, pasižymi raminančiu poveikiu. Sudėtis pakankamai saugi, tiesa, yra ir vidutiniškai saugių ingredientų, bet jų kiekiai nėra dideli, taip pat priemonė yra skirta naudoti tikslinėms zonoms, o ne visai odai. Veidui priemonės geriau nenaudoti, nes ji gali kimšti poras.

  Ingredientai

  ingredientai
  3
  gali kimšti poras
  1
  gali erzinti odą
  0
  gali sukelti alergiją
  22 / 5
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Bioderma Cicabio Creme atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Nepastebėjau
   Trūkumai:
   Erzina odą

   Dermatologė davė mėginuką perioraliniam dermatitui gydyti, jo užteko 3 dienoms, atrodė super - susigeria, neriebu, nelipnu (tiesa, bėrimams nuo jo buvo nei šilta, nei šalta), nusipirkau ir... Eilinį kartą užlipau ant Bioderma grėblio - po dar 2 dienų naudojimo pradėjo nebesigerti į odą - lieka lipnus sluoksnis, atsirado pojūtis tarsi kas ropotų per odą, bėrimas buvęs tik vos paraudęs pašerpetojimas tapo ryškiai raudonais nemažais guzais. Kūnui irgi netinka - visiškai nesigeria į odą.


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Ramina oda
   Trūkumai:
   Jokių

   Naudoju 4 metų dukrai kai paberia ir pasausėja veido oda, pastebėjau nuo vaisių sulčių, daugiau saldumynų. Greitai nuramina. Skyrė gydytoja.


  3. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Drėkinimas, gydimas
   Trūkumai:
   Kaina

   Maloni konsistencija, bekvapis, greitai susigeria, nesausina odos. Bet nemanau kad tinka kasdieniam naudojimui, nes po kurio laiko truputi ir kimšti poras pradėjo. Bet žaizdelėms, įdrėskimams ir spuogams gydyti super.