"BIODERMA" KREMAS PAŽEISTAI ODAI: Cicabio Creme

Alba Karolina Parašyta: 2015 sausio 29 d.

Informacija

Privalumai:
drėkina, maitina, saugo odą, skatina atsinaujinimą, priimtina kaina
Trūkumai:
nesaugūs ingredientai
Kitos savybės:
naudoti pažeistai odai, netinka atviroms žaizdoms
Gamintojas:
Produktas:
Bioderma Cicabio Creme
Tipas:
kūno kremas
Odos tipas:
Jautri oda
Sausa oda
Pažeista oda
Vidutinė kaina:
9,38
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Bioderma" raminantį ir odos regeneraciją skatinantį kūno kremą - "Bioderma Cicabio Creme". Priemonė drėkina, maitina, saugo odą ir iš tiesų skatina jos atsinaujinimą. Kremas skirtas pažeistai odai: išsausėjusiai, sudirgusiai, paraudusiai, taip pat nubrozdinimams, žaizdoms, padeda sergant atopiniu dermatitu. Priemonė švelni ir tinka net jautriai odai, pasižymi raminančiu poveikiu. Sudėtis pakankamai saugi, tiesa, yra ir vidutiniškai saugių ingredientų, bet jų kiekiai nėra dideli, taip pat priemonė yra skirta naudoti tikslinėms zonoms, o ne visai odai. Veidui priemonės geriau nenaudoti, nes ji gali kimšti poras.

Ingredientai

ingredientai
4
gali kimšti poras
1
gali erzinti odą
0
gali sukelti alergiją
22 / 5
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Bioderma Cicabio Creme atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Nepastebėjau
  Trūkumai:
  Erzina odą

  Dermatologė davė mėginuką perioraliniam dermatitui gydyti, jo užteko 3 dienoms, atrodė super - susigeria, neriebu, nelipnu (tiesa, bėrimams nuo jo buvo nei šilta, nei šalta), nusipirkau ir... Eilinį kartą užlipau ant Bioderma grėblio - po dar 2 dienų naudojimo pradėjo nebesigerti į odą - lieka lipnus sluoksnis, atsirado pojūtis tarsi kas ropotų per odą, bėrimas buvęs tik vos paraudęs pašerpetojimas tapo ryškiai raudonais nemažais guzais. Kūnui irgi netinka - visiškai nesigeria į odą.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Ramina oda
  Trūkumai:
  Jokių

  Naudoju 4 metų dukrai kai paberia ir pasausėja veido oda, pastebėjau nuo vaisių sulčių, daugiau saldumynų. Greitai nuramina. Skyrė gydytoja.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Drėkinimas, gydimas
  Trūkumai:
  Kaina

  Maloni konsistencija, bekvapis, greitai susigeria, nesausina odos. Bet nemanau kad tinka kasdieniam naudojimui, nes po kurio laiko truputi ir kimšti poras pradėjo. Bet žaizdelėms, įdrėskimams ir spuogams gydyti super.