"NOAH" ŠAMPŪNAS: YAL Shampoo With Hyaluronic Acid

Milda Hash2o Parašyta: 2020 sausio 29 d.

Informacija

Privalumai:
be sausinančių ploviklių, hialiurono rūgštis ir kitos drėkinančios, kondicionuojančios medžiagos
Trūkumai:
perdėti pažadai - šampūnas nėra drėkinantis, gali šiek tiek dirginti jautrią skalpo odą, stiprus kvapas, gali apsunkinti plaukus
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Noah YAL Shampoo With Hyaluronic Acid From Bio-Technology
Tipas:
Plaukų šampūnas
Plaukų tipas :
Normalūs plaukai
Vidutinė kaina:
11,18
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame NOAH šampūną su drėkinančiomis savybėmis pasižyminčia hialurono rūgštimi - "YAL Shampoo With Hyaluronic Acid From Bio-Technology". Svarbiausia, kad pagrindinis ploviklis yra švelniai plaunantis, taip pat sudėtyje yra žadamo hialurono bei kitų drėkiklių ir kondicionuojančių medžiagų. Nereiktų tikėtis, kad šampūnas drėkins plaukus, bet hialiuronas ir kiti drėkinantys komponentai padės kiek įmanoma suteikti plaukams švelnesnį plovimą. Sudėtyje yra poras kemšančių ingredientų, taip pat dirgiklių, bet visi jie rikiuojasi po konservanto fenoksietanolio. Kadangi šio leidžiama koncentracija yra 1 proc., vadinasi kitų medžiagų yra mažiau (ingredientai rašomi koncentracijos mažėjimo tvarka). Nedidelė koncentracija ir tai, kad priemonė nuplaunama, turėtų apsaugoti nuo dirginimo, bet itin jautriam galvos skalpui, gali netikti. Priemonės kvapas gana stiprus ir ne visų skoniui. Dar vienas trūkumas - plaukams gali trūkti purumo ir lengvumo. Taip yra dėl naudojamo vienos ploviklio rūšies. Paprastai derinami 3-4 plovikliai ir tai padeda pasiekti geresnių rezultatų.

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
6
gali erzinti odą
4
gali sukelti alergiją
16 / 3 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Noah YAL Shampoo With Hyaluronic Acid From Bio-Technology atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Švariai išplauna plaukus
  Trūkumai:
  Stiprus kvapas, sausina plaukus, jokio drėkinimo

  Priemonė nėra skalsi, reikia nemažai, kad putotų. Į sudėtį įeina sulfatai. Stiprus kvapas. Plaukai lieka kaip šiaudai, labai sausi net ir naudojant su balzamu.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Kaina
  Trūkumai:
  Sausina

  Nemanau, kad jis išvis drėkina, greičiau dar labiau sausina ir erzina. Mečiau lauk po 2 pabandymų. Nerekomenduoju.


 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Jokių!
  Trūkumai:
  Labai prastas šampūnas

  Absoliučiai prasta priemonė. Kaskart išsiplovus plaukus jie tampa šiurkštūs, sunkiai šukuojami, prilipę prie galvos odos, matiniai. O dsr kvapas- labai nemalonus! Po keliolikos babdymų jį "pamilti" iškeliavo į šiukšlių dėžę.