"L'OREAL" ŠAMPŪNAS: Metal Detox

Alba Karolina Parašyta: 2022 lapkričio 01 d.

Informacija

Privalumai:
pašalina ant plaukų susikaupusius ir vandenyje esančius metalus, plaukai po plovimo švelnesni, labiau spindintys, saugo dažytų plaukų spalvą, nesausinantys plovikliai
Trūkumai:
daugoka kvepalų, jų sudedamosios dalys gali dirginti jautrų skalpą
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
L'oreal Metal Detox Professional Shampoo
Plaukų tipas :
Silpni plaukai
Pažeisti plaukai
Dažyti plaukai
Vidutinė kaina:
22,66
Kur įsigyti:

Aprašymas

Pirmoji apžvalga, kurios pageidavo mūsų skaitytojas Rokas per Contribee platformą. "L'oreal" šampūnas "Metal Detox Professional Shampoo" išskirtinis tuo, kad jo funkcionalumas paremtas dėmesiu vandeniui, kuriuo plauname plaukus, o ne patiems plaukams. Kadangi vandenyje randami metalai po plovimo lieka ant mūsų plaukų, jie įtakoja tiek plaukų išvaizdą, tiek pojūtį, o ilgainiui būklę ir net spalvą. Pavyzdžiui, po maudynių ežere plaukai būna švelnūs, purūs ir blizdantys, o išsiplovus namie - šiurkštesni, linkę veltis ir praradę spindėjimą. Taip nutinka dėl vandenyje esančių metalų. Kuo labiau pažeistas plaukas, tuo metalų įtaka didesnė. Pats pažeidžiamiausias plaukas yra šviesintas. Tokiems yra sukurtas ir šis šampūnas. Sudėtyje naudojamas aktyvusis ingredientas glikoaminas, kurio molekulė padeda pašalinti metalų likučius nuo plaukų. Iš tiesų, šampūnas yra veiksmingas ir naudingas. Plaukai po plovimo būna švelnesni, puresni ir labiau spindi. Nors geriausiai poveikis matomas ant šviesintų plaukų, jis taip pat naudingas visiems plaukams, kurie yra pažeisti, išsausėję, nepaklusnūs. Šampūnas daugiau skirtas profesionaliam naudojimui kirpykloje, bet jis naudingas ir namuose. Užtenka 1 kartą per savaitę išsiplauti šiuo šampūnu, tad jo užtenks ilgam. Priemonės tekstūra kreminė, putoja vidutiniškai, per daug nesausina, nes naudojami švelnūs plovikliai. Kalbant apie trūkumus, mane visada liūdina stiprūs kvepalai ir juose esantys dirginantys kvapikliai. Nors pats šampūnas gana švelnus, bet būtent kvepalai gali dirginti jautrų skalpą, netikti alergiškiems žmonėms. Kitos medžiagos nuplaunamoje priemonėje yra saugios ir problemų neturėtų kelti.

Norite apžvalgos apie jums rūpimą produktą? Pageidaukite per mūsų "Contribee" platformą čia

Ingredientai

ingredientai
4
gali kimšti poras
11
gali erzinti odą
11
gali sukelti alergiją
21 / 14 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

L'oreal Metal Detox Professional Shampoo atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Plaukai įgavo žvilgesio, tapo lengvi, švelnūs.
  Trūkumai:
  Trūkumų nepastebėjau

  Bandydama šį šampūną nesitikėjau nieko, bet gavau daug. Įdeliai tiko mano sausam, balintam plaukui. Kardinaliai pakeite plauko estetinę išvaizdą.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Plaukai labai švelnūs po plovimo ir glotnūs
  Trūkumai:
  Kaina

  Gavau mėginuką. Labai patiko efektas, bet kaina didelė dar nesiryžau pirkti didelės talpos.