• "DERMORGANIC" ŠAMPŪNAS: Daily Conditioning Shampoo

  Vaida La Parašyta: 2015 gruodžio 09 d.

  Informacija

  Privalumai:
  švelnūs plovikliai, gerai išplaus plaukus, yra drėkiklių, minkštiklių, nesausins plaukų, pakankamai saugi sudėtis
  Trūkumai:
  gali netikti labai jautriai odai, kaina
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  Dermorganic Daily Conditioning Shampoo Sulfate-Free
  Tipas:
  šampūnas
  Plaukų tipas :
  Normalūs plaukai
  Vidutinė kaina:
  17,09
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Apžvelgiame "Dermorganic" šampūną "Daily Conditioning Shampoo Sulfate-Free". Priemonė, manau, išties verta dėmesio: jos sudėtyje vyrauja tik švelnūs, plaukų nesausinantys plovikliai, yra drėkiklių ir kitų plaukams naudingų medžiagų (pvz, arganų aliejaus, augalinių ekstraktų, PCA, pantenolio). Priemonė silpnai putos, nes joje nėra įprastinių ploviklių (SLES ar SLS), bet tai visiškai nereiškia, jog prasčiau išplaus plaukus. Šampūno sudėtis gana saugi, gali netikti nebent tik itin jautriai ir alergiškai odai. Šiaip ar taip keli nesaugūs ingredientai nuplaunamoje priemonėje neigiamo poveikio neturėtų sukelti.

  Ingredientai

  ingredientai
  1
  gali kimšti poras
  3
  gali erzinti odą
  2
  gali sukelti alergiją
  13 / 3
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Dermorganic Daily Conditioning Shampoo Sulfate-Free atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Saugi sudėtis
   Trūkumai:
   Glotnina plaukus

   Patiko, kad šampūno gera sudėtis, pirmus kartus plaunant pojūtis visai smagus, gana minkšti, švelnūs plaukai, bet vėliau pastebėjau, kad nesuteikia purumo, glotnina plaukus.


  2. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Neutralus kvapas
   Trūkumai:
   Kaina, rezultatas ilgiau panaudojus

   Iš pradžių sužavėjo, bet tai įprasta pakeitus priemonę kita. Pirmus 5-kis kartus plaukai ir išsiskalaudavo lengvai ir išsidžiovinus nesipūsdavo, dėja panaudojus ilgesnį laiką, tie spusė buteliuko pradėjau pastebėti kažką panašaus į pleiskanas galvoja (ko niekda neturėjau), pastebėjau, kad vis sunkiau ir sunkiau tapo išplauti plaukus nuo šampųno, liečiant išdžiovintus plaukus ilgainiui nei vaizdas, nei pojūtis juos liečiant nepatiko. Tarsi plaukai būtų nuolat pritepti kokio vaško ar kitos plaukų fiksacijos priemonės. Nepatiko visiškai.


  3. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Gera sudėtis
   Trūkumai:
   kaina

   Švelniai išplauna plaukus. Nors mano galvos oda riebi, o plaukai šviesinti ir linkę sausėti, šis šampūnas nesausina ir taip veltis linkusių galų. Be to, nekemša porų, todėl plaunantis galvą duše nelieka grėsmės, kad "nukentės" nugaros sritis ;-) Ilgiau panaudojus tikrai jaučiasi, kad plaukai atgyja.


  4. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Švariai išplauna plaukus, natūralūs ingredientai
   Trūkumai:
   Kaina, po keliu plovimu atsirado pleiskanu

   Išsiplovus pirmuosius kartus visai patiko, nes gerai išplovė plaukus. Po keliu kartu pradėjo sausinti oda ir pastebejau kad atsirado daug pleiskanu. Gaila išmestu į bala pinigu...