• "NIOXIN" GALVOS ODOS ŠVEITIKLIS: Scalp Renew

  Živilė Ku Parašyta: 2016 rugpjūčio 18 d.

  Informacija

  Privalumai:
  gali padėti nuo plaukų slinkimo
  Trūkumai:
  tikėtinas pašalinis poveikis (alerginė reakcijas, niežėjimas, sudirgimas ir kt.), nesaugios medžiagos sudėtyje, didelė kaina
  Gamintojas:
  Produktas:
  Nioxin Scalp Renew Dermabrasion Treatment
  Tipas:
  Galvos odos šveitiklis/priemonė nuo plaukų slinkimo
  Plaukų tipas :
  Slenkantys plaukai
  Vidutinė kaina:
  22,70
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Nioxin" galvos odos šveitiklį - "Scalp Renew". Tai gydomoji, plaukų slinkimą stabdanti priemonė, kuri žada švelniai eksfolijuoti galvos odą, sumažinti slinkimą ir pagreitinti naujų plaukų augimą. Priemonės veikimas pagrįstas keratolitiko betaino salicilato veikimu. Ingredientas veikia gana panašiai kaip salicilo rūgštis, pasižymi antimikrobinėmis savybėmis ir esant tinkamai koncentracijai šalina negyvas odos ląsteles. Sudėtyje yra ir kitų, naudingų ingredientų (kondicionierių, drėkiklių, antioksidantų), todėl tikėtina, jog priemonė atliks žadėtas funkcijas.

  Deja, gaminys turi svarių trūkumų. Didžiausią susirūpinimą kelia didelė trietanolamino koncentracija. Priemonėje medžiaga naudojama pH reguliavimui ir didina minėtojo betaino salicilato efektyvumą. Tačiau tuo pačiu gali sukelti alergines reakcijas, išprovokuoti niežulį, deginimą, odos/plaukų sausumą ir kitus, nemalonius simptomus. Kaip teigiama CIR pranešime, trietanolaminą saugiausia naudoti priemonėse, kurios yra nuplaunamos arba nėra naudojamos dažnai. Be šios medžiagos, sudėtyje gausu ir kitų, gana problematiškų ingredientų, pavyzdžiui nesaugūs konservantai (metilparabenas, propilparabenas, fenoksietanolis, metilsotiazolinonas), dirginantys aliejai (mėtų, citrinų). Pasiryžus naudoti "Scalp Renew", reikėtų atkreipti dėmesį į pašalinius poveikius, priemonę naudoti laikantis instrukcijų, pagal kurias šveitiklis laikomas tik 10 minučių ir gaminiu nepiktnaudžiauti.

  Ingredientai

  ingredientai
  2
  gali kimšti poras
  10
  gali erzinti odą
  8
  gali sukelti alergiją
  30 / 7 / 3
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Nioxin Scalp Renew Dermabrasion Treatment atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Mažina plaukų riebalavimasi, naikina pleiskanas
   Trūkumai:
   Brangus