"NIOXIN" GALVOS ODOS ŠVEITIKLIS: Scalp Renew

Živilė Ku Parašyta: 2016 rugpjūčio 19 d.

Informacija

Privalumai:
gali padėti nuo plaukų slinkimo
Trūkumai:
galimas pašalinis poveikis (alerginė reakcijas, niežėjimas, sudirgimas ir kt.), nesaugios medžiagos sudėtyje, didelė kaina
Gamintojas:
Produktas:
Nioxin Scalp Renew Dermabrasion Treatment
Tipas:
Galvos odos šveitiklis/priemonė nuo plaukų slinkimo
Plaukų tipas :
Slenkantys plaukai
Vidutinė kaina:
22,70
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Nioxin" galvos odos šveitiklį - "Scalp Renew". Tai gydomoji, plaukų slinkimą stabdanti priemonė, kuri žada švelniai eksfolijuoti galvos odą, sumažinti slinkimą ir pagreitinti naujų plaukų augimą. Priemonės veikimas pagrįstas keratolitiko betaino salicilato veikimu. Ingredientas veikia gana panašiai kaip salicilo rūgštis, pasižymi antimikrobinėmis savybėmis ir esant tinkamai koncentracijai šalina negyvas odos ląsteles. Sudėtyje yra ir kitų, naudingų ingredientų (kondicionierių, drėkiklių, antioksidantų), todėl tikėtina, jog priemonė atliks žadėtas funkcijas.

Deja, gaminys turi svarių trūkumų. Didžiausią susirūpinimą kelia didelė trietanolamino koncentracija. Priemonėje medžiaga naudojama pH reguliavimui ir didina minėtojo betaino salicilato efektyvumą. Tačiau tuo pačiu gali sukelti alergines reakcijas, išprovokuoti niežulį, deginimą, odos/plaukų sausumą ir kitus, nemalonius simptomus. Kaip teigiama CIR pranešime, trietanolaminą saugiausia naudoti priemonėse, kurios yra nuplaunamos arba nėra naudojamos dažnai. Be šios medžiagos, sudėtyje gausu ir kitų, gana problematiškų ingredientų, pavyzdžiui nesaugūs konservantai (metilparabenas, propilparabenas, fenoksietanolis, metilsotiazolinonas), dirginantys aliejai (mėtų, citrinų). Pasiryžus naudoti "Scalp Renew", reikėtų atkreipti dėmesį į pašalinius poveikius, priemonę naudoti laikantis instrukcijų, pagal kurias šveitiklis laikomas tik 10 minučių ir gaminiu nepiktnaudžiauti.

Ingredientai

ingredientai
2
gali kimšti poras
10
gali erzinti odą
9
gali sukelti alergiją
30 / 7 / 3
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Nioxin Scalp Renew Dermabrasion Treatment atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
    Privalumai:
    Mažina plaukų riebalavimasi, naikina pleiskanas
    Trūkumai:
    Brangus