"THE ORDINARY" TONIKAS: Glycolic Acid 7% Toning Solution

Kotty Parašyta: 2019 kovo 07 d.

Informacija

Privalumai:
eksfolijuoja, šviesina, atkūria odos pH, drėkina, skatina regeneraciją, veikia priešuždegimiškai, stiprina odos imunitetą, lygina odos mikroreljefą, kaina
Trūkumai:
keletas nesaugių ingredientų, gali erzinti odą
Kitos savybės:
naudojant rūgštines priemones, būtina naudoti apsaugą nuo saulės, gali netikti jautriai odai
Gamintojas:
Produktas:
"THE ORDINARY" Glycolic Acid 7% Toning Solution
Tipas:
tonikas
Odos tipas:
Visų tipų oda

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "THE ORDINARY" Glycolic Acid 7% Toning Solution. Tai nedidelės koncentracijos rūgštinis tonikas, žadantis visapusiškai pagerinti odos būklę, šviesinti, eksfolijuoti, lyginti odos mikroreljefą ir suteikti odai švytėjimo. Dėl antroje vietoje sudėtyje esančios glikolio rūgšties šiuos pažadus tikrai išpildys, o tą padės padaryti ir kartu veikiantys įvairūs augaliniai ekstraktai. Rūgštis veiksmingai šviesins, skatins regeneraciją, suaktyvins odos procesus, veiks prieuždegimiškai. Augalų vandenys švelnins rūgšties poveikį, drėkins bei ramins. Ženšenio bei tasmanijos pipirų ekstraktas pasižymi efektyviomis antimikrobinėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Be to, sudėtyje dar turime ir visus NDF komponentus - didelį kiekį aminorūgščių, šlapalą bei laktatą, šios medžiagos aprūpins odą intensyvia drėgme bei stiprins odos imunitetą. Priemonė tikrai veiksminga ir verta dėmesio, tačiau odai nepratusiai prie rūgščių gali pasireikšti dilgčiojimas, perštėjimas, tad tokią odą reiktų pratinti palaipsniui, pradedant nuo keleto kartų per savaitę. Toniko tobulumą gadina keletas nesaugių ingredientų, kurie gali dirginti ir erzinti jautrią odą, tad jautriaodėms bandyti atsargiai.

Ingredientai

ingredientai
2
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
2
gali sukelti alergiją
38 / 4
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

"THE ORDINARY" Glycolic Acid 7% Toning Solution atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Mažina bėrimą, valo paviršių
  Trūkumai:
  Lipnus

  Naudoju kone kasdien, bet pirkusi prieš metus dar turiu pusę buteliuko. Patiko, kad netgi švariai nusiplovus veidą prausikliu ir kitu toniku, valant odą dar ir šituo ant vatos diskelio likdavo nemažai nešvarumų, tad didelis pliusas už nešvarumų panaikinimą. Taip pat tonikas nudžiovina bėrimus, bet daugiau niekuo neįspūdingas. Be galo lipnus, prieš miegą neįmanoma naudoti, nes jaučiasi, kaip oda limpa prie patalynės. Tačiau naudojant kelias valandas iki miego ir tik tada tepant kremą, lipnumas jau būdavo susigėręs.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Geras veido tonikas, nesausina, didelės talpos pakuotė, kaina.
  Trūkumai:
  Nėra

 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Atlieka savo paskirtį, kaina, talpa
  Trūkumai:
  Nepastebėjau

  Merginos, kurios turit į aknę linkusią odą - griebkit. Vienas iš geresnių tonikų ką šiai dienai siūlo rinka. Kaina už tokį kiekį itin gera - kone metus laiko naudojau kiekvieną vakarą! Labai skalsus produktas, padeda "kovoje" su porų mažinimu, švelniai šveičia odą.


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Labai gera kaina už didelės talpos pakuotę
  Trūkumai:
  -

  Naudoju šį toniką ilgiau nei pusmetį maždaug tris kartus per savaitę (tik vakarais) ir dar neišnaudojau nė pusės buteliuko (240ml). Produktas labai skalsus. Mano oda yra pripratusi prie reguliaraus įvairių rūgščių naudojimo, todėl šis tonikas labai didelio rezultato neparodė, tačiau tikiu, kad mano odai ilgalaikėj perspektyvoj jis naudingas. Glikolio rūgštis puikiai šalina negyvą epidermio sluoksnį, bet tuo pačiu visiškai nesausina odos. Man asmeniškai 7% rūgšties koncentracija atrodo gan švelni, tačiau labai jautrią odą įsivaizduoju, kad galėtų sudirginti. Ir vis tiek rekomenduočiau išbandyti, naudojant tik kaip pylingo priemonę, ne kasdien, o kartą ar du per savaitę. Manau, kad už tokią kainą tikrai verta paeksperimenuoti.