• "THE ORDINARY" TONIKAS: Glycolic Acid 7% Toning Solution

  Kotty Parašyta: 2019 kovo 07 d.

  Informacija

  Privalumai:
  eksfolijuoja, šviesina, atkūria odos pH, drėkina, skatina regeneraciją, veikia priešuždegimiškai, stiprina odos imunitetą, lygina odos mikroreljefą, kaina
  Trūkumai:
  keletas nesaugių ingredientų, gali erzinti odą
  Kitos savybės:
  naudojant rūgštines priemones, būtina naudoti apsaugą nuo saulės, gali netikti jautriai odai
  Gamintojas:
  Produktas:
  "THE ORDINARY" Glycolic Acid 7% Toning Solution
  Tipas:
  tonikas
  Odos tipas:
  Visų tipų oda
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "THE ORDINARY" Glycolic Acid 7% Toning Solution. Tai nedidelės koncentracijos rūgštinis tonikas, žadantis visapusiškai pagerinti odos būklę, šviesinti, eksfolijuoti, lyginti odos mikroreljefą ir suteikti odai švytėjimo. Dėl antroje vietoje sudėtyje esančios glikolio rūgšties šiuos pažadus tikrai išpildys, o tą padės padaryti ir kartu veikiantys įvairūs augaliniai ekstraktai. Rūgštis veiksmingai šviesins, skatins regeneraciją, suaktyvins odos procesus, veiks prieuždegimiškai. Augalų vandenys švelnins rūgšties poveikį, drėkins bei ramins. Ženšenio bei tasmanijos pipirų ekstraktas pasižymi efektyviomis antimikrobinėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Be to, sudėtyje dar turime ir visus NDF komponentus - didelį kiekį aminorūgščių, šlapalą bei laktatą, šios medžiagos aprūpins odą intensyvia drėgme bei stiprins odos imunitetą. Priemonė tikrai veiksminga ir verta dėmesio, tačiau odai nepratusiai prie rūgščių gali pasireikšti dilgčiojimas, perštėjimas, tad tokią odą reiktų pratinti palaipsniui, pradedant nuo keleto kartų per savaitę. Toniko tobulumą gadina keletas nesaugių ingredientų, kurie gali dirginti ir erzinti jautrią odą, tad jautriaodėms bandyti atsargiai.

  Ingredientai

  ingredientai
  2
  gali kimšti poras
  4
  gali erzinti odą
  2
  gali sukelti alergiją
  38 / 4
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  "THE ORDINARY" Glycolic Acid 7% Toning Solution atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Atlieka savo paskirtį, kaina, talpa
   Trūkumai:
   Nepastebėjau

   Merginos, kurios turit į aknę linkusią odą - griebkit. Vienas iš geresnių tonikų ką šiai dienai siūlo rinka. Kaina už tokį kiekį itin gera - kone metus laiko naudojau kiekvieną vakarą! Labai skalsus produktas, padeda "kovoje" su porų mažinimu, švelniai šveičia odą.


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Labai gera kaina už didelės talpos pakuotę
   Trūkumai:
   -

   Naudoju šį toniką ilgiau nei pusmetį maždaug tris kartus per savaitę (tik vakarais) ir dar neišnaudojau nė pusės buteliuko (240ml). Produktas labai skalsus. Mano oda yra pripratusi prie reguliaraus įvairių rūgščių naudojimo, todėl šis tonikas labai didelio rezultato neparodė, tačiau tikiu, kad mano odai ilgalaikėj perspektyvoj jis naudingas. Glikolio rūgštis puikiai šalina negyvą epidermio sluoksnį, bet tuo pačiu visiškai nesausina odos. Man asmeniškai 7% rūgšties koncentracija atrodo gan švelni, tačiau labai jautrią odą įsivaizduoju, kad galėtų sudirginti. Ir vis tiek rekomenduočiau išbandyti, naudojant tik kaip pylingo priemonę, ne kasdien, o kartą ar du per savaitę. Manau, kad už tokią kainą tikrai verta paeksperimenuoti.