• "SAFLORA" KREMAS NUO SPUOGŲ

  Živilė Ku Parašyta: 2016 sausio 19 d.

  Informacija

  Privalumai:
  lengva gelinė konsistencija, riebiai/mišriai odai naudingi ingredientai mažina uždegimą, veikia antibakteriškai, vitaminai B3, E, C
  Trūkumai:
  gali šiek tiek dirginti ir kimšti poras, alergizuoti
  Kitos savybės:
  atsargiai naudoti jautriai, alergiškai odai
  Gamintojas:
  Produktas:
  Saflora kremas nuo spuogų
  Tipas:
  kremas nuo spuogų
  Odos tipas:
  Mišri oda
  Riebi oda
  Problematiška oda
  Vidutinė kaina:
  5,50
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimo apžvelgiame "Saflora" kremą nuo spuogų. Gamintojų teigimu kremas ramins odos uždegimus, mažins riebalavimąsi, sutrauks poras, suteiks matinę išvaizdą. Iš tiesų, tai paprastas, bet neblogas produktas už prieinamą kainą. Priemonės sudėtis naudinga ir atitinka linijos pažadus, nors turi ir trūkumų. Kremo pagrindas - arbatmedžio hidrolatas veikia antibakteriškai, mažina riebalavimąsi, tinka išbertos odos priežiūrai. Medetkų ir ramunėlių ekstraktų derinys ramina odos uždegimus ir skatina žaizdų gijimą, šalavijų ekstraktas dezinfekuoja odą bei mažina riebalavimąsi, vitaminas B3 padeda kovoti su nelygiu odos tonu. Sezamų bei simondsijų aliejai odą drėkina ir maitina, šiek tiek kemša poras, bet problemų sukelti neturėtų. Konsistencija gelinė, lengva, greitai įsigeria ir nepalieka riebumo jausmo, turėtų tikti prieš dengiant makiažo pagrindą. Puiku, jog pasirinkti saugūs konservantai, gana higieniška pakuotė. Kremas stebuklingai odos problemų neišspręs, tačiau gali tapti pagalbine priemone.

  Apmaudu tik dėl to, jog internetiniame puslapyje gamintojai pateikia klaidinančią informaciją. Nors rašoma, jog tai kremas nuo spuogų su arbatmedžių aliejumi, sudėtyje arbatmedžio aliejaus nėra.

  Daugiau atsiliepimų skaitykite grožio tinklaraščiuose:

  http://cukruje-funk.blogspot.lt/ http://ilovemanythings.blogspot.lt/ http://karolinamikaliune.wix.com/

  Ingredientai

  ingredientai
  5
  gali kimšti poras
  1
  gali erzinti odą
  5
  gali sukelti alergiją
  19 / 2
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Saflora kremas nuo spuogų atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Lengvas, gaivus.
   Trūkumai:
   Nėra

   Puikiai tinka pavasariui ir vasarai. Nors čia rašo, kad apmaudu, jog sudėtyje nėra arbatmedžio aliejaus, sudėtyje jo visgi yra ir tai rašo prie produkto sudėties ne tik internete, bet ir ant pakuotės.


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   kvapas, lengvumas, pakuote, sudetis, naturalumas, poveikis
   Trūkumai:
   gal kiek skystokas ir lipnokas, kaina kiek didesnė

   Mano riebiai ir probleminei veido odai tiko. Tepu rytais po serumo su vitaminu C. Tinka po makiažu. Tikrai nepablogino odos būklės, veikiau pagerino. Kvapas labai skanus. Gera sudėtis. Drėkina pakankamai, bet neriebus. Gal kiek lipnus, bet tai praeina ir neerzina. Beorė pompa - geras buteliukas, kompaktiškas, tik kiek daugokai priemonės iššauna ir net per daug nei reiktų vienam kartui ir sunku normuoti, tad išsišvaisto dalis produkto.


  3. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Lengvai įsigeria
   Trūkumai:
   Truputį kemša poras, nemalonus intensyviai salsvas kvapas

   Neblogas, bet truputį kemša odą ir patepus ant pažeistos odos,graužia.