• "THE ORDINARY" SERUMAS: Caffeine Solution 5% + EGCG

  Alba Karolina Parašyta: 2017 lapkričio 28 d.

  Informacija

  Privalumai:
  drėkina, skatina odos atsinaujinimą, ramina, gaivina, prieinama kaina
  Trūkumai:
  nepadės panaikinti maišelių ar tamsių ratilų po akimis, nesaugūs konservantai
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "The Ordinary" serumą paakiams - "Caffeine Solution 5% + EGCG". Gamintojai žada, kad produktas ne tik panaikins maišelius po akimis, bet ir panaikins tamsius ratilus. Nors tai dvi gana skirtingos problemos, bet, kosmetikos pasaulyje, įprasta jas suplakti į vieną. Teoriškai sudėtyje yra ne vienas intriguojantis ingredientas, kuris siejamas su šviesinančiu poveikiu, o taip pat yra drėkinančių, raminančių medžiagų. Praktiškai, nė vienas jų nėra itin veiksmingas. Produktas gerai toleruojamas, jis drėkina, skatina odos atsinaujinimą, gaivina, bet žadamų problemų nepadeda pagerinti. Nors produkto sudėtis švelni, bet naudojami konservantai gali būti ne tokie draugiški paakių odai, ypač jei ji labai jautri. Tai turėtų įvertinti žmonės, kurie yra pastebėję, kad jų paakių zona lengvai sudirgsta.

  Ingredientai

  ingredientai
  0
  gali kimšti poras
  4
  gali erzinti odą
  3
  gali sukelti alergiją
  24 / 1 / 2
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Pamaitins paakių odelę, nedidelė kaina
   Trūkumai:
   Nėra matomo efekto

   Naudoju šią priemonę kelias savaites, tikėdamasi, kad padės su tamsiais paakiais. Nors serumas, mano nuomone, kokybiškas (be jokių nereikalingų kvapiklių, drėkinantis, skalsus), jis stebuklo tikrai nepadarys toms, kurių paakių oda labai plona ir jos linkusios į tamsius paakius. Manau, kad jis gali padėti toms, kurioms tamsūs ratilai atsirado netikėtai del miego, mitybos, gyvenimo būdo. Kaina nedidelė, tad pabandyti verta, jis bet kokiu atveju padrėkins paakius (jo konsistencija - kaip lengvo aliejaus).


  2. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   nebrangus, labai skalsus
   Trūkumai:
   nepastebėjau didelio efekto

   Naudoju šį serumą kiekvieną rytą jau kelis mėnesius, tačiau jokio stulbinančio efekto nepastebiu. Serumas šiek tiek sudrėkina ir atgaivina paakius, todėl man asmeniškai yra neblogas variantas iš ryto - kai nesinori tepti riebaus ir sunkaus paakių kremo. Kita vertus, labai ypatingo, patamsėjimus koreguojančio poveikio tikrai nematau. Dar neapsisprendžiau 100%, bet kol kas manau, kad dar kartą nepirksiu.


  3. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Labai greitai susigeria.
   Trūkumai:
   Sausina paakių odą, reikia papildomo kremo. Šiek tiek dirgina.

   Patamsėjusių paakių neįtakoja, o su paburkimais bėdų neturiu, todėl nepastebėjau ypatingo veiksmingumo.


  4. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   akys iš karto atsimerkia
   Trūkumai:
   jokių

   Pirmą kartą matau priemonę, kuri veikia iš karto. Praktiškai visada reikėdavo valandos iš ryto, kad dingtų patinę vokai. Išbandžiau daugybę kremų/gėriau mažiau skysčių prieš miegą ir t.t. Nevelnio! Šį serumą naudoju savaitę ir negaliu patikėti koks jis geras. Pirksiu dar.