"VIVI" VAISTAŽOLIŲ KREMAS

Živilė Ku Parašyta: 2016 vasario 29 d.

Informacija

Privalumai:
efektyviai maitins, ramins, stiprins apsaugines funkcijas, veiks priešuždegimiškai, šiek tiek šviesins, antioksidantų gausa
Trūkumai:
citrinmedžių aliejus gali dirginti jautrią odą
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
VIVI Vaistažolių kremas
Tipas:
maitinantis kemas
Odos tipas:
Jautri oda
Raustanti oda
Vidutinė kaina:
18,00
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "VIVI" maitinantį vaistažolių kremą. Saugios, vertingos sudėties priemonė efektyviai maitins, ramins, stiprins odos barjerines funkcijas, malšins odos uždegimus, šiek tiek šviesins. Džiugina, jog kreme yra gausus kiekis ingredientų pasižyminčių antioksidantinėmis savybėmis - žaliosios arbatos vanduo, sojų aliejus, taukmedžio sviestas, medetkų, saldymedžio šaknies, kaštonų, obuolių ekstraktai. Bene vienintelis gaminio minusas yra  citrinmedžių aliejus, kuris gali dirginti, kai kuriuos žmones alergizuoti. Kadangi tai bene vienintelis minusas, kurį pavyko rasti, norisi sakyti, jog priemonė puiki ir turėtų tikti tiek šaltuoju metų laiku, tiek orams atšilus.

Ingredientai

ingredientai
1
gali kimšti poras
2
gali erzinti odą
2
gali sukelti alergiją
20 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

VIVI Vaistažolių kremas atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  maloni tekstūra, patogi pakuotė
  Trūkumai:
  pradėjo erzinti oda, kaina

  Vivi produkcija naudoju jau gal kelis metus, ypač dievinau veido kremus ir štai prieš kelias dienas man prasidėjo alerginė reakcija. Nemanau, kad vivi norėsiu dar kada naudoti arba labai retais atvejais.. Nes šiaip alergijos neturėjau niekam niekada, kreipiausi į alergologę ji pasakė, kad tai išprovokuotas dalykas pastoviai naudojamų priemonių, o naudojau pagrinde tik vivi. Tad būkit atsargios merginos. :)


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Nepastebėjau.
  Trūkumai:
  Raudonis tikrai nedingsta ir odos nešviesina.

  Nepastebėjau visiškai jokio efekto, nebent tas, kad vos pasitepus kremu, mano veidą išmuša raudonis (gal tai reakcija į citrinmedžių aliejų?). Jis dingta po kurio laiko, tad teptis dienos metu tikrai negaliu, nebent prieš einant miegoti. Daugiau jokios naudos odai nepastebėjau, tad galiausiai ir nebenaudoju, ir ieškau kitų priemonių.


 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  gerai pasidengia
  Trūkumai:
  tempia oda, kemsa poras

  Yra keletas negeru dalyku su siuo kremu. Visu pirma tai sudetis internetineje svetaineje neatitinka tos, kuri nurodyta ant pakuotes. Jauciausi siek tiek apgauta nes specialiai renkuosi produktus kurie nekimstu poru, bet nusipirkusis pamaciau kad antras sudeties elementas (kakavos sviestas), kuris nebuvo nurodytas sudetyje gamintojo svetaineje kemsa poras ir man is tiesu kemsa... antras dalykas kuris man nepatiko buvo tai, jog pasitepus tempia oda ir jausmas niekur nedingsta net po keliu valandu, todel reikia naudoti papildomas priemones.


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Malonus kvapas, po ilgo laiko tarpo naudojimo siek tiek sumažėjo veido raudonis, greitai isigeria
  Trūkumai:

  Gana skystoka konsistencija