"CLARINS" BALZAMAS VEIDUI: Beauty Flash Balm

Kotty Parašyta: 2019 liepos 09 d.

Informacija

Privalumai:
minkština, saugo nuo dehidratacijos, patogi, higieniška pakuotė, drėkina, suteikia švytėjimo
Trūkumai:
erzina, dirgina odą, mažai naudingų ingredientų, kaina
Kitos savybės:
netiks jautriai, pažeistai ir alergiškai odai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Clarins Beauty Flash Balm
Tipas:
veido balzamas
Odos tipas:
Normali oda
Mišri oda
Sausa oda
Brandi oda
Vidutinė kaina:
43,00

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apželgiame "CLARINS" Beauty Flash Balm. Tai veido balzamas, skirtas visiems odos tipams, kuris žada paslėpti nuovargio žymes, skaistinti odą, mažinti raukšleles ir stangrinti. Glicerinas intensyviai drėkina odą, augaliniai hamamelijų, alyvuogių, dumblių ekstraktai saugo odą nuo priešlaikinio senėjimo. Bisabololis turi raminamąjį poveikį. Sudėtyje medžiagų, kovojančių su raukšlėmis ar stangrinančių odą beveik nėra. Aukštai sąraše turime toksišką konservantą, kuris pasižymi dirginančiu poveikiu. Labai didelis kiekis nesaugių, dirginančių kvepalų, kurie gali erzinti, pabloginti odos būklę. Neišvengta ir kitų erzinančių medžiagų. Balzamas tikra netiks jautriai, pažeistai, alergiškai odai. Už tokią kainą norėtųsi geresnės, veiksmingesnės ir naudingesnės sudėties, o ne krūvos dirginančių kvapiklių ir kitų medžiagų.

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
12
gali erzinti odą
16
gali sukelti alergiją
14 / 11 / 7
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Clarins Beauty Flash Balm atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  nesudirgino odos (naudojant trumpą laiką)
  Trūkumai:
  stiprus kvapas, nedaro žadėto poveikio atgaivinti, sustangrinti pavargusią odą, didelė kaina

  Pasak Clarins, šis balzamas turėtų laikinai atgaivinti ir sustangrinti odą, kai ji atrodo pavargus. Nieko panašaus. Galbūt kai kurie tokį "stangrinamąjį" poveikį šiek tiek jaučia, nes ketvirtas ingredientas sąraše - ryžių krakmolas, kuris džiūdamas ant odos, įsivaizduoju, kažkiek ją sutraukia. Bet odai (ypač jautriai ar linkusiai sausėti) tokie triukai nebūtinai naudingi. Aš šį balzamą nustojau naudoti po maždaug 5-8 bandymų, nes žadėto staigaus gaivinančio, skaistinančio, stangrinančio poveikio nemačiau (drėkinimo efektas daug mažesnis nei bet kurio nebrangaus lietuviško veido kremo), o labai stiprus parfumerinis kvapas neleidžia rizikuoti naudoti ilgiau, nes testais aiškiai įrodyta, kad net ir ne itin jautrią odą stiprūs kvapikliai odos priežiūros priemonėse gali lengvai sudirginti, alergizuoti, išjautrinti, ypač su laiku (t.y. naudojant nuolat). Sakyčiau, labai neatsakinga iš gamintojo pusės šiais laikais vis dar parfumuoti veidui skirtą kosmetiką ir odos priežiūros produktus. Šio Clarins balzamo formuluotė, sukurta, beje, prieš kelias dešimtis metų ir nuo tada nelabai atnaujinta, tik įrodo, kad ne visa klasika nesensta ;)


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Gerai drekina, nekemsa poru, oda spindi
  Trūkumai:
  Stiprus kvapas

  Mano šių metu atradimas. Skeptiskai vertinu naujoves - oda problrmatiska linkusi i akne bet ir sausa,jautri vienu metu. Neturejau kremo su savim ir teko pasiskolinti iš mamos. Bijojau del uzsikimsysiu poru ir isberimu- man užtenka kartėlį pasitept netinkamu kremu ir visa veidą nuses spuogai. Mano nuostabai nieko neivyko o patskremas labai patiko. Jis tirstesnis, riebesnis, reikia moket jo naudotis. Skirtas po makiazykremo nereik itrint nes gumuleliai atsiras, patepi ir palieki arba iškarto tepi pudra. Veidas tikrai atrodo puikiai, skaistesnis, lygesnis. Krema galima naudot ir kaip kauke, tas yra tikrai patogu. Idomu butu pamatyti apzvalga, sudeties analize. As patenkinta jau naudoju 3 tubele. Kaina gan auksta, man jis ganėtinai greit ishsinaudoja..