• "SANTE" MAKIAŽO PAGRINDAS: Sunny Beige

  Vaida La Parašyta: 2015 kovo 23 d.

  Informacija

  Privalumai:
  drėkins ir maitins odą, šiek tiek matizuos ir maskuos, suvienodins veido spalvą, naudojamas natūralus plevėdaris, kuris suteiks lygesnės odos įspūdį, yra naudingų odai ingredientų
  Trūkumai:
  priemonė kimš poras, todėl netiks naudoti problematinei odai
  Gamintojas:
  Produktas:
  Sante Sunny Beige Soft Foundation
  Tipas:
  makiažo pagrindas
  Odos tipas:
  Normali oda
  Sausa oda
  Vidutinė kaina:
  14,99
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Apžvelgiame "Sante" makiažo pagrindą "Sunny Beige". Šis makiažo pagrindas atstos drėkinamąjį ir maitinamąjį kremą, kuris ypač tiks sausai odai. Priemonėje nėra įprastų makiažo pagrindui silikonų. Vietoje jų naudojamas natūralus sacharidas - galaktoarabinanas, kurio suformuota plėvelė šiek tiek palygins smulkias raukšleles ir suteiks lygesnės odos įspūdį. Priemonėje yra talko, kuris šiek tiek matizuos riebią odą. Tačiau turint labai riebią odą ir naudojant šį makiažo pagrindą reikėtų rinktis pudrą su didesniu absorbentų kiekiu, kurie užtikrintų patikimesnį matizavimą. Kremas yra su atspalviu, todėl tai yra pirminė trūkumų maskavimo priemonė, kuri taip pat suvienodins veido spalvą. Priemonės sudėtyje yra daug odai naudingų ingredientų: augalinių aliejų, šiek tiek vitaminų, lecitino, dumblių ekstrakto, gintaro miltelių ir kitų. Priemonės trūkumas - porų kimšimas, todėl ji netiks problematiškai odai, tačiau turėtų tikti jautriai, nes sudėtis gana švelni.

  Ingredientai

  ingredientai
  8
  gali kimšti poras
  3
  gali erzinti odą
  2
  gali sukelti alergiją
  30 / 4
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Sante Sunny Beige Soft Foundation atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   nedirgina jautrios odos
   Trūkumai:
   nepatebėjau

   rasti maskuojančią priemonę jautriai odai, man buvo iššūkis. Ją radau :)! Jei aprašyme būtų nurodyta, jog priemonė skirta sausai odai, būtinai reiktų ją vertinti " 5*". Nepažymėta kur galima įsigyti šią priemonę- pirkau biotekoje (www.bioteka.lt)