• „RENE FURTERER“ ŠAMPŪNAS: Tonucia

  Živilė Ku Parašyta: 2016 vasario 11 d.

  Informacija

  Privalumai:
  švariai plauna plaukus, kondicionieriai
  Trūkumai:
  sausina ir alina plaukus, dirgina skalpą, gali alergizuoti, aštrūs kvapikliai, gausybė sveikatai pavojingų ingredientų, neatitinka pažadų, kaina
  Kitos savybės:
  atsargiai naudoti jautrios ir alergiškos odos savininkams, netinka silpniems, pažeistiems, ploniems plaukams
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  Rene Furterer Tonucia Toning Shampoo
  Tipas:
  plaukų šampūnas
  Vidutinė kaina:
  19,39

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Rene Furterer" šampūną - "Tonucia". Žiūrint į sudėtį kyla mintis, jog gamintojai sudėjo visus pavojingus ingredientus, kokius tik žinojo. Juokai juokais, tačiau tikrai ne kasdien šampūne galima rasti 10 sveikatai pavojingų, galimai toksiškų ir endokrininei sistemai kenksmingų konservantų (!), 13 potencialių alergenų, 11 odos dirgiklių. Kad nebūtų maža naudojami aštrūs kvapikliai ir cicotoksiškas levandų aliejus. Faktas, šampūnas turės ilgą galiojimo laiką ir gerai išplaus, tačiau tuo pačiu, dėka pagrindinio ploviklio natrio laureto sulfato ilgainiui sausins ir alins plaukus. Kadangi netrūksta kondicionierių pradžioje efektas gali patikti, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje toks gaminys tikrai nerekomenduotinas jei plaukai yra ploni, silpni, nualinti.

  Ingredientai

  ingredientai
  2
  gali kimšti poras
  11
  gali erzinti odą
  12
  gali sukelti alergiją
  12 / 15 / 7
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Rene Furterer Tonucia Toning Shampoo atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   nepastebejau
   Trūkumai:
   Labai niezejo galvos oda, skatino didesni riebalavimasi, man net atrode, kad isslenka didesnis plauku kiekis. Plaukai priglude, nepurus.

   Naudojau si sampuna ir su specialiu tonizuojanciu sios firmos aliejum. Jausmas, kad cia daugiau aromaterapijos, nei pacio poveikio. Labai nusivyliau. Ir kaip brangu!


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:

   Trūkumai:

   Sveiki, apžvelkite prašau Rene Furterer RF 80 ampules nuo plaukų slinkimo. Man jas vaistinėj rekomendavo kaip pačias geriausias, sunaudojau jų kokias 4 dėžutes, pasirodė visai geras produktas, bet paskaičius Jūsų apžvalgas apie kitus šios firmos produktus kilo įtarimas, kad gal čia koks Placebo efektas ir be reikalo pinigėlius išmečiau :)