"L'OREAL" PLAUKŲ DAŽAI: Prodigy

Alba Karolina Parašyta: 2016 gruodžio 14 d.

Informacija

Privalumai:
platus spalvų pasirinkimas, veiksmingi
Trūkumai:
dirgina skalpą, kvėpavimo takus, gali sukelti alergiją
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
L'oreal Prodigy Permanent Colour
Plaukų tipas :
Normalūs plaukai
Vidutinė kaina:
6,65
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "L'oreal" plaukų dažus - "Prodigy". Kadangi vienoje apžvalgoje gali būti tik viena sudėties lentelė, oksidatoriaus ir kondicionieriaus sudėtys liks neapžvelgtos. Šiaip ar taip, būtent dažų sudėtyse slepiasi visos "gerybės", tad jų apžvalga yra pati aktualiausia. Kiekvieną kartą apžvelgiant plaukų dažų sudėtį, žinau, kad paliksiu ne vieną nusivylusį skaitytoją, kuris tikisi, kad galbūt ras tikrai saugius permanentinius dažus. Gaila, bet taip ir būti negali, bet jau kol neatrastos naujos plaukų dažymo technologijos. Dar prieš pažvelgdama į sudėtį galiu pasakyti, kokių nesaugių ingredientų rasiu. Tiesiog, susitaikykite, kad šiai dienai plaukų dažai nėra saugūs nei jūsų plaukams, nei odai, nei sveikatai, nei aplinkai ir "Prodigy" dažai niekuo nesiskiria. Gamintojas reklamuoja, kad juose nėra amoniako, tačiau ir be jo, sudėtyje užtenka kitų nesaugių medžiagų. Pasikartosiu kaip ir kiekvieną kartą, kad prieš naudojant plaukų dažus reiktų atlikti jautrumo testą. Žinau, kad niekas jų nedaro, nes ir gamintojas nesuteikia tam galimybių - atidarytų dažų negalima laikyti 48 valandas, kol įsitikinsite, kad jūsų nealergizuoja. Labai tikiuosi, kad ateityje bus privaloma į dažų dėžutę įdėti mėginuką būtent jautrumo testams. Kita vertus, jautrumo testą tikrai galėsite atlikti, jei pirksite profesionalius dažus, kurie parduodami patogiose daugkartiniam naudojimui pritaikytose pakuotėse.

Ingredientai

ingredientai
2
gali kimšti poras
6
gali erzinti odą
7
gali sukelti alergiją
9 / 7 / 3
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

L'oreal Prodigy Permanent Colour atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Geras atspalvis
  Trūkumai:
  Dirgina odą, išsausina plaukus, nepatogi pakuotė namų naudojimui.

  Iš karto po dažymo itin sujautrėjo galvos oda, skaudėjo net liesti, nekalbant apie šukavimą. Praėjo jau 2 savaitės, bet oda nerimsta.. Plius labai išsausino plaukus.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Ryški ir ilgai neblunkanti spalva
  Trūkumai:
  Labai skysti, sunku užtepti, nuvarva per veidą

  Jei ne varvėjimas, būtų visai patikę. Dažiau ryškiai raudona spalva, tikrai gavosi tokia, kokia buvo žadėta, gana ilgai nebluko. Nepirkčiau daugiau ne dėl to, kad su šiais dažais kažkas ypatingai negerai, o dėl to, kad plaukų visai nebedažau - tingiu terliotis.