"ALFAPARF" PLAUKŲ DAŽAI: Evolution

Alba Karolina Parašyta: 2015 sausio 07 d.

Informacija

Privalumai:
gerai atlieka savo funkciją, šiek tiek mažiau sausina plaukus (bet poveikis priklausys nuo naudojamos oksiduojančios priemonė stiprumo ir plaukų būklės)
Trūkumai:
erzina odą, plaučius, kelia alergijos riziką
Kitos savybės:
dažykite gerai vėdinamoje patalpoje
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Alfaparf Evolution of Color Permanent Hair Color
Tipas:
plaukų dažai
Vidutinė kaina:
9,30
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Alfaparf" plaukų dažus - "Evolution of Color Permanent Hair Color". Tai neblogi plaukų dažai - sudėtyje yra minkštiklių, kurie padeda plaukus dažyti mažiau pažeidžiant. Sudėtyje yra pavojingų ingredientų, kaip ir visuose plaukų dažuose, bet jų naudojama tik tiek, kiek reikia. Priemonėje yra amoniako, nors daugelis plaukų dažų "dėžutėse" gamintojų šio ingrediento atsisakė, pastebiu, kad nors ir nedidelį kiekį, bet profesionalių dažų gamintojai jį vis dar naudoja. Nors amoniakas sausina ir alina plaukus, tai veiksmingas būdas suteikti siekiamą spalvą. Tačiau labai svarbu, kad dažytumėte plaukus gerai vėdinamoje patalpoje, nes ingredientas toksiškas plaučiams. Nepamirškite ir jautrumo testo 48 val. prieš dažant plaukus!

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
8
gali erzinti odą
7
gali sukelti alergiją
13 / 6 / 3
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Alfaparf Evolution of Color Permanent Hair Color atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Spalva gavosi tobula
  Trūkumai:
  labai alergizuoja, siaubingai grauzia oda dazymo metu

 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Gerai nudažo plaukus, didelis spalvų pasirinkimas, plaukai po dažymo žvilga.
  Trūkumai:
  Kaip ir kitų dažų - kenksmingi ingredientai.

  Dažai gerai nudažo plaukus, jei nėra didelių skirtumų tarp esamos ir norimos išgauti spalvos, jie atitinka paletės spalvą. Patinka platus spalvų pasirinkimas ir tai, kad galima švelnesnį oksidatorių. Pakankamai didelė talpa ilgiems plaukams, taigi, nereikia pirkti dviejų tubelių, ir kaina gaunasi ne itin nedidelė. Na, o trūkumai būtų kaip ir kitų dažų - kenksmingi ingredientai. Plaukų nebedažau, bet jei dažyčiau, tai man visai geras dažų variantas.